Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 lut 2011, 20:12

Markotka, mam usuniętą tarczycę. Leczenie-rozruch strun polega na braniu m.in. sterydu przez miesiąc,a przy nim o karmieniu nie ma mowy.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 lut 2011, 20:20

Markotka, dzis nawet Marcel spal dobrze, ale ja juz zle sypiam, podobnie mialam w pierwszej ciazy, nie moge sobie znalezc wygodnej pozycji, snia mi sie glupoty... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

19 lut 2011, 09:39

hej !!!!!
my po wizycie...... Tymonek bardzo towarzyski na dzien dobry pokazał mamusi siusiaka :smt003 ma 900 g........spadla mi troche morfologia i mam mało wod w macicy .......przykaz lekarza pic 4 litry płynow dziennie bo mały nie bedzie mial sie jak przekrecic.......a jest ułozony nonono w dół....

[ Dodano: 2011-02-19, 08:55 ]
troszkę mało wyraźne bo tych wód płodowych mało ale zawsze cos ....

Obrazek

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 lut 2011, 10:41

Zoola słodki maluszek.

Mi właśnie zdechł pies. Ciężko się uspokoić :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 lut 2011, 10:50

zoola27, ciesze sie ze jest w miare dobrze, musisz uwazac na siebie a bedzie jeszcze lepiej :-D

Murchinson, tak mi przykro, był taki słodki co sie stało? :ico_placzek: :ico_placzek:


A ja dzis nic nie musze robic bo idziemy na urodziny do dziadka od tesciowej ma 91 lat, oczywiscie jest u nas i na urodziny ide pietro wyzej, ale juz na obiadek wiec sobie dzis pojem a pojem :-)

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

19 lut 2011, 11:23

Cześć dziewczyny
Murchinson o kurczę co się stał?. Trzymaj się.
Wiolu to miłej zabawy życzę
Zoola to cię synuś przywitał :-D i uważaj na siebie
Ja tu wchodzę by się pochwalić że niespodziewanie przyjechał do mnie brat :-) był 2 dni. Przyjechał z tą swoją, bo wracali z gór,ale przeżyłam ją. Bałam się tego spotkania ale ogólnie było miło i sympatycznie. Druga sprawa to dotyczy moich żył, niestety w moim mieście przyjmują tylko w szpitalu i czas oczekiwania ponad rok, najbliżej mam do Torunia i Bydgoszczy tam jak na NFZ czas oczekiwania najkrótszy 6 miesięcy. Prywatnie szybko, ale koszt wizyty z min. badaniami 250 zł (jednej wizyty) :ico_puknij: Jak będę u gina to z nim pogadam. M mówi że trudno jak trzeba to się zapłaci, tylko że teraz meble chcieliśmy, ta przeprowadzka, wózek itd i nie mieliśmy tego w planach. Co do spania to emilia7895 niestety mam jak ty. Budzę się co godzinę, to mam zgagę, to siku, to tak mnie leje, że nie wyrabiam, w dzień się nie położę bo Iza na chodzie, czasem to aż kołowata chodzę. Zeszłej nocy to wstałam 7 razy :ico_olaboga:
Udanej soboty. My pewnie zaraz ogarniemy mieszkanie, pójdziemy na spacer a potem do teściów. Także do niedzieli.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 lut 2011, 12:30

zoola27, sliczny chlopczyk

Murchinson, przykro mi :ico_noniewiem:

ja wlasnie robie ciacho, to co ostatnio - bo bylo pycha

na obiad zurek, bo juz od dawna chodzi a na kolacje jakas zapiekanke makaronowa bo znajomi przyjda

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 lut 2011, 12:46

witam

ja lubię bardzo pierogi,a że wczoraj miałam natchnienie żeby zrobić to jak już się wzięłam to zeszło,no i Hania pomagała :-D

wczoraj poszliśmy do brata A na kawkę i wróciliśmy po 19 do domu,jeszcze spacerek zaliczylismy bo na dworze przyjemnie było :-)

markotka skoro gin ci powiedział,że dzidziuś ma długie nogi to od razu zwracaj uwagę przy kupnie małych ciuszków-śpiochy,pajacyki-czy mają "długie nogi" :ico_sorki: ja tak z Hanią miałam sporo ciuchów na początku nie założyłam bo były za krótkie :ico_sorki:
Tymonek bardzo towarzyski na dzien dobry pokazał mamusi siusiaka :smt003 ma 900 g........spadla mi troche morfologia i mam mało wod w macicy .......przykaz lekarza pic 4 litry płynow dziennie bo mały nie bedzie mial sie jak przekrecic.......a jest ułozony nonono w dół....
ważne,że z maluchem ok :ico_brawa_01: i pij dużo tej wody żeby Tymonek mógł się obrócić :ico_sorki:
Mi właśnie zdechł pies. Ciężko się uspokoić :ico_placzek: :ico_placzek:
przykro mi :ico_placzek:
idziemy na urodziny do dziadka od tesciowej ma 91 lat,
miłej imprezki :-)

mama Izuni spory koszt tej wizyty :ico_szoking: no ale jak twój mówi,jak będzie trzeba to się zapłaci :ico_sorki:
ale ja juz zle sypiam, podobnie mialam w pierwszej ciazy, nie moge sobie znalezc wygodnej pozycji, snia mi sie glupoty... :ico_olaboga:
mam podobnie,tylko bez tych głupot we śnie na razie :ico_oczko:
Markotka, mam usuniętą tarczycę. Leczenie-rozruch strun polega na braniu m.in. sterydu przez miesiąc,a przy nim o karmieniu nie ma mowy.
to faktycznie nie wesoło,ale wtedy po CC normalnie mogłabys karmic piersią?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

19 lut 2011, 13:20

zaliczyłysmy z Tuska spacer.......teraz czekamy na meza to pojedziemy do biblioteki i na poczte...

ja dzis na obiad serwuje rybke...

mama Izuni, kurde drogo ten lekarz ale jak mus to mus zdrowie najważniejsze !!!!!!

Murchinson, współczuję sytuacji z psiakiem........

wiola85, udanej imprezki :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 lut 2011, 15:31

Murchinson, tak mi przykro, był taki słodki co sie stało? :ico_placzek: :ico_placzek:
Próbował wskoczyć na wersalkę i spadł. Lekarz reanimował ale nic nie dało się zrobić.
Na obiad placki ziemniaczane-przynajmniej się wyżyję.

Wiolu, udanej imprezy.
mama_Izuni to chyba nie będziesz miała wyjścia jak pójść prywatnie.
Aniu mogłabym karmić bo w czasie cc ze strunami nic się nie dzieje, nie ma takiego obciążenia fizycznego jak przy porodzie sn. Jednak decyzje musi podjąć foniatra.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość