Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

15 lut 2011, 21:54

on wagi nigdy nie notował w karcie :ico_noniewiem:
zapamiętałam,że główka ma 8,9 cm bo to akurat powiedział jak mierzył czy tygodnie się zgadzają
Najważniejsze, że wszystko jest w porządku i dzidzia się prawidłowo rozwija :ico_brawa_01:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

15 lut 2011, 23:07

Ania, :ico_brawa_01: dla maluszka i dla Ciebie - wyczyn niesamowity, schudnac na tym etapie

Koroneczka, ja tez robie tego kurczaka z makaronem ale zawsze z brokulami, ja to pozniej mam ciezko mijac tego kurczaka ale makaron i brokuly jem az mi sie uszy trzesa. Tak samo lubie z pomyslow na kurczaka po meksykansku, ja modyfikuje przepis R je calosc a ja kurczaka wybieram ale reszta palce lizac :ico_oczko:

My wrocilism niedawno ze szkoly rodzenia, dzis kazdy kapal lale, nie bylo chetnego zeby zaczac no moze poza jednym, bo R zawsze sie wyrywa ale to dobrze - wiadomo kto bedzie dziecko w domu kapal :ico_oczko: tak samo bylo na naukach przedslubnych z kalendarzykami, tylko on to z calej grupy rozumial ja sie glowilam a on kropka kropka, kreskka kreska i gotowe :ico_szoking: pozniej dawal innym odrysowac :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 lut 2011, 08:55

czesc

Aniu fajnie ze u Was ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a schudlas dlatego, ze ograniczalas jedzenie? podziwiam :ico_brawa_01:

my niedawno wstalismy, ide robic :ico_kawa:

pisalam Wam, ze wozek juz mamy? swietny

milego dnia

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 lut 2011, 10:21

pisalam Wam, ze wozek juz mamy? swietny
Nop to super, że jesteś zadowolona z zakupu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja z wózkiem mam nadal problem, bo nadal nie wiem! Waham się między X-landerem XQ a Implastem Bolder SD Ecoline. Sama już nie wiem! W implaście jest dużo większa gondola, w dodatku z podnoszonym oparciem, co jest rzadkością w innych wózkach , no i kolory mają niesamowite! Za to x-lander ma dużo fajniejszą spacerówkę!!! Ta implasta jest taka sobie!

Ja właśnie omleta zjadłam na śniadanie i teraz piję kawkę zbożową!Obiad mam od wczoraj, więc nie wiem co mam dzisiaj robić :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 lut 2011, 10:23

w dodatku z podnoszonym oparciem, co jest rzadkością w innych wózkach
xq tez ma ta funkcje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 lut 2011, 10:28

xq tez ma ta funkcje :ico_oczko:
Ooo to nie wiedziałam! :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 lut 2011, 10:36

Witam,
ja dziś zbudziłam się wcześnie bo poleciała mi krew z nosa. A przed chwilą drugi raz. Nie pamiętam czy kiedykolwiek leciała mi krew z nosa ot tak. Jak byłam mała i upadłam to i owszem. Może miałam za wysokie ciśnienie, nie mam pojęcia. Jutro idę do lekarza to mu o tym powiem.

Emilia dobrze, że jesteś zadowolona z wybranego wózka. Szybko przyszedł.
Aniu tak sobie pomyślałam, że może ten spadek wagi spowodowany jest tym wirusem, którego miałaś od Hani. Jak miałaś wymioty i/lub biegunkę to trochę wagi mogło spaść. Najważniejsze, że mały rośnie i oboje czujecie się dobrze.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 lut 2011, 10:55

hej

My już po szczepieniu, cieszę, się, że mamy z głowy :ico_sorki:

Dziś nie ma słoneczka i rano było -9,na spacerek pewnie się wybierzemy potem.

Na obiadek marynuje się łosoś , miał być z brokułami, ale teściowa zaprosiła nas na pierogi (Pola uwielbia) wiec rybka będzie na jutro :ico_sorki:

ania super, ze wszystko u maluszka dobrze, coś sie nie chce pokazać :-) , :ico_brawa_01: za wagę :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 lut 2011, 11:28

Szybko przyszedł.
juz w poniedzialek :ico_oczko:

Murchinson, mnie tez czasem leci krew z nosa, to pewnie od oslabienia :ico_noniewiem: ale spytaj lekarza o to

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 lut 2011, 12:01

Murchinson, to pewnie osłabienie tylko! Nie przejmuj się na zapas!

A ja zaraz wybieram się na kawkę do kumpeli :-) Życzę Wam miłego dnia :-) :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość