Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

23 lut 2011, 22:07

tabogucka, oj to życzę Ci,żeby nikt nie wpadł na tak szalony pomysł i nie chcieli Ci synka w brzuchu przekręcać :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_olaboga:
Jeśli się nie odwróci to niech robią od razu cc,a nie każą Ci się męczyć :ico_noniewiem:
W takim razie czekamy razem z Tobą do 36 tygodnia na usg :ico_ciezarowka:

Ale Ci zazdroszczę pogody :ico_sorki: Mogła bym przynajmniej wychodzić na spacerki i nie zapinać się,a tak to nonono :ico_placzek:
U nas 11 ale na minusie... wieje i sypie, więc jutro pewnie będzie podobnie,a ja muszę z samego rana iść na badanie na przeciwciała :ico_noniewiem:
Gwona juz Cie dzis nie swedzi i nie puchniesz?
Właśnie, jak się czujesz ?

[ Dodano: 2011-02-23, 21:12 ]
tabogucka, a co ma palenie do wysokiego ciśnienia w ciąży ?? :ico_noniewiem:
Kurcze nie dobrze,że masz takie skoki tego ciśnienia :ico_olaboga: Ja się nie znam ale wydaje mi się,że z wysokim ciśnieniem to w PL do szpitala kładą i kontrolują, jeśli nic się nie zmienia albo jak ciśnienie jest jeszcze większe to raczej rozwiązują wcześniej,bo to niebezpieczne dla matki i dziecka :ico_noniewiem:
Ale skoro położna nic na to nie powiedziała to musi być OK :-)

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

23 lut 2011, 22:12

Właśnie mi wcięło posta :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:


Więc dziewczynki, nam też pozostały sprawy kosmetyczne do kupienia!! W piątek ma przyjść wózeczek dla małej i tak jak powiedziała Aniaaa wreszcie będę mogła spać spokojnie!!! Ubranka właśnie skończyłam prać i prasować i sobie leżą w szafeczce ułożone! Hmmmm , a jaki cudny zapaszek jest jak się szafkę otworzy, uwielbiam bo pachnie mi dzidziusiem!!!
Dzisiaj z Oskarkiem byłam u mojej siostrzenicy, mój synuś jest oczarowany mała!!!!! Jak wróciliśmy to cały czas całował mi brzuszek i mówił " kocham cię Oksanko", jest cudowny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 lut 2011, 22:14

a co do rzeczy dla malucha to wozek mamy od dzis :ico_brawa_01: i nawet wiem jak sie go skalada i rozklada :ico_brawa_01: ,ubranka chyba tez juz wszystkie (jeszcze sa na strychu -czekaja na upranie)plus jakies jeszcze od ciotki dostaniemy :-D ,kolyske tez od niej i laktatory i ten bujany fotelik i podgrzewacz do butelek i butelki i nawet pampersy znalazla kilka opakowan :ico_brawa_01:
Mi zostalo kupic wanienke(taka zakladana na wanne) termometr i przybory kosmetyczne i kosmetki do pielegnacji ,pieluchy tetrowe, pare kocykow(jeden juz mam)i taka matke profilowana do przewijania synka!!! I to chyba tyle :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Lozeczko nowe z super materacem ma synus dostac od ciotki :ico_brawa_01: w prezencie!!!

[ Dodano: 2011-02-23, 21:20 ]
Aniaaa nie wiem czemu pytaly o to palenie ale chyba wogole palenie podnosi cisnienie -nawet bierne ale u mnie to nie to bo nikt tu nie pali... :ico_noniewiem:
Polozene troche byly przerazone tym cisnieniem ludzily sie ze za drugim razem jak zmierza bedzie nizsze ale nie bylo...kazaly na nie uwazac!!!

[ Dodano: 2011-02-23, 21:22 ]
Oj Ewelciato fajnie masz z synkiem ze sie tak cieszy :ico_brawa_01: i tych wypranych i wyprasowanych ubranek to zazdroszcze... :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-23, 21:31 ]
No a pogoda u nas superasna!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Chlopaki dzis troche mebli pozdejmowali ze strychu - w koncu mamy lozko :ico_brawa_01:
Zlozyli tez taka duza szafe w pokoju synka(nawet pytali na ktorej chce scianie ) ale teraz patrze ze beda musieli przestawic bo zle jest :ico_zly:
A ten pokoj synka to wogole chcialam zeby byl super a jakos nie wyglada dobrze -to chyba przez ten kolor scian (brudny roz) ale juz sie teraz boje mojego M. prosic zeby przemalowal bo -te opary z farb ktore juz sa w domu daja mi bol glowy i robi mi sie niedobrze a ponoc i synkowi szkodza -bedzie mial astme czy alergie bidulek...to nie wiem czy jescze swiezy do tego zniose :ico_nienie: w lipcu pojede z synkiem na 3 tyg do Pl to moze wtedy M. przemaluje -bedzie cieplo to bedzie mogl cale 3 tygodnie wietrzyc

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

23 lut 2011, 22:35

ewelcia1245, ja już zawsze pamiętam,żeby przed wysłaniem posta skopiować go,bo już nie raz też mi wcięło :ico_zly:

Super,że ubranka już masz poprane, poprasowane i ułożone w szafce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fajnie,że synuś taki zadowolony :-D :-D Na pewno dużo będzie Ci pomagał przy siostrzyczce :ico_brawa_01:

tabogucka, a czujesz,że masz wyższe ??
Kurcze to uważaj na siebie i się nie przemęczaj :ico_sorki:

Dziewczyny tak się zastanawiam jak uprać wyściółkę i materacyk z gondoli !?
Chyba ręcznie, co ? Do pralki to trochę się boję to wrzucić,bo nie wiadomo w jakim stanie wyjmę... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-02-23, 21:38 ]
A ten pokoj synka to wogole chcialam zeby byl super a jakos nie wyglada dobrze -to chyba przez ten kolor scian (brudny roz)
Na pewno nie jest tak źle jak piszesz :-) A może nam się pochwalisz jak wygląda ten kolorek ? :-D

No lepiej nie malować już teraz, wystarczająco dużo się nawdychaliście tych oparów :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 lut 2011, 22:45

Aaaaaa i najwieksza heca :ico_olaboga: wzielam od mojego szefa stol -talki duzy rozkladany na 6osob z krzeslami -kolor dziwny drewno rozane fajny motyw bo nozki takie jakby smocze pazury -jest to antyk ale w takimnietypowym czerwonkawym kolorze . Chlopkai go dzis zdjeli ze strychu i postwili w duzym pokoju i...masakra :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: serio meksyk taki bo sofe mamy duza kremowa od ciotki tv mamy plazme na scianie i ten wielki zawalisty stol zabierajacy 1/2 pokoju i to bez krzesel zupelnie w jeszcze innym stylu i kolorze :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Kazalm i polowe zabrac spowrotem na strych ...ale tak patzre na niegoi wcale nie jest lepiej -diabelnie nie pasuje... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ale znalazlam na to sposob !!! Kiedys widzialam u jakis ludzi taki maly zaokraglony stoliczek z dopasowanymi czterema krzeslami/fotelami jakby skorzanymi bardzo mi sie pomysl spodobal ale myslalm ze bedzie drogi -i ich pewnie byl ale znlazlam w Argosie taki sam prawie i to jeszcze teraz jest na promocji za pol ceny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tylko jeszcze M. pokaze i wrzucamy ten stol spowrotem na strych (przyda sie w razie jakbysmy zrobili kiedys swieta dla calej rodziny lub oddamy ciotce do drugiego domu) i biegiem po to nowe cudenko !!!

[ Dodano: 2011-02-23, 21:52 ]
bo naprawde nie moge patrzec na ten ogromny stol....Moze tez mi sie podswiadomie zle z szefem kojarzy...hmmmmm

Aniaaaa czuje czasem jakbym oddechu nie mogla zlapac i serce mi zaczyna walic ale myslalm ze to normalne a to chyba jednak to cisnienie i jeszce mi sie tak goraco robi i slabo w jednej chwilii... no nic chyba sobie kupie cisnieniomierz...
A pokoj synka pokaze iten paskudny kolor jak tylko chlopaki sciagna wlasciwe pudlo ze strychu w ktorym jest aparat :ico_oczko: to i brzuszek dorzuce!!!! :-D

[ Dodano: 2011-02-23, 21:52 ]
bo naprawde nie moge patrzec na ten ogromny stol....Moze tez mi sie podswiadomie zle z szefem kojarzy...hmmmmm

Aniaaaa czuje czasem jakbym oddechu nie mogla zlapac i serce mi zaczyna walic ale myslalm ze to normalne a to chyba jednak to cisnienie i jeszce mi sie tak goraco robi i slabo w jednej chwilii... no nic chyba sobie kupie cisnieniomierz...
A pokoj synka pokaze iten paskudny kolor jak tylko chlopaki sciagna wlasciwe pudlo ze strychu w ktorym jest aparat :ico_oczko: to i brzuszek dorzuce!!!! :-D

[ Dodano: 2011-02-23, 21:54 ]
lece dziewczyny bo juz mnie glowa od kompa boli...dobranoc!!!

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

23 lut 2011, 23:00

dziekuje laseczki za opinie na temat mego brzuszka....

ale mnie Maz wkurzyl...WWRRRR :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

23 lut 2011, 23:21

Aniaaa, tabogucka wiecie , ja specjalnie zaczęłam wcześniej prac i prasowac bo już mi brzuch przeszkadzał, ale jak prasowałam to na siedząco , bo córcia cały czas z tej lewej strony siedzi!!!!!!!!!!!!!!


Tabogucka czekamy na zdjęcia :-D

:-D

[ Dodano: 2011-02-23, 22:21 ]
serniczka nie denerwuj się, z facetami już tak jest :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

23 lut 2011, 23:55

HEJ dziewczyny ja nadal w dwupaku, hmmm nawet skurczy nie mam przepowiadajacych. Nie odzywam się bo jakoś mnie dołki łapią ostatnio i nie chcę Wam psuć humoru :ico_noniewiem:

stawiam :ico_tort: za 39 tydzień, być może ostatni

[ Dodano: 2011-02-23, 23:02 ]
naklikałyście tyle, ze chyba nie doczytam, widziałam brzuszki, śliczne, wklejam też swój, tak jak obiecałam :-)

[ Dodano: 2011-02-23, 23:04 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

24 lut 2011, 00:09

tabogucka ja to się nie dziwię,że masz wysoki ciśnienie jak ciągle coś Ci "przeszkadza" :-) Wiadomo jak to w ciąży,że się ma humorki i raz się kobitka cieszy,a zaraz płacze ale nie denerwuj się za bardzo :ico_sorki: :ico_sorki:
Na pewno wszystko jest super piękne, tylko Twoje "ciążowe oko" widzi to inaczej :-D :-D
Niech znoszą raz dwa to pudło z aparatem i ocenimy czy faktycznie tak kiepsko to wygląda :ico_sorki: :ico_sorki:
No i czekamy na zdjęcie brzuszka :ico_ciezarowka:

serniczka faceci... :ico_olaboga: nie ma się co denerwować :-D

ewelcia1245, i tak super,że masz to za sobą :ico_brawa_01: Ja będę wszystko na raty prasować i nie będzie mi długo schodziło przy desce ale i tak mi się nie chce :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Jak już skończę to nie będę mogła się doczekać porodu :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Blanka26, pisz do nas jak najwięcej!! Tym bardziej jak Cię dołki łapią,bo się wygadasz i Ci lepiej będzie :ico_pocieszyciel:
Wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 39 tydzień :ico_ciezarowka:
No wreszcie nam się pokazałaś :-D Brzuszek śliczniutki i jaki już duży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Córa dopiero usnęła,bo się zajęła zabawą :ico_szoking: a mi się zachciało segregować rzeczy córci z szafy,bo w połowie już nie chodzi, wiszą bez potrzeby i tylko miejsce zajmują, no i nie zauważyłam, która godzina :ico_szoking: :ico_szoking:
Szybki prysznic, jeszcze szybsza kolacja i do łóżka :-)
Ja też już się kładę. Może jeszcze książkę poczytam :-D

Dobranoc ciężaróweczki :ico_ciezarowka:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 lut 2011, 09:43

Blanka26, sliczny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzisiaj to ja zapominam co chcialam napisac :ico_zly:

a u nas dzisiaj snieg pada...

umowilam sie z P., ze dzisiaj wczesniej wroci z pracy i jedziemy na kosmetykowe zakupki, przy okazji kupie proszek i zabieram sie do pracy :ico_oczko:

male zostawilam dzisiaj w domu, bo boje sie w takiej pogodzie wychodzic z domu, zeby sie przypadkiem na tym sniegu nie przewrocic

co do pampersow to u nas sa strasznie drogie, ale na szczescie czasem sa promocje i mozna np 3 opakowania na raz taniej kupic, sprawdze dzisiaj w drogerii jak to wyglada cenowo. Z dziewczynkami przetestowalam chyba wszystkie mozliwe firmy poczynajac od pampersa, huggies, dada, mialysmy tez te z lidla, z rossmanna i jakies z neta tez zamawialam pakietami po 200 sztuk i dziewczynki po zadnych nie mialy uczulenia, ich pupki na szczescie wszystko przyjmowaly. Jedynie co to po oliwce z Penatena dostaly uczulenia.

o juz mi sie przepomnialo co mialam napisac :ico_brawa_01:
mi sie czas w ciazy strasznie ciagnie, masakra jakas...
niby tak niewiele nam zostalo a mi sie wydaje, ze to jeszcze wiecznosc, wolalabym zeby juz mala byla z nami...
a to pewnie wszystko przez moje samopoczucie, bole nog, kregoslupa itd..
no i seksu mi brakuje :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: bo teraz nie moge....

zapomnialam Wam powiedziec, ze 7 lutego biologiczny blizniaczek zmarl na zawal serca... nie dosc, ze cale zycie prawie nic na nie nie placil to teraz nawet male o rente sie nie moga ubiegac, ale mniejsza z tym, bez tej kasy tez sobie damy rade...

co do cisnienia to ja powyzej 110/70 nie wchodze..
ostatnio nawet 95/60 mialam, masakra jakas....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość