Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

24 lut 2011, 22:04

Czesc dziewczyny
wpadlam na chwilke doslownie bo czasu nawet nie mam na neta choc od wczoraj mamy wkoncu net!
W skrocie napisze tylko ze u nas dalej meksyk tzn. w domu dalej na kartonach i mamy taki balagan ze wejsc sie nie da :ico_olaboga: do tego remont, malowanie i 3 dzieciaczkow z ktorych kazde potrzebuje chwili uwagi wiec mozecie soie wyorazic jak to wyglada :ico_oczko: Do tego wieszajac szafki K wwiercil sie w rurke od wody i przez 20 minut lala nam sie do domu woda pod cisnieniem zanim dowiedzielismy sie gdzie byl zawor... :ico_placzek: Potem rozwalanie sciany, naprawa itd.
w poniedzialek jade z matim do innego miasta na wizyte z kardiochirurgim i pewnie poznam juz date operacji.
Powiem Wam tylko ze jestem wykonczona fizycznie i psyhicznie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

25 lut 2011, 08:28

witam:)
AniaR ale macie urwanie glowy :ico_olaboga:
chyba jestem nie w temacie ...a co z Matim o jaka operacje chodzi??

my dzis usg brzucha mam stersa troche cholera..oby bylo wszystko oki..... :ico_sorki:
a z przyjemniejszych to fryzer :-D
dziewczyny majka od wczoraj ma wysypke na buzi taka drobniutka kaszke i nie wiem czy to ma cos w spolnego z wysypka ale ropieje jej oczko i ciagle lzawi....moze to byc objaw ze jej mleko nie podpasowalo te bebiko co teraz zaczelam jej podawac...podaje od poniedzialku...1-2 butelki na dobe...juz wszystkie mleka chyba wyprobowalam ....na poczatku nan to byla niespokojna po nim , kupilam bebilon kupy zaczely sie twarde mega i zielone i teraz te bebiko i ta wysypka....zastanawiam sie bo jest bebiko dla alergikow moze te zobacze....moze i te kupy wtedy beda szly normlanie..jak myslicie... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

25 lut 2011, 09:11

heloł :-D

Ania_R,super ze sie odezwałas :ico_brawa_01: widże że macie niezłe przeboje z tą wodą :ico_olaboga:
a z Matim napewno wszystko bedzie dobrze :ico_sorki:

robak, z tą kaszką to u nas tez jest i domyslam się że to jest od mojego jedzenia :ico_noniewiem:
co do oczków, Szymkowi tez ropiały ale jak byłam jeszcze z nim w szpitalu, dostała 3% roztwór boryny i przemywałam mu. Przeszło mu od razu. tylko nie wiem czy to tak w aptece można dostać :ico_noniewiem: ale jak co to niech te malutkie oczka lepiej pediatra zobaczy

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

25 lut 2011, 10:54

no dzis z tym oczkiem lepiej juz przemylam woda przegotowana , poobserwuje i zobacze jak to sie bedzie dzailo
a co do kaszki to od mojego jedzenia watpie bo jade w sumie na bulkach i wedlinie takze watpie

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

25 lut 2011, 12:23

Robak, zmien mleko na Hypoalergiczne to mleko HA nan, czy bebilon.
Byc moze, ze Maja ma skaze białkowa. Moja miala taka kaszke, wlasnie i robila brzydkie cuchnace kupy jak ja zjadlam cos z nabialu, jakm odstawilam nabial, przeszlo.Potem jak zaczelam dokarmiac to wlasnie po takim mleku nic nie sypalo. Ale teraz skaza sie nasilila, i juz w tej chwili dokarmiam mieszanka na recepte, bebilonem pepti, od tamtej pory minely kolki, brzydkie kupy i wysypka.

Robak co do oczka, to przemywaj sola fizjologiczna super jest physiodose. Przemywaj od zewnetrznego kacika do wewnetrznego i zawsze tylko raz tym samym wacikiem.
Powinno pomoc jak nie, to pewnie lekarz da gentamecyne do oczka.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

25 lut 2011, 12:55

Monia tym mlekiem ha nan dokarmialam na samym poczatku i po min byla niespokojna wlasnie...mleko zupelnie odstawialm ze swojego pokarmu i wszystko co z nim zwiazane...zobacze jesli ta kaszka nie zejdzie to jeszcze raz sprobuje teraz nan ha podac , a kaszke ta ona ma tylko na buzi nigdzie indziej nie ma....musze poobserwowac ....a oczko narazie oki juz nie ma ropki po nocy miala...zobacze jak bedzie dalej moze raczka zatarla czy cos ....

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

25 lut 2011, 13:58

robak, tez mi sie wydaje ze to przez melko ta wysypka...
Mati jak bedzie mial okolo 6 miesiecy bedzie mial operacje serduszka. Ma wrodzona wade serca - zwezenie aorty :ico_placzek:

Matko nie wiem co mi jest ale choc chodze wczesnie spac ciagle chodze zmeczona :ico_noniewiem: Kawa tez mi juz nie pomaga... :ico_noniewiem:

Dzis czeka mnie dlugi dzien, bo po odebraniu Madzi ze szkoly jade z nia na zajecia a w miedzyczasie jeszcze musze zrobic zakupy i mam strzyzenie jedno.
Teraz biore sie za zmywanie i pranie bo Maja mi wymiotowala rano w samochodzie jak zawozilysmy Madzie :ico_olaboga:

Milego dzionka!!!

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

25 lut 2011, 15:11

hejka
ja sobie wreszcie od rana usiadłam bo tok to ciagle w biegu, to sprzatanie, to pranie to dzieciaki i tak w kółko

my wczoraj bylismy na szczepieniu z Kasią, troche gorączkowala ale teraz juz jest ok
wazy 7250 :ico_szoking:
jak to Pani dr sie śmiała "Kachna grubachna"
:-D

Ania_R, super ze sie cos naklikalas, obyście szybko z tych kartonów wyszli

aniaj84, dobrze ze Szymusiowi nic sie nie stało. ja jak zostawiam Kasie na łóżku to przystawiam ją krzesłem tak na wszelki wypadek

robak, ja bym tam nie wiazała wysypki i oczka, a moze to trądzik niemowlęcy, spróbuj innego kremu używać u mojej koleżanki synka sprawdzil sie emolium specjalny, stosowala przeróżne i ciagle myslala ze to od jedzenia a mo emoliumie przeszło

[ Dodano: 2011-02-25, 14:13 ]
Matko nie wiem co mi jest ale choc chodze wczesnie spac ciagle chodze zmeczona :ico_noniewiem: Kawa tez mi juz nie pomaga.
Może to po prostu tzw zmęczenie materiału

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

25 lut 2011, 15:57

wiecie co tak teraz mysle wczesniej kapalismy majke w oliatum ale teraz kupilam plyn do kaspieli nivea z tej serii dla dzieci , to moze od tego....tyle ze chyba mialaby na calym ciele nie??
malgoskab o matko to ladnie wazy Kasia:))duza baba z niej:)doslownie:PP
aniar przykro mi z powodu wady serduszka biedny Mati :ico_sorki: niech wszystko gladko pojdzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

25 lut 2011, 17:54

moja amelka tez miala taka kaszke na buzi i to nie bylo od mleka i tez stosowalam chyba wszystkie kremy jakies sie da i w koncu jej przeszlo samo jak byla wieksza

z tym spadaniem to tak u nas jest ze amelka bez prblemow dlugo lezala sobie, mimo ze przystawialam poducha zawsze nigdy sie nic nie stalo a maly od urodzenia umie sie sie przekrecic z brzucha na plecy, z bujaka sie wysunal kilka razy a ostatnio maz wyszedl do sklepu wraca , wchodzi do pokoju a maly lezy na podlodze [przy bujaku :ico_szoking: ja na sekunde wyszlam do kuchni a on chyba sie wysunal z bujaka albo mu troszke amelka dopomogla ale sie smial wiec nic mu nie bylo, tylko chyba zjechal z pomoca siostry, ale to fajnie wygladalo, moj maz wqchodzi i mowi co robi wiktor na dywanie a wiktorek sobie lezy, ladnie wyrodna matka :ico_szoking: ale prawda jest taka ze go zawsze tez przystawiam bo przy nim nic nie wiadomo :ico_oczko:

ja tez lubie miec zapasy i mam pieluch i chusteczek, tak samo bedzie pewnie ze sloiczkami a potem to sama bede mu pichcic :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość