Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

28 lut 2011, 19:43

Pati moje gratulacje :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
dopiero zobaczyłam, że ty :ico_ciezarowka: jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to prawie równe 3 lata między twoimi dzieciaczkami będzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super jeszcze raz gratuluję
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 lut 2011, 19:45

Ojejku jak sie najadlam az mi nie dobrze, chyba zaraz zwymiotuje :ico_noniewiem:

Izabella, fajnie, ze wypadzik udany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Noi fajnie, ze z dzidzia tez jest wszystko ok :ico_brawa_01:

No musze zrobic ten syrop, bo kurcze i mnie cos bierze :ico_noniewiem: mam nadzieje, ze mnie nie rozlozy

W pierwszej ciazy moj maz tez byl czesto ze mna u lekarza, teraz jeszcze nie byl, ale mam nadzieje, ze sie ktoregos razu wybierze :-)

Zaraz ide ogladac "Prosto w serce" bo sobie nagralam, a malego wygonie na laptopa, zeby bajki ogladal :-D

Izus a jak Twoja Maja, oglada bajki??? Czesto???
Bo u nas to tragedia z tymi bajkami, oglada non stop, wkolko tylko bajki, wylacza, na troche telewizor, bo kurcze ilez mozna, a beczy ze szok, nic nie mozna ogladnac :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-02-28, 18:47 ]
manenka, dziekuje kochana
Podczytuje Ci na lutowkach co u Ciebie slychac, bo wiem, ze corcia chora :ico_placzek:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

01 mar 2011, 09:17

:ico_kawa: z rana

I przy okazji stawiam :ico_tort: za 9 tydzień i trzecie okienko :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-01, 12:37 ]
Właśnie skończylam piec dla M babeczki z powidłami z malin a drugie z jagod.... na sam widok mnie mdli a zapach po prostu jest tak drażniący że wietrze cały czas w domku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 mar 2011, 15:04

hej dziewczyny

pozbyłam sie właśnie mojego mieszkania :ico_sorki:
posprzątałam grób taty i macochy
Maja zachwycona znów tramwajem :ico_haha_01: radoche miała z zaczepiania ludzi

Pati85 Maja ogląda bajki ale jeszcze nie ma na ich punkcie hopla :-D raz na pare dni zawoła ze chce MiniMini :ico_noniewiem: ale za to ma świra na programy muzyczne-Viva, Mtv i to by mogła oglądać non stop, i cały czas tańczy do tego az sie spoci :ico_haha_01:

u nas tradycją jest oglądanie o 8.00 rano na VH1/comedy central dziecięcej listy przebojów "rock your baby" a mnie sie już zbrzydło :/ co rano to samo :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-03-01, 14:05 ]
izabelllla123, :ico_brawa_01: za kolejne okienko

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

01 mar 2011, 15:47

witajcie

obiadek zrobiony, zupka ogorkowa, a pozniej jak maz wroci to pierogi z jagodami beda, mniam mniam pychotka, wlasnie skonczylam podlogi myc.
Ladna dzis u nas pogoda, slonko swieci, wypadaloby isc z malym na podworko niech sie troche przewietrzy, ale szczerze mowiac to nie chce mi sie, na dodatek mam tluste wlosy, ale pewnie zaraz sie zbiore i pojde niech polata, bo beczy i grymasi.
stawiam :ico_tort: za 9 tydzień i trzecie okienko :ico_brawa_01
:ico_brawa_01:
babeczki z powidłami z malin a drugie z jagod..
mniam mniam pychotka :-)

izuś_85, Erik tez lubi Vive i ma swoje ulubione piosenki i tez tanczy jak szalony :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 mar 2011, 18:35

ech... u nas dzien pełen wrazeń :/
mąż właśnie wrócił z izby przyjęć, od wczoraj bolały go nerki a dziś sikał krwią :/ dostał antybiotyki dwa :ico_noniewiem: na szczęście to tylko ostre zapalenie dróg moczowych

jutro mamy rozprawe w sądzie w sprawie tej rodziny zastępczej, bo teraz byliśmy opiekunami prawnymi wyznaczonymi przez sąd na czas toczącego sie postępowania, ale ze ojca Natalii nadal w Polsce "ani widu ani słychu" to jutro chyba bedzie kwestia formalna :ico_noniewiem:
no zależy jeszcze co tam babcia głupot nagada :ico_olaboga: ech...
bo ona synusia to zawsze wybiela :ico_puknij: on taki kochający tatuś :ico_noniewiem:

szkoda gadać :/
w dodatku mnie brzuch boli :/ wziełąm no spe i czekam az przejdzie
na poprawe humoru kupiłam sobie biały golfik :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

01 mar 2011, 19:14

na poprawe humoru kupiłam sobie biały golfik
ja też musze sobie jakies ubrania pokupić bo ze wszytskiego mi brzuch wystaje.... chyba w niedzilę pójdę z mężem na ciuchy i może zachaczę stoisko z lodami przy okazji :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

02 mar 2011, 12:15

hej dziewczyny :ico_oczko:

:ico_kawa:

moja koleżanka urodziła właśnie synka :ico_brawa_01: idziemy później ich odwiedzić :-D

a my po sprawie, babcia nie panikowała, troche sie poryczała
ogólnie sąd przychylnie rozpatrzył nasz wniosek, zawiesił władzę rodzicielską ojcu Natalii
i teraz czekamy do uprawomocnienia sie wyroku i jeszcze jedna sprawa bedzie o przyznanie nam pełnej opieki prawnej nad Natalią :ico_brawa_01:
odetchnełam z ulgą :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-02, 11:21 ]
a no i stawiam oczywiscie :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za nasze 3 okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i 9 tydzień skończony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jupiiiii :-D


a jak wasze samopoczucie?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 mar 2011, 17:34

Hej laseczki

ale tu pustki, gdzie sie podziewacie????
stawiam oczywiscie :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za nasze 3 okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i 9 tydzień skończony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: no to jemy torcik :ico_oczko:
teraz czekamy do uprawomocnienia sie wyroku i jeszcze jedna sprawa bedzie o przyznanie nam pełnej opieki prawnej nad Natalią :ico_brawa_01:
no to gratulacje,na pewno dostaniecie nad nia opieke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Brzuszek mi juz rosnie :ico_szoking:
Nie moge chodzic w spodniach dzinsowych, bo mnie cisna w brzuch, najwygodniej mi w leginsach, musze sobie taki pas na brzuch kupic to bede mogla nie zapinac spodnie :-D

Dzis tesciowa byla, pilnowala Erysia, a ja polecialam szybko sprzatac. Wracam a tam obiad przygotowany, zrobila szaszlyki, zaraz ide smazyc, bo mezulo wraca do domu,, a potem chyba na kawe do znajomych jedziemy :-)

Milego dnia :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

02 mar 2011, 21:12

Hej dziewczyny!
Jestem w 8 tygodniu ciąży.
Termin porodu mam na 15 października.
To moja pierwsza wyczekiwana ciąża.
O ciąży wiem już od 3 tygodni, ale dopiero teraz się zalogowałam na forum.
Jakoś do mnie to jeszcze nie docierało.
Na pierwszym USG byłam w 6 tygodniu i niewiele było widać.
Pęcherzyk ciążowy był malutki 6,5mm i za mały jak na 6 tydzień, macica też nie zmieniona.
Trochę się zmartwiłam, ze coś nie tak i byłam w niezłym stresie.
Na szczęście w tym tygodniu byłam na USG i wszystko OK.
Zarodek i pęcherzyk odpowiedniej wielkości i serduszko już widziałam :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość