wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

02 lut 2011, 14:21

Martalka, wiesz co ja dawalam taki ze sklepu ale moja babcia robi dobry wezme od niej przepis i ci dam

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

02 lut 2011, 14:31

Chodzi ci o te zimowe ksiażeczki promocyjne na tansze kanapki? bo póki co tylko to teraz jest dostępne. Innych kuponów nie mamy. Jedynie karty rabatowe na pojedyncze kanapki - dostaje ją każdy pracownik. i tych faktycznie nie można załatwic dla znajomych ot tak.

Mamcia, to super ci się udało tam z tą Danią. :ico_brawa_01:

My dajemy Bebiko 2R - to jest z kelikiem ryżowym, bo Tobiś od małego przyzwyczajony do zagęszczanego mleka, bo on ulewajka na potęgę był i miał specjalny zagęszczacz i tak się nauczył gęstego mleka. Ale jak nie mamy z kleikiem, to do normalnego Bebiko 2 wsypujemy kaszkę i pije :ico_haha_01: Aczkolwiek teraz dostaje max 3 mleka na dzien.

U nas w dziobie widac, że coś się będzie niedługo działo z zębami. Popuchnięte trochę te dziąsełka, ale jeszcze nic sie nie przebija.


oglądałyście wczoraj DD TVN o szczoteczkach dla dzieci? Okazalo się, że my mamy tą specjalną dla niemowląt, ale my to jako krzechotkę używaliśmy :-D

[ Dodano: 2011-02-02, 13:32 ]
A i bebiko z Biedronce kosztuje prawie 11zł za kartonik. dawalismy kiedys bebilon, ale drogo wychodziło na dłuższą metę i przeszliśmy na bebiko. Nawet dobre to mleko. :ico_haha_01: Slodkie.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

02 lut 2011, 17:41

Tibby wlasnie o te kupony mi chodzilo
taka kartka jak a4 i z niej sie odrywalo np happy meal 2x za 16 zl
albo wies mac za 5zl
o taki zestaw kuponow :)


wisnia Martyna tez ma taki spust ze kiedys jedna spora kromke chleba z szyneczka zjadla i jeszcze miala smaka.

a tu jest Martysia dzisiaj :)

http://www.youtube.com/watch?v=74zMVtBwmxM

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

02 lut 2011, 22:22

lidziasc, to te kupony można (a nawet trzeba wydawac). Jak chcesz, to kilka ci wezmę i podeślę pocztą, jak chcesz.

Martysia jest niesamowita z tym wstawaniem. I to wszystko na panelach :ico_szoking: Nasz to jest taki ciężki tyłek, że on momentalnie prostuje nogi, jeszcze ich nawet nie podkurczając do raczkowania.
Przy meblch, nogawkach itp. wstaje szybko, klęczy przy wszystkim, ale nonono nie posunie do raczkowania póki co. Kładiemy go do zabawy jak najwięcej wlaśnie na ziemi może mu się kiedyś ruszy do przodu :ico_haha_01:
Za to siedząc obkręca się dokoła siebie tak ekspresowo, że ciężko za nim nadązyć :ico_haha_01: Dziwne to moje dziecię :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-02-02, 21:24 ]
a co do chlebka, to nasz nie chce kanapek. Ostatnio chciałam mu dać trochę z serkiem, to odpychał mi rękę i odwracał głowę :ico_noniewiem: Ale w kromce z malsłem palucha maczał i potem gniótł chlebola, ale do buzi nie wsadzil :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

02 lut 2011, 22:32

Witajcie
lidziasc, fajny filmik, nasz Jasio dokładnie tak samo sie zachowuje :-D tylko on przy meblach staje tylko na kolankach po za tym bardzo szybko sie przemieszcza :-D

co do naszego zdażenia to założyliśmy fotokomórkę i myślimy o alarmie , atrapie. Powiem wam że ja tez sie przestraszyłam a wiadomo najważniejsze to aby nasze dziecko było bezpieczne.

wisnia3006, jak kupiłam te rajtuzki z biedronki na rozmiar 68 i są akurat ale ja je po prostu obejrzałam i na oko zauważyła że są zawyżone rozmiary.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

02 lut 2011, 23:01

Tibby dzieki ci :ico_sorki:
te kupony na zime to chyba zaraz sie skoncza a tak czesto niechodzimy hihi wiec szkoda by bylo wysylac.
ale jak beda na wiosne to sie do ciebie usmiechne i poprosze o wyslanie bo u nas w krk chyba niechetnie je wydaja ludziom... :ico_noniewiem:

Martyna na parkiecie to wolniej raczkuje na wykladzinie w pokoju szybciej maszeruje :)
i radzi sobie ze schodkami bo mamy 2 do kuchni..
ciesze sie ze taka zwinna mimo ze jest grubaskiem ale teraz sie docenia czas kiedy dziecko 20 min siedzialo na kocyku z wysypanymi grzechoteczkami
hihi :)

teraz mam pytanie do mam dziewczynek :)
przebijacie uszka??
jesli tak to kiedy??
kolezanki corka na nk ma od 3 mies zycia.
mysle ze to za szybko...ale kazdy robi jak chce :)
Dominice przebilam jak miala 1.5 roczku

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 lut 2011, 00:52

kaczorek, no a ja poprosilam mame i ona kupila taki jak jej mowilam nawet nie obejrzala a coz bedzie na pozniej

q jq jeszcze siedze i sie ucze juz nie mam sily a jeszcze facet obiecal ze nam przesle dzis do polnocy wyniki z egz i czekam

lidziasc, a co do przebijania uszkow to mysle ze przebije jej jak sama bedzie chciala a 3 miesiace to pogielo ich dzieci leza obcieraja sie a juz nie mowiac ze moga zachaczyc gdzies

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

03 lut 2011, 09:43

wisnia3006, i jak wyniki z egzaminu????????????

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 lut 2011, 09:56

lidziasc, nie wiem jak to sie stalo ale nie zdalam az sie poplakalam bo sie uczylam:(

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 lut 2011, 12:07

Witajcie u Nas ciut lepiej ale dzieciaki dalej zasmarkane
teraz mam pytanie do mam dziewczynek :)
przebijacie uszka??
jesli tak to kiedy??
moja Jula ma już prawie 4 lata i uszu nie ma przekłutych mimo ze na chrzcie dostała śliczne kolczyki
wyznaje zasadę ze jak będzie chciała to powie i przekłujemy
ale nie powiem bardzo mi sie podoba jak dziewczynka ma takie subtelne kolczyki
:-D
każda mam robi po swojemu :ico_haha_02:

i dobrze bo różnorodnie musi być
nie zdalam
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
współczuje
ale nie martw sie na poprawce bedzie 5

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość