Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 lut 2011, 19:38

hej
moja panna nie zamierzała mieć drzemki a i teraz nie wygląda na śpiącą :ico_noniewiem: myślę,że jednak po 20 już będzie spała :ico_sorki: ja już ledwo się trzymam,chodzę i tylko ziewam :ico_olaboga:
ale niedługo sie skonczy jak sie dzieci porodza :ico_placzek:
Chociaz ja jestem przyzwyczajona do pobudek nocnych Filip do dnia dzisiejszego nie przespał całej nocy jeszcze, a teraz jak byl chory to ciagle sie budził.
no niestety wtedy to już w ogóle nie pośpimy :ico_sorki:
ale współczuję,że Filip nadal ci się w nocy budzi :ico_sorki: u nas Hania jak zaśnie to jeszcze koło 23 się obudzi na siku i śpi do rana,albo w ogóle się nie budzi :-) ona z tych co w nocy lubią spać więc z nią się wysypiałam jak była malutka :ico_brawa_01:
ciekawe jak teraz będzie z drugim maluszkiem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-02-26, 18:57 ]
dzwoniła do mnie koleżanka z Bydgoszczy,że w Carefour jest promocja fotelików dziecięcych i są za 50 zł :ico_szoking: szkoda,że u mnie nie ma blisko bo bym pojechała i kupiła,a najbliższy mam 50 km w jedną stronę :-/ ale może wam ta informacja się przyda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

26 lut 2011, 20:15

hej

Mnie jakieś przeziębienie chyba dopadło :ico_chory: , od wczoraj wieczór czuję się fatalnie, no nie pamietam, kiedy mnie tak potwornie gardlo bolało :ico_olaboga:
Najgorzej, ze jutro mieliśmy jechać, a ja nie mam siły na nic (nic nie spakowane), jak do jutro nie przejdzie choć trochę to pewnie nie pojedziemy :ico_placzek:

Sory, ze tak tylko o sobie, ale nie dam rady nic konstruktywnego dzis wymyślić.
Jakbym jutro nie wpadła, to znaczy, ze pojechalam :ico_sorki:

Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 lut 2011, 20:36

NOWA, Bidulka! Wracaj nam szybko do zdrowia, a teraz pod kołderkę i się wygrzewaj :ico_sorki: :ico_sorki:
aniawlkp86, Ty też odpocznij jak taka zmęczona! Chyba nie tylko Ty, bo nikt tu dzisiaj jakoś nie ma czasu zajrzeć!

Ja też niedługo idę do łóżeczka- byliśmy na tych imieninach u babci, ale za dużo ludu jak dla mnie także już wróciliśmy :-)

Za miesiąc mamy mieć spotkanie rodzinne takie duże- w restauracji. Ciekawe czy dam radę :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 lut 2011, 11:29

Cześć dziewczyny,
my dojechaliśmy w piątek (albo raczej już w sobotę na 2 rano).Długo nie pospałam, bo na 9 miałam fryzjera. Później byliśmy na urodzinach siostrzeńca. Małemu prezenty się bardzo podobały, a mnie co chwila pytała czy Mateuszowi też by się podobały i czy chciałby się z nim bawić co oznacza ciociu pobaw się ze mną-zbuduj tory. Problem w tym, że ciocia zbyt długo nie daje już rady więc pomagał wujek. No ale najważniejsze, że młody szczęśliwy i na koniec wszystkim dziękował za przyjście i prezenty.
Ja nadal mam ten okropny katar.
Nowa mam nadzieję, że jednak Ci przeszło i pojechaliście.

No i nie wiem co dalej miałam napisać, zaćmienie umysłu :ico_oczko: Miłej niedzieli.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lut 2011, 11:37

dzień dobry
moje dziecko się zlitowało i wstało dzisiaj o 7.45 zawsze to godzina dłużej,a usnęła dopiero po 21 :ico_sorki: ja przed 23 jak tylko poczułam poduszkę to odleciałam :ico_haha_01:
u nas dzisiaj tylko -5 było więc coraz lepiej jest,może po obiadku na spacerek pójdziemy :-)

NOWA kochana kuruj się i dużo zdrówka dla ciebie :ico_sorki:

Koroneczka ja też nie lubię jak jest za dużo ludzi :ico_oczko: ale w restauracji na pewno będzie miło i może też dasz radę co nieco wytrzymać :-)

Murchinson fajnie,że urodzinki siostrzeńca się udały a on zadowolony z prezentów :ico_brawa_01:

miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 lut 2011, 13:29

Ale tu pusto :ico_szoking:

A ja w domku siedzę czekam na męża, bo jak co niedziela na giełdzie siedzi, będzie na obiad :-)

A pisałam Wam, że moja ciocia, najmłodsza siostra mojego taty jest w ciąży?? W 20 tygodniu. Wczoraj się widzieliśmy i nic a nic po niej nie widać. Może co najwyżej jakby miała lekkie wzdęcie :ico_szoking: Byłam w szoku, bo ja w 20tym tygodniu miałam już sporawy brzuszek :-) Też będzie miała chłopca, będą się z moim bawić razem :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

27 lut 2011, 13:40

hej

My dziś jeszcze w domku, planujemy jechać jutro, dziś już lepiej się czuję, gardło nie co przeszło, nocka ciężka, ale pospałam dziś do 11 i jest nieźle.

Mąż z Polą do kościoła poszli, a ja popijam :ico_kawa:

Pogoda fajna, ok. 0 st. i słońce, ale trochę wieje.

koroneczka gratulacje dla cioci :ico_brawa_01:

Muszę zadzwonić do Krynicy i przesunąć rezerwacje. :ico_sorki:

Miłej niedzieli życzę :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

27 lut 2011, 14:34

hej,

NOWA, zdrowka

Koroneczka, :ico_brawa_01: dla cioci i dzidziusia

Murchinson, super ze impreza udana, niedlugo bedzie kuzyn do zabawy wiec cioci da wytchnac :ico_oczko:


Ja wczorajszym dniem zakonczylam moje 150 godz praktyk :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: a bylam cale poltorej godziny, kobieta mi to podbila i z glowy. Mi to na reke zwlaszcza jak posiedzialam chwile z tymi grupami. Teraz ciezko musze sie zastanowic czy chcialabym tak pracowac :ico_oczko:
A z urodzin tez dosc wczesnie wrocilismy bo juz po 20. Nerka dala mi posiedziec z rodzinka nie dawala o sobie znac az do dzis rana, ale tez taki umiarkowany ten bol, dalo sie wytrzymac.
Teraz R do pracy sie wybiera a ja sama w niedzielne popoludnie, poskladam klockow bede miala wolne do srody :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lut 2011, 20:05

Koroneczka gratulacje dla cioci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My dziś jeszcze w domku, planujemy jechać jutro, dziś już lepiej się czuję, gardło nie co przeszło, nocka ciężka, ale pospałam dziś do 11 i jest nieźle.
to oby wam sie jutro udało wyjechać :ico_sorki:
Ja wczorajszym dniem zakonczylam moje 150 godz praktyk :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: a bylam cale poltorej godziny, kobieta mi to podbila i z glowy.
no to fajnie,przynajmniej masz już luzik z praktykami :ico_brawa_01:

a ja już chcę spać :ico_spanko:
na dodatek mnie głowa boli-pewnie ze zmęczenia już :ico_noniewiem:
doczytam sobie forum i spadam bo potem mąż siądzie do kompa a ja do wyrka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 lut 2011, 22:13

Hejo :-)

Nowa kuruj sie :-) i udanego wypoczynku zycze :-)

aniawlkp86, spokojnej nocki zycze, bez bolu głowy :-)

Koroneczka, fajnie bedziesz miała kogos do odwiedzin z dzieciątkiem :-)

:patrycja_g, gratyluje zakonczenia parakty, :ico_brawa_01: i obys tylko lepiej sie czuła :-)

No to ja tez pewnie niedługo bede sie szykowac do spania :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość