NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

23 lut 2011, 15:34

serniczka, sliczny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja z zakupkow wrocilam, kupilam troszke ciuszkow dla maluskiej, wogole wiekszosc w domu mam w rozm. 62
w przyszlym tyg jeszcze pojde cos dokupic i mysle, ze na te pierwsze 2-3 mies. wystarczy nam ciuszkow,
kosmetykow jeszcze nie mam, bo nie wiem na jaka firme sie zdecydowac :ico_olaboga: :ico_olaboga:
jutro z P. pojedziemy autkiem to moze wanienke kupimy :ico_noniewiem:
strasznie drogie sa tutaj nowe ciuszki dla maluchow :ico_szoking:
kupilam tez korony dla dziewczynek na bal przebierancow (beda oczywiscie ksiezniczkami) :-D
jutro kupie proszek i zaczynam pranko malych rzeczy :-D

co do tej brazowej krechy przez brzuch to w ciazy z malymi mialam i teraz tez mam

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

23 lut 2011, 16:03

serniczka sliczny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja ta kreske z pierwszym mialam i teraz tez mam le jest mniej widoczna.
Dziewczyny znacie jakiś fajny przepis na pyszny torcik urodzinowy ??
niestety nie.Ja jestem kiepska w pieczeniu ciast wiec zazwyczaj zamawiam gotowe :ico_wstydzioch:
a ja z zakupkow wrocilam, kupilam troszke ciuszkow dla maluskiej
super sprawa takie zakupy.
My wybieramy sie w nastepnym tygodniu i chcemy kupic juz wszystko.
A za pranie to od poniedzialku juz sie zabieram i jakos zabrac nie moge.

Mnie dzis troszke gardlo boli.Mam nadzieje ze minie po herbatce z miodem i cytryna :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

23 lut 2011, 17:35

Mi zostało pare rzeczy do kupienia typu posciel, laktator elektryczny bo wiecie jak na caly dzien do szkoly pójde to inny by sie nie sprawdził i takie drobiazgi ,no i najwiekszy koszt to wózio i fotelik

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 lut 2011, 18:13

Czesc dziewczyny

Bylamu poloznej .Dwie ich bylo bo jedna sie uczy...i powiedzialam ze 10/02 mialam USG i ze synek glowa byl do gory i ze wg mojego prywatnego ginia to male sa szanse zeby sie przekrecil bo duzy chlopak a miejsca malo...to najpierw powiedzialy ze napewno sie przekrecil i sprawdzily serduszko -(bije mocno i tam gdzie sie spodziewaly czyli na doloe) ta polozna studentka recznie zbadala i mowi ze wg niej to sie przekrecil ...ale potem ta doswiadczona zaczela sprawdzac i kazala mi wypuscic cale powietrze i jak na dole naciskala to mowi ze czuc wyraznie stopke wiec jednak jest tak jak byl glowka do gory!!! Tak mi sie wydawalo. :ico_oczko: Kazaly troszke wczesniej bo w 36 tyg pojsc na Usg i wtedy do szpitala umawiac sie na cc. Powiedzialy tez zeby sie nie przenosic bo zostala mi u nich jeszcze tylko jedna wizyta :ico_szoking: do konca ciazy :-D
Tzn za tydzien mam przyjsc na ostatnie badanie krwi ,a 9/03 na ostatnia wizyte do nich to bedzie 35 tydzien a potem to juz na usg i zglosic sie do nowego szpitala z wynikami-nowy szpital bo nowy domek jest bardzo daleko -po drugiej stronie Londynu. Ale i tak to rozwiazanie co podsunely jest lepsze niz sie spodziewalam .

[ Dodano: 2011-02-23, 17:15 ]
Przyszedl dzis wozek -nawet nie wiemy jak go zlozyc :ico_olaboga: i kolor ktory mojM. wybral tak sredni mi sie podoba ale wozek jako taki bardzo!!! :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

23 lut 2011, 18:25

NowaSejana, super,że zakupki udane :ico_brawa_01:

agusia22, ja właśnie rozwiesiłam po praniu ubranka w kolorze żółtym i jutro lub w piątek zabieram się za ich prasowanie,a następna tura za tydzień :-D :ico_haha_01: :-D

magda1614, co do pościeli to my też mieliśmy kupować i się znalazła po Karolince, więc jeden wydatek nam odchodzi :-D :-D
A laktator elektryczny też ostatnio oglądałam ale nie wiem czy będzie mi potrzebny :ico_noniewiem: Najwyżej ustalimy z mężusiem jaki i w razie "W" pojedzie do sklepu i kupi. Za pierwszym razem nie był mi potrzebny,a teraz zobaczymy :-D
Jak ja się cieszę,że my już mamy z głowy wózek i fotelik to mówię Wam :ico_sorki: Mogę spać spokojnie :ico_sorki:

tabogucka, takie badanie przez brzuch to wiarygodne ?? A może czuła rączkę ? :ico_oczko:
Fajnie,że podsunęły Ci lepsze rozwiązanie,bo faktycznie nie opłaca się teraz zmieniać szpitala jak tylko jedna wizyta Ci została u nich.
Ciekawe czy Ci synek niespodziankę zrobi i się odwróci czy już tak zostanie :-)

[ Dodano: 2011-02-23, 17:29 ]
Przyszedl dzis wozek -nawet nie wiemy jak go zlozyc :ico_olaboga: i kolor ktory mojM. wybral tak sredni mi sie podoba ale wozek jako taki bardzo!!! :-D :-D :-D
Super,że wózeczek już macie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A składać na pewno się szybko nauczycie :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

23 lut 2011, 18:59

ja laktator mam, ale reczny, po ciazy z blizniaczkami, wiec nowego na szczescie nie potrzebuje...
fotelika, wozka ani lozeczka jeszcze nie mamy...
posciel i wypelnienie, podgrzewacz do butelek mam po blizniaczkach, wiec na szczescie ten wydatek tez odpadl...
no i ciuszkow jeszcze w przyszlym tyg reszte dokupie i powinno wystarczyc... :ico_oczko:
a najdrozsze to oczywiscie drobiazgi, kosmetyki, pampersy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

23 lut 2011, 19:21

NowaSejana, nam też kosmetyki zostały do kupienia, pampersów jak na razie mamy mały zapasik :ico_sorki: Jedną paczkę tych najmniejszych 1, 2 x rozmiar 2 i 1 x rozmiar 3. Jeszcze rozmiar 3 dokupimy ze 2 paczki,a później będziemy chcieli przejść na te biedronkowe dada (jeśli się sprawdzą) albo na te z lidla toujours,bo super są. Używaliśmy przy córci i żałowaliśmy,że tak późno je odkryliśmy :ico_noniewiem: Super jakoś,a jaka różnica w cenie między pampersami... :ico_olaboga:

Kurcze dziewczyny nie smutno Wam troszkę,że już powoli będziemy się rozpakowywać ?? :ico_ciezarowka: Ja tak czasem sobie myślę,że za szybko ta ciąża minęła :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Dopiero co test robiłam,a tu tylko miesiąc do terminu został :ico_olaboga:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

23 lut 2011, 19:33

Ja tylko kupilam paczkę pampersów newborn,potem męzus najwyzej bedzie dokupywał :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

23 lut 2011, 20:59

Aniaaa Mnie tak nerwowo ten okres ciążowy zleciał,że modlę się już o koniec. Więc jak na razie nie mam za czym tęsknić :ico_noniewiem: Chociaż początek dość szybko zleciał teraz coś mi się wlecze...

A mała jak się wierci już daje popalić :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 lut 2011, 21:53

Aniaaa raczej tak -wiarygodne to badanie -zreszta na potwierdzenie ostateczne mam zrobic usg w 36 tyg. Mi sie nie wydaje zeby synus sie sam przekrecil-jakies takie mam przeczucie- jedno tylko mnie martwi ze oni moga sugerowac nie wiem jak to sie nazywa ale takie przekrecanie dzidzi na sile przez brzuch rekami ( a to nawet polozna powiedziala ze boli :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ) i tego n ie chce bo jeszcez cos maluchowi zrobia al;bo sie gdzies zaplacze...poza tym czytalam ze juz naprawde niewielki procent lekarzy jest szkolony jak to zrobic i raczej sie od tej metody odchodzi w UK -mam nadzieje ze mi daruja...

[ Dodano: 2011-02-23, 20:58 ]
Wiem co mialam Wam napisac wczoraj... :ico_haha_01: Wy piszecie ze u Was zimno ,na minusie i snieg a wUK jest +10 a teraz nawet +11stopni :ico_brawa_01: tylko pada deszcyk ale naprawde fajnie jest na dworze -caly dzien chodzilam w koszulce i rozpietej kurtce :-D

[ Dodano: 2011-02-23, 21:01 ]
Mi teraz ciaza leci szybko/szybciej niz na poczatku ale moze przez ten nowy dom...
Gwona juz Cie dzis nie swedzi i nie puchniesz?

[ Dodano: 2011-02-23, 21:03 ]
Nie wiem czy Wam pisalam ale ja mam znow wysokie cisnienie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: 148/77 -az sie mnie polozne pytaly czy zaczelam palic albo czy ktos w domu pali???Myslicie ze takie cisnienie moze spowodowac szybszy porod???

[ Dodano: 2011-02-23, 21:04 ]
Oczywiscie ani ja ani nikt inny w domu nie pali!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość