emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 lut 2011, 18:59

Emilia położną wezmę na pewno, nie zależnie od tego czy mąż się zdecyduje, czy nie :ico_oczko:
ja tez :ico_oczko:
P byl przy porodzie i faktycznie stal kolo mojej glowy, niczego zlego nie widzial a bardzo mi pomogl, pepowine chcial uciac, ale zrobila to polozna ktora pobierala krew, aby bylo wystarczajaco
My tez mamy kredyt we frankach,
my tez :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 lut 2011, 19:05

Murchinson mam nadzieję,że mój pogada z siostrą jak najszybciej a najlepiej do wizyty ginka :ico_sorki: bo wtedy za miesiąc na kolejnej wizycie bym wzięła zwolnienie i byłoby ok :ico_sorki: a z Hanią u lekarza nie byłam bo musiałabym jechać 5 km do innej miejscowości a nie mam za bardzo czym...poza tym rano miała stan podgorączkowy tylko,dopiero przed 17 podskoczyło do 38 to dałam jej nurofen i sobie od 17 śpi,jak jutro tak będzie to chyba pojedziemy do lekarza :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 lut 2011, 19:16

My tez mamy kredyt we frankach,
my tez :ico_oczko:
Nam na szczęście udało się spłacić wszystkie kredyty na koniec grudnia.
Aniu, oby jak najszybciej Hani przeszło.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

03 lut 2011, 19:19

Nam na szczęście udało się spłacić wszystkie kredyty na koniec grudnia.
hehe... my mamy kredyt na .....30 lat :-)

ania oby siostra męża zgodziła się Cię zatrudnić :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 lut 2011, 19:22

Nam na szczęście udało się spłacić wszystkie kredyty na koniec grudnia.
hehe... my mamy kredyt na .....30 lat :-)
Nasz był na 10 lat ale następny to będzie na 30 lat lub dłużej.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 lut 2011, 19:23

Aniu, oby jak najszybciej Hani przeszło.
dzięki :ico_sorki:
ania oby siostra męża zgodziła się Cię zatrudnić
dzięki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

03 lut 2011, 20:34

Motylku nie zauważyłam posta, który przede mną wysłałaś :ico_oczko: fajny ten wózeczek, który Filipek miał :ico_brawa_01:

Aniu ja koleżanka wywróżyła Ci termin na 3 maja, to pogadaj z lekarzem, żeby wywołał Ci ostatniego kwietnia, to będzie problem z głowy :-D a tak na serio, to takie zatrudnienie ciężarnej na miesiąc pod koniec ciąży jest ryzykowne, ZUS często sprawdza takie umowy uznając je za fikcyjne (w większości przypadków tak właśnie jest) i kierują sprawę do sądu o zwrot wypłaconego zasiłku. Cwaniaki robią to na koniec wypłacania zasiłku i wtedy doliczają odsetki :ico_olaboga: Dlatego jeżeli szwagierka będzie Cię zatrudniać musicie uważać. Zdrówka dla Hani :ico_sorki:

Murchinson przydałaby się taka położna, co by mojego Michała za rękę wciągnęła :ico_haha_01:

Nam zostały 22 lata spłaty kredytu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Nika24347
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 21 wrz 2010, 12:48

03 lut 2011, 20:38

Hej dziewczyny ja juz po kawusi i ciachu :-D Bylam tez na malych zakupach i kupilam dla malego kocyk i przy okazji dla mnie bluzeczke :-) Jutro mysle upiec ciasto ma wpasc kuzynka wiec bedzie do kawy. Odnosnie porodu to moj M jest caly czas na NIE ale ja tam na to nie zwracam uwagi. Musi byc przy mnie bo jak nie on to bede tam calkiem sama. Mam nadzieje ze sie przekona po szkole rodzenia :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 lut 2011, 20:48

a tak na serio, to takie zatrudnienie ciężarnej na miesiąc pod koniec ciąży jest ryzykowne, ZUS często sprawdza takie umowy uznając je za fikcyjne (w większości przypadków tak właśnie jest) i kierują sprawę do sądu o zwrot wypłaconego zasiłku. Cwaniaki robią to na koniec wypłacania zasiłku i wtedy doliczają odsetki :ico_olaboga: Dlatego jeżeli szwagierka będzie Cię zatrudniać musicie uważać.
wiem,dlatego nie mam pewności,że siostra A mnie zatrudni :ico_sorki:
z Hanią byłam w 6 miesiącu i na szczęście wszystko było ok :ico_sorki:
Odnosnie porodu to moj M jest caly czas na NIE ale ja tam na to nie zwracam uwagi. Musi byc przy mnie bo jak nie on to bede tam calkiem sama. Mam nadzieje ze sie przekona po szkole rodzenia :-D
no to oby był na TAK :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

03 lut 2011, 20:50

Nika więc razem żyjemy nadzieją :-D

Aniu trzymam kciuki, żeby się udało :ico_sorki:

Właśnie na TLC jest program "Pół tony taty" i jakaś durna baba karmi 4 miesięczne niemowlę hamburgerem :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość