Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

11 lut 2011, 18:24

kilolek, kobieto jakbym swój dzień widziała :-D tylko bez kota i zmywarki bo ani tego ani tego nie mam. Ale u miejest to samo, co nie ułożę czy złozę to szkodniki wpadają i rozwalają ze zdwojoną siłą, ostatnio węgiel pakowali do pudełek z zabawkami. O plastolinie nie wspominam bo ostatnio dostali po kawałku takiej plasteliny co się odbija od podłogi i wklejona jest wszędzie. Jeszcze tyle o ile Tymek swojej pilnował to Kacperek swoją gubił co 5 minut a ja ją później odklejałam z dywanów i pościeli :ico_sorki:
Teraz jeżdzą samochodami po całej chacie a krzyku przy tym co niemiara, ale przynajmniej mi na głowie nie wiszą :ico_olaboga:
Ja dziś dogorywam bo z kacem małym wstałam ale przynajmniej obiadu nie musiałam robić bo tata przyniósł mi gołąbki od babci :ico_oczko:

Aniu mi Tymek dwie noce temu tez nie mógł w nocy spać i wstawał co chwilę, zresztą tą noc tez nie miał za spokojną. Ciekawe kiedy ja w końcu prześpię calą noc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lut 2011, 19:35

ja całą noc to akurat długo przesypiałam,ale jak jestem w ciąży to mi się gorzej śpi bo co trochę siku wstaję :-/ ale Hania ostatnio chora i kaszel ją czasem w nocy męczy to się obudzi :ico_sorki:
Ja dziś dogorywam bo z kacem małym wstałam ale przynajmniej obiadu nie musiałam robić bo tata przyniósł mi gołąbki od babci :ico_oczko:
dobrze ci :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-02-11, 19:32 ]
dziewczyny tata Iki202 leży w szpitalu w śpiączce,maszyna za niego oddycha,miał zawał :ico_placzek: ona u mamy siedzi i jest na lekach uspokajających :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 lut 2011, 22:28

biedna, bardzo współczuję

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

11 lut 2011, 22:37

Aniu pożdrów Ikę jestem z myślą z nia i mam nadzieje,ze pomimo tak ciężkiego stanu wyjdzie z tej choroby
Kilolek u nas tez choróbsko nie chce wyleź jak Ola poszła do przedszkola w grudniu to co chwileczkę rozkłada cała rodzine Ja juz jestem u kresu sił bo chodzenie przy chorych dzieciach samemu choremu jest wyczerpujące i to bardzo
Jeśli chodzi o porządki to moje dzieci tez takie urzadzają wczoraj była świetna zabawa wylepianie drzwi plasteliną.Pisk i krzyk na porzadku dziennym dobrze,ze nie mieszkam w bloku.
:ico_olaboga:
:ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

12 lut 2011, 00:02

Biedna IKA, współczuję jej bardzo trzymam za nich kciuki :ico_placzek: :ico_sorki:

barbara123, rozumiem cię dobrze bo ja osttanio też chorowałam i bez pomocy na pewno bym sobie z chłopcami nie poradziła :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja wwpadłam powiedzic dobranoc bo już w wyrku sie kiszę

Spokojnej nocki

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

12 lut 2011, 14:59

witajcie popołudniowo

Trochę już dzisiaj popistrasiłam i Kube poedukowąlam, bo mu sie mocno nudzi. juz rano jak polecialam po zakupy zdążyli malwanie zaliczyć, potem masa innych zabaw, a jak mlody poszedl na drzemkę stwierdziłam, ze ponadrabiamy trochę zaległości przedszkolnych. I tak mu się spodobalo,ze pół książki zrobiliśmy a temu było mało. W końcu się zbuntowalam, bo nawet w pracy mam przerwe co 45 min a tu ciagiem 2 godziny i malo. Nie wiem jak on to wytrzymuje. Ja to a to do garów poszłam, a to po herbate, bo myslałam, ze mi tyłek odpadnie a temu malo. Michał tez piewszy chetny od prac plastycznych. Po swojemu oczywiście.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 lut 2011, 17:00

witam

oczywiście pozdrowię Ikę od was :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

13 lut 2011, 10:19

kilolek, powiem ci ze moje chłoapki tez nie zmordowane, szczególnie Tymek. Mógłby ciągle się bawić, ostatnio na tapecie jest chowanie. Siada z Kacperkiem pod kocem a ja ich szukam lub k=jeden sie chowa a ja z drugim szukam. Mogą się w to bawić cały dzień,

Dzień dobry
U nas słoneczko dziś ładnie świeci, wybieramy sie do dziadków na obiad bo mają rocznicę ślubu, nie pamiętam teraz 56 albo 57. :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

13 lut 2011, 14:22

uh dzisiaj u nas cięzka nocka. Mlody straszliwie płakal i spać nie mógł. W końcu nad ranem usnal z emna w łózku a własciwie na mnie. Pospał tak chyba z 40 minut, po czym wstał Kuba i obaj zaczeli harce u nas na łózku. Ne powiem jak na nich to bawili sie świetnie razem, no poza jednym incydentem - walką o kubusiowego babola z noska :/
tym sposobem dospałam jeszcze z pół godziny z tymi szaleńcami na grzbiecie :D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

13 lut 2011, 20:58

kilolek, wpółczuje nocki, wiem jak sie rano wstaje po takich nocnych przejściach :ico_sorki: :ico_olaboga:

U mnei chlopcy niby śpią ładnie ale Kacper potrafi wstać kilka razy i przyjśc do mnie. Nie zdąży dojść do mojego łóżka jak ja już wstaję i on zawraca do swojego, kładzie się i ja go przykrywam i wracam do siebie. Nie wiem czemu to robi :ico_noniewiem: za to Tymek woła że mam go przykryć bo on się kręci i odkrywa więc też wstaje do niego z dwa razy :ico_sorki: w sumie zawsze około 5 razy ale rano oni wstają a ja jeszcze dosypiam. Mówię im ze śpię do 8 ( i tak niewiedzą która to) i sobie leżę a oni bawią sie u siebie w pokoju. Wiec jest coraz lepiej bo jeszcze do niedawna Tymek spał słabiutko i trzeba było w nocy kłaść się do niego i trzymać za rękę. :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość