Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

09 lut 2011, 11:48

Hej laseczki :ico_kawa:

Ja w końcu się wysypiam :ico_sorki: bo kilka poprzednich nocy było strasznych
spałam, budziłąm się nie mogłam usnąć, zasypiałam i tak w kółko :ico_olaboga:

Inia no to nie fajnie przyjaciółka postąpiła :ico_nienie: :ico_zly:
Ja bym nie podarowała :ico_nienie: Teraz najważniejsze, żeby mężuś się dowiedział jednak
od Ciebie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Kamcia ta księga to mnie zszokowała :ico_oczko: I że trzeba to wszędzie dzwigać ze
sobą, no masakra...
Teraz wizytę mam sobie załatwić na 16tydz. No i chyba będę miała ich podobnie jak Ty.
Myślałam, że już mi przydzielili położną ale niestety nie teraz muszę iść do swojej
przychodni i powiedzieć żeby mi umówili następną wizytę i zobaczymy czy będzie
w przychodni czy do szpitala.
Co do badań to chyba wszystko mi zrobią, a niech mają już całość do wglądu.
Teraz mam nadzieję, że dostanę swoją położną :ico_sorki:
Już się doczekać nie mogę żeby moje maleństwo zobaczyć :ico_brawa_01:
Niewiele zostało ale dłuży się :ico_noniewiem:
Mam nadzieję że tylko jedno serduszko zobaczymy :ico_sorki: :ico_oczko:
Fajnie, że z mężem się dogadaliście :ico_sorki:
Najważniejsze, żebyś się nie denerwowała :ico_nienie:
A wiesz co zauważyłam, że w ten sam dzień ślub brałyśmy :-D :-D :-D

Inia teraz zobaczyłam, że jeszcze jeden post napisałaś :ico_wstydzioch:
Fajnie, że Wiki tak dobrze zniosła wycieczkę do mamusinej pracy :ico_oczko:
Brawa taka dzielna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Najważniejsze, że załatwiłaś to co chciałaś :-D

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

09 lut 2011, 12:45

Kinga_łódź, wiem co czujesz z tymi nieprzespanymi nocami, miałam tak samo, na razie (odpukać) od kliku dni śpię normalnie :ico_sorki: Fajnie macie z tymi osobistymi położnymi, a przy porodzie też ta konkretna jest obecna?
Teraz najważniejsze, żeby mężuś się dowiedział jednak
od Ciebie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
o tak :ico_sorki:
Najważniejsze, że załatwiłaś to co chciałaś :-D
kamień z serca :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

09 lut 2011, 12:52

Kinga_łódź, no księga ciąży jest niezła, ale nie trzeba z nią wszędzie biegać nie ma sensu tylko do lekarza, aha a wiesz, że w UK jakbyś chciała siusiu na ulicy i spotkasz policjanta i mu o tym powiesz to on ma obowiązek ściągnąć swój hełm (bo to chyba tak można nazwać) i Cię uchronić od oczu obserwujących????Ja się uśmiałam jak się o tym dowiedziałam, ale to staroangielskie prawo:):):)
Ja już wróciłam z wizyty u położnej, pobrała mi 3 fiolki krwi, z tego 1 mała 2 duże, ale zapomniała mi oddać pojemnik na mocz:( czekam na telefon ze szpitala z umówiąnoą datą usg też nie mogę się doczekać i też zastanawiam się czy aby jedno serducho będzie biło!!!
A i zważyłam elizkę, 10,740 waży

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

09 lut 2011, 13:15

w UK jakbyś chciała siusiu na ulicy i spotkasz policjanta i mu o tym powiesz to on ma obowiązek ściągnąć swój hełm (bo to chyba tak można nazwać) i Cię uchronić od oczu obserwujących????
:-D ale jaja :-D
czy aby jedno serducho będzie biło!!!
he he, no właśnie bo u Was jeszcze wszystko się zdarzyć może :-)
10,740 waży
o to chyba drobniutka jest, a ile mierzy?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 lut 2011, 13:39

Cześć!

inia1985, no to :ico_brawa_01: dla Wikusi przede wszystkim, że tak pięknie zniosła wczorajszy dzień.
Pewno ja bym była bardziej zmęczona :-D
Byłam kilka razy we Wrocławiu, ale od nas to daaaaleko, bo ja z Tarnowa jestem.
No, ale tam mi oczko leczyli :-)
inia1985, a czy Ty zamierzasz kiedyś do swojej pracy wrócić? :ico_noniewiem:
No, bo kurczę, mogą się poczuć trochę oszukani. A czemu nie chciałaś im zanieść od razu L4, bez wracania do pracy?
Z drugiej strony jak to duży pracodawca to napewno mają inne standardy i inaczej patrzą na to.

Hehe, no właśnie, u Was jeszcze wielka niewiadoma co do ilości serduszek :ico_haha_01:
A macie jakieś bliźniaki w rodzinie?
Ja jestem "obciążona" genetycznie :ico_haha_01: , bo moja mama ma siostrę bliźniaczkę i właśnie cioci córka urodziłą bliźniaczki. Mnie ominęło :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

09 lut 2011, 13:50

inia1985, a wzrostu ma tak 80 cm, dziś mierzyliśmy ją jak mi krew pobierali to marcin ją mierzył ale miała buciki i wyszło 83 cm
Kocura Bura, u mnie babcia z bliźniaków, a mówi sie ze co drugie pokolenie, do tego babcia czarownica, wiele rzeczy przepowiedziała, a zawsze mówiła, że kuzyn, moja siostra albo ja bedziemy mieć bliżniaki, u kuzyna 2 dzieci ale z dwóch ciaż i u siostry to samo, mam nadzieję, że tym razem babcia się pomyliła, bo jednak nie wiem jakbym rade dała bez pomocy kogokolwiek, a na taka niestety nie mam co liczyć ze strony rodziny

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

09 lut 2011, 13:52

a czy Ty zamierzasz kiedyś do swojej pracy wrócić? :ico_noniewiem:
nie, nie zamierzamy w ogóle wracać do Wrocławia. Miasto było fajne (mieszkałam tam 6 lat), ale jak byliśmy sami, a teraz same problemy, wszystko drogie i niedostępne (np.przedszkola, żłobek), a mieszkanie 2 pokoje z kuchnią 38 m kosztuje 250-300 tys. Kosmos jakiś :ico_olaboga: Myślę, że zachwyceni nie będą, ale i bank strat z mojego powodu mieć nie będę :ico_noniewiem: Bardziej mi głupio w stosunku do współpracowników, raczej byłam osobą lubianą i już teraz przychodzą mi wiadomości, że wszyscy się cieszą z mojego powrotu :ico_wstydzioch:
Mnie ominęło :ico_oczko:
to chyba dobrze :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-09, 12:56 ]
Kamcia, to wysoka dziewczynka :ico_brawa_01:

Kamcia, to może będziesz miała podwójną niespodziankę :ico_oczko: Na razie nie ma się co nad tym zastanawiać, czy jedno, czy dwoje, czy troje, najważniejsze by zdrowe, bo bez tego ani rusz. Moja kuzynka ma bliźniaczki (w wieku Wiki) i jedna urodziła się z porażeniem mózgowym, a też początkowo ich mama nie była zadowolona z bliźniaczej ciąży, bo już syna w domu miała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

09 lut 2011, 14:09

Jejku ale żeście się rozpisały :-D

Kamcia mnie też 3 fiolki pobrali :ico_noniewiem: A o tym prawie nie słyszałam :ico_oczko:
Można by było kiedyś sprawdzić :-D :-D :-D
Moja Elizka też wysoka a chuda :ico_oczko: Waży 15kg. Je dużo ale wiecznie aktywna to i spala wszystko.

Inia no niestety im większe miasto tym drożej ale czasem to ceny jak z kosmosu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Kocura no u mnie też bliźniaki w rodzinie mojej mamy siostra bliźniaczki
urodziła, i ponoć mojego K babcia mogła mieć bliźniaki ale nie urodziła ich bo już 5 w domu była. Także na USG czekam z sercem na ramieniu :ico_sorki:
Sama nie wiem jak bym zareagowała na 2 :ico_noniewiem:
Szczególnie, że przy 2 przydała się jakaś pomoc a tu nie mam nikogo :ico_noniewiem:
Poczekamy zobaczymy.
Najważniejsze, żeby serduszko biło o tylko to się liczy :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki:

Lece z moją niunią na spacerek bo u nas prawie wiosna :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

09 lut 2011, 15:23

macie racje, ja sie nie martwię, bo jak bedzie 2 tam w brzuszku to będę się podwójnie cieszyć, wiem, że będzie cieżko i mnie to martwi ale wiem też że damradę, tutaj na szczęście są ludzie na tyle życzliwi, że pewno znajdzie się pomoc jakaś, dlatego staram się w moim przedszkolu żyć z kobietkami dobrze, oni są naprawdę fantastyczni i jakbym potrzebowała pary rąk do pomocy by mi nie odmówili. Przeraża tylko perspektywa, że eliza 2 lata będzie mieć ledwo i 2 maluszki miały by być, ale jeżeli tak będzie to znakiem temu tak miało być i będę się cieszyć z tego. Myślę pozytywnie a chyba jakiś strach czy lęk jest normalnym objawem:)Tylko wyobraźcie sobie taki wózek z 3 siedzeniami, bo takie tutaj są:) hahahahahahaha chyba bedę musiała drzwi przerobić od ogrodu by wjechać nim i zaparkować pod domem hahahahahahaha

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 lut 2011, 20:58

Lece z moją niunią na spacerek bo u nas prawie wiosna
a daj spokój, u nas dziś zimno i wiatr i siedziałyśmy cały dzień w domu :ico_olaboga: Jeszcze przez ostatnie dwa dni było ciepło, ale wiatr był silny, więc spacerowanie to i tak nic przyjemnego, a dziś to nawet nie ryzykowałam. Ja chcę wiosny!!!

inia1985, no rozumiem Cię doskonale z tym Wrocławiem.
U nas do Krakowa nie jest daleko, a ceny mieszkań nieporównywalne :ico_olaboga:
My kupowaliśmy mieszkanie w 2006 i spoko obyło się bez kredytu, no tylko pożyczka u teścia, ale już dawno spłacona :ico_oczko:

Kinga_łódź, między naszymi dziewczynkami nie duża różnica, a Zuza już prawie 16 kilo waży. Dawno jej nie mierzyłam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość