Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 lut 2011, 13:15

kratka, fajne te buciki
właśnie miałam do was pisać czy cos oglądacie z butków na wiosnę lato
własnie kupiłam Bartoszkowi
http://allegro.pl/show_item.php?item=1420333812
http://allegro.pl/show_item.php?item=1441527402

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 lut 2011, 14:59

gozdzik, śliczne te bluzeczki.


dziś wzięłam Urlop na Żądanie, bo nie mam siły iść d pracy i pracować do 24 kiedy tyle nauki przede mną (choć jakoś się za nią nie mogę zabrać) i do tego rano jechać niewyspana na egzaminy. a 3 w sob przede mną.

Ja ważę 72kg i chciałabym zjechać do 65 chociaż ale wszystko poniżej 70 będzie ok. :ico_sorki:
Dukanowałam się jakiś miesiąc, było super - a bułeczki swoje piekłam. zajmowało mi to jakieś 20-25 min i miałam bułeczki na cały dzień :-D Po sesji zaczynam od nowa na spokojnie dietkować. :ico_sorki:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

04 lut 2011, 16:14

Tibby powodzenia w nauce

[ Dodano: 2011-02-04, 15:16 ]
:ico_szoking:
zjadlo mi pol posta

Gozdzik super zakupy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Nikola a ile ty masz wzrostu ze chcesz wazyc 47kg??

kratka fajne te sandalki :ico_brawa_01: i taniutko wychodzi jak 2ga para za 1zl

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

04 lut 2011, 17:16

gozdzik, super ciuszki

mi z tej strony podoba sie ta sukienka
http://allegro.pl/next-sukienka-i-swete ... 78041.html
ale strasznie droga. mamy na wiosne i komunie i 18 chrzesnej Zuzi

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

04 lut 2011, 17:19

kratka fajne te sandalki i taniutko wychodzi jak 2ga para za 1zl
no wlasnie a wiem, ze latem noga bedzie rosla i jedne sandalki nie wystarcza do konca- trzeba 2 kolejne rozmiary kupic.

NICOLA_1985

04 lut 2011, 17:40

Nikola a ile ty masz wzrostu ze chcesz wazyc 47kg??
163 cm.. niska jestem więc wyglądam niekorzystnie z moją wagą :ico_noniewiem:

ja mam trochę ubranek na lato ale muszę dokupic jeszcze no i wiadomo buty też ale za buty to się wezmę dopiero między marcem a kwietniem ,na razie mam 3 pary takich jesienno - zimowych

[ Dodano: 2011-02-04, 16:43 ]
co do tej mojej wagi to ja musz e schudnąc w biodrach pupie i brzuchu bo tylko w tych okolicach wyglądam źle :ico_noniewiem: mam typową figure gruszki, jestem wązka w ramionach i mam szerokie biodra powinnam cwiczyc brzuszki rowerek i nożyce ale mam takiego lenia ze aż wstyd :ico_wstydzioch:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

04 lut 2011, 17:48

NICOLA_1985, niejedna osoba zazdrosci ci tej wagi np ja

NICOLA_1985

04 lut 2011, 18:21

NICOLA_1985, niejedna osoba zazdrosci ci tej wagi np ja
wiesz nie masz czego zazdrościc ja bym wolała miec jeszcze większą nadwagę i jedyny problem to po prostu schudnąc a ja jeszcze po za tym że moja nadwaga to niby nie nadwaga to mam żylaki na nogach, pełno wylewów przypominających siniaki z popękanych naczyń kwrwionośnych i taki cellulitis , że nie jedna kobieta ważąca 70 - 80 kg ma mniejszy niz mój.. do tego wszędzie rozstępy i na brzuchu luźna skóra :ico_noniewiem: na prawdę nie ma czego zazdrościc.. wierz mi.... ciebie czeka tylko dieta i cwiczenia a mnie dieta cwiczenia, operacja na nogi i zabiegi skleroterapii na dodatek nie dające pewności, że wszystko nie powróci ze zwiększoną siłą :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

04 lut 2011, 22:41

NICOLA_1985, ja mierze cos kolo 162-164 niewiem dokladnie ile ale bardziej 162 niz 164, i jak warzylam poltora roku temu 47 kilo to bylam chuda jak szpak, moje nogi jak patyki, strasznie wygladalam i nigdzie nigdzie nie bylo tluszczu bo nie mialo gdzie zostac, nawet przy takim wzroscie. Tu jeszcze wszystko oczywiscie zalezy od budowy kosci, no ale 54 kilo na taka miare to i tak nie jest zle, naprawde. Teraz nie wiem ile warze i wogole sie tym nie przejmuje. Schudlam strasznie, diety mam w nosie i nigdy ich nie stosowalam, wystarczy jesc zdrowo. Zero slodyczy, cukru , woda zamiast herbaty z cukrem, chleb pelnoziarnisty zamiast bialego, duzo warzyw, rybka dwa razy w tygodniu. Zalecenia sa najzdrowsze dla naszych cial, trzeba tez uwazac na diety bo one swoja droga a zdrowie i potrzeby ciala druga. Brzuszek mam teraz twardy jak nic ale co z tego jak skora na nim wisi, tyleczek tez troszke wisi, nonono tez, no ale to wszystko jest skora pozostalosci po ciazy kiedy to 74 kilo warzylam, w porownaniu do mojej normalnej wagi to duzo. Ze skora to mam nadzieje ze sie wchlonie jakos powoli, uelastyczni, moze w lato jak bedziemy wiecej na dworzu, ale po co zamartwiac :ico_oczko: w lustrze napewno wiecej sie widzi niz w rzeczywistosci :ico_oczko: tak kobietki zawsze maja :ico_oczko: :ico_olaboga:
Zdjecia superasnie!! I super z chusta zdjecie swietnie sie maly przytulic, nie moglam oderwac wzroku!

kaczorek Ty tez swietnie wygladasz! I super chistowe zdjecie, ja to jednak na plecki nie zaloze bo mam dwie roznej wielkosci piersi, mala pije tylko z jednej wiec mam balona i flaczka hihhi ale ostatnio uzywalam mojej elastycznej jak mala chorutka byla, mocno ja zacisnelam i mala taka szczesliwa byla :ico_sorki: :ico_brawa_01: na lato planowalam taka trojkatna kupic zeby bylo przewiewnie, bo na dworzu to fajnie miec cos ze soba, a nie tylko na raczkach, szczegolnie gdy Lilcia taka bojazliwa jest :ico_oczko:

zakupy na lato juz planujecie dziewczyny zakupy na lato?? To ja jakas pozna chyba jestem, jak cos potrzebuje to skocze do sklepu i tyle, ale moze lepiej tak na zapas?? tyle ze przeceny to bardziej w czerwcu sie zaczynaja, wiec to nawet nie tak tanio teraz kupowac, czy w Polsce jest inaczej??

wisnia3006, sukieneczka fajniusia :ico_brawa_01: super wzor :ico_brawa_01: taki klasyczny ala 50´s :ico_oczko:

lidziasc, ten projekt to jest tak ze jak wysylam zgloszenie zeby sie dostac na studia to pod koniec marca oglaszaja zadanie -projekt, kazdy w domciu ma 2 tygodnie na odpowiedzenie zadania - temat dopiero wlasnie pod koniec marca podaja, i 8 kwietnia trzeba to wyslac czy to elektornicznie, czy tradycyjna poczta, no i najlepiej jakby dodac 2-3 projekty swojego uznania ( staram sie dostac na komunikacje wizualna ). No i potem jak sie przejdzie do nastepnej proby to rowniez na rozmowe kwalifikacyjna swoje projekty trzeba przyniesc. Wiec na to strasznie utezliwie sie teraz przygotowuje i trzymam kciuki choc jest tylko 8 % szans na dostanie sie :ico_noniewiem: ale zawsze to czegos síe nauczylam na przyszlosc! :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-05, 11:24 ]
hellol, jestem dzis pierwsza :ico_oczko: troche niedospana bo w nocy uczestniczylismy w kilku akucjach na amerykanskim ebay, i wygralismy hihih to co chcielismy :ico_sorki: zeby tylko zdarzylo dojsc do A. siostry zanim beda wracac :ico_oczko: A wygralismy camere eos 500d rebel T1i :ico_sorki: i laptopa dla mnie - Mac book 17" co w sumie posiada wszystkie specyfikacje jakie sa mi potrzebne do graficznych programow ktore uzywam tylko trzeba bedzie powiekszyc pamiec RAM ma tylko 2 GB. A tak to wszystko wsio ok, juz sie nie moge doczekac :ico_brawa_01: i tak fajnie obie aukcje zawieraly torebeczki do sprzetu wiec bedzie mozna fajnie przewozic, jak to na babke przystalo - torebeczki byly dla mnie wazne i pomocne w wyborze aukcji hihih no i wszystko uzywane ale malo co tez widac i po zdjeciach, i taniusko dostalismy :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 lut 2011, 13:15

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to fajnie ze udał wam sie wszystko w fajnych cenach zakupić
ja tez dzis poszalałam w ciucholandzie i kilka fajnych ciuszków kupiłam Bartoszkowi szkoda ze dla Juli nic nie było :ico_noniewiem:
a my dzis mamy gości robimy taka małą imprezkę tak wiec od rana stoję przy garach hihi chyba trochę zaszalałam z ilością jedzonka :ico_haha_02: ale tak dawno nic nie robiliśmy ze wyszłam z wprawy
pewnie przez tydzien będziemy to jeść :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość