Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 lut 2011, 21:08

moje dziecię dorwało mój telefon i muzyki słucha,nie wiem jakim cudem obcykała włączanie muzyki :ico_szoking:
oj dzieciaki to szybko pojmuja takie rzeczy.... :ico_oczko:
moj maz dzis to córy mowi włącz komputer a ona podleciała i nozka chciała właczyc ......widziala ze ja tak robie jak nie chce mi sie schylac.......wszystko dzieciaki wyłapia...

co do glukozy to pogadam o niej za tydzien z ginem.....bo wydaje mi sie ze za szybko na wadze przybywam....odstawiałm słodycze całkowicie i widze ze jest lepiej......cukier mierze czesto bo mam aparat zapasowy mamy bo ona ma cukrzyce i jest ok.....jak co to kupie glukoze i zrobie pomiar w domu....

a o pieczeniu faworków mysle juz z tydzien :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lut 2011, 21:17

Hania lapka to wie jak włączyć i wyłączyć bo już nie raz mi to zaserwowała :ico_haha_01:
a o pieczeniu faworków mysle juz z tydzien :-D :-D :-D
to nie myśl tylko rób :-D :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 lut 2011, 21:21

to nie myśl tylko rób :-D :-D
powstrzymuje mnie wiedza ze wszystkie zjem prawie sama :ico_olaboga:
Hania lapka to wie jak włączyć i wyłączyć bo już nie raz mi to zaserwowała :ico_haha_01:
moja córa tez potrafi właczyc i wyłaczyc kompa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 lut 2011, 22:05

Hejka :-)
Właśnie psiapsióła wyszła i zostałam sama. Zrobiłam nam na kolację zapiekany camembert w panierce a ananasem, pieczone ziemniaczki i sałatę lodową z warzywami z sosem czosnkowym- zaraz pęknę!!!!!

Słodyczy też nie potrafię odmówić- zresztą nigdy nie mogłam. Najczęściej to była czekolada, ale teraz w ciąży chodzą za mną takie cukiernicze wypieki :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: To jakieś pączki, to drożdżówki, to rogaliki.... no i ciasto! A kiedyś? Mogłam wcale tego nie jeść!! ehhhh

Aniudaj znać co Ci gin powie o tej glukozie bo jestem strasznie ciekawa! Zadzwoniłaby do mojego, ale już go nie będę dręczyć, bo często do niego wydzwaniam :-) :-)

Aaaa teściowa dziś do mnie dzwoniła i zdziwiona jak ja mogłam mojemu pozwolić jechać na to szkolenie :ico_szoking: I czy mu wierze, że na pewno to szkolenie, na pewno jakaś impreza....ehh mówię jej, że nasz związek opiera się na zaufaniu, a ja nie mam podstaw by mu zabraniać jeździć na takie wyjazdy! Ahhhh

[ Dodano: 2011-02-11, 21:13 ]
Aha! Bo gadałam z mamą o tych położnych! Teraz jest tak, że zawsze przychodzi przed porodem- musi wypełnić jakieś formularze ankiety- pyta o date ostatniej miesiączki, o termin porodu i pyta o wyniki badań- ogólnie ma przygotować nas do porodu. Nowe wytyczne z NFZ :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

12 lut 2011, 08:22

Cześć dziewczyny,
u mnie w nocy przymrozek. Ja tylko na chwilkę. Wczoraj byliśmy w sklepie-łóżeczka nie wybrałam muszę zobaczyć w innym, materac albo kupimy-pinaka-kokos albo pianka-bonel-kokos.
Później pojechaliśmy do szkoły rodzenia, dziś też jedziemy i jeszcze jutro.Opisze wszystko po jutrzejszych zajęciach bo wieczorem idziemy do teatru na Księżniczkę czardasza (operetka)-okazało się że jeszcze są dwa ostatnie bilety bo pracownik teatru oddał, więc mamy taniej niż studenci :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
Aha, wczoraj gadałam też z Panią z Banku Krwi o zastosowaniu komórek macierzystych itd. ale wszystko opisze jutro.

Markotka jak masz ochotę to jedz te słodycze.
Dziewczyny nie róbcie mi już ochoty na te domowe pączki i faworki bo ślinka mi leci a ja nie umiem ich robić. No a w tym roku to chyba coś ok.03.03 tłusty czwartek więc wtedy będę u mamy i ona mi zrobi pączusie, mniam.
Miłego dnia Wam życzę.
Nika mam taki sam leżaczek :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

12 lut 2011, 09:29

Aha! Bo gadałam z mamą o tych położnych! Teraz jest tak, że zawsze przychodzi przed porodem- musi wypełnić jakieś formularze ankiety- pyta o date ostatniej miesiączki, o termin porodu i pyta o wyniki badań- ogólnie ma przygotować nas do porodu. Nowe wytyczne z NFZ :-)
tylko trzeba zadzownic do przychodni i zgolosic sie do poloznej tak ???

Nika mam taki sam leżaczek :-D
ja z tej samej wersji tylko z innem motywem :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

12 lut 2011, 09:35

tylko trzeba zadzownic do przychodni i zgolosic sie do poloznej tak ???
Tak, bo inaczej nikt jej nie poinformuje.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

12 lut 2011, 11:23

tylko trzeba zadzownic do przychodni i zgolosic sie do poloznej tak ???
Tak. Jeśli wcześniej wybrałaś położną to ona powinna Cię odwiedzić, ale najlepiej zadzwonić i się umówić :-)

A ja obudziłam się dzisiaj o 9:30 :ico_szoking: :ico_szoking: Jakiś rekord, ale w sumie wczoraj nie mogłam długo zasnąć, bo taka wichura za oknem była, strasznie wiało!
Zaraz się za sprzątanie biorę i jakiś obiadek :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

12 lut 2011, 11:34

Zaraz się za sprzątanie biorę i jakiś obiadek :-)
ja juz posprzatałam :-D zostały tylko łazienka i wc ale to juz maz zrobi jak wroci z pracy.......
dzis na obiad spaghetti :ico_oczko:

u as w nocy tez wialo az cie cora obudziła i mowia ze sie boi......

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 lut 2011, 13:15

witam

ja tak na troszkę tylko bo mam co robić dzisiaj w domku,pranie,sprzątanie,obiad i pewnie później na podwórko wyjdę z Hanią bo słoneczko pięknie świeci :ico_brawa_01:

Koroneczka na pewno powiem wszystko po wizycie wtorkowej :-)
Aha! Bo gadałam z mamą o tych położnych! Teraz jest tak, że zawsze przychodzi przed porodem- musi wypełnić jakieś formularze ankiety- pyta o date ostatniej miesiączki, o termin porodu i pyta o wyniki badań- ogólnie ma przygotować nas do porodu. Nowe wytyczne z NFZ :-)
dobrze wiedzieć :ico_oczko:
ja się ze swoją umówiłam,że spotkamy się raz w tygodniu i zaczniemy jak Hania do pkola pójdzie to ja najpierw do niej pojadę :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość