Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

02 mar 2011, 10:02

Czesc dziewczynki!!!!!!!!!

Napewno będziecie wiedziały jak malęńka już będzie na świecie !!!!!!

Tabogucka, u mnie z tą cc to jest tak , że ja naprawdę miałam cięzki poród pierwszy, który i tak zakończył się cięciem, jeśli chodzi o to,że teraz będzie w skończonym 38 tc to jestem przeszczęśliwa, gdyż mam nadzieje że tym razem nie będę miała jeszcze zielonych wód i dzidzia nie będzie miała wrodzonego zapalenia płuc tak jak mój Oskarek miał :ico_placzek:
Póki co jestem dobrej myśli!!!! :ico_ciezarowka:

NowaSejana ja też chodzę jak pingwin, boli już wszystko, w ogóle jak się w nocy przekręcam to naprawdę muszę się niezle wysilić!!!!!!!!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 mar 2011, 10:12

NowaSejana ja też chodzę jak pingwin, boli już wszystko, w ogóle jak się w nocy przekręcam to naprawdę muszę się niezle wysilić!!!!!!!!!!
oj, my to sie chyba wszystkie tak meczymy...
a jeszcz niedawno jak w szpitalu bylam i widzialam te wszystkie Niemki, ktore jeszcze w zaawansowanych ciazach nie byly, a juz chodzily jak pingwiny to sie z nich smialam.. a teraz sama tak chodze.. a jak chce wstac z lozka to zawsze P. popycha mnie w plecy to szybciej mi sie wstaje, a w nocy to fakt, miejsca sobie znalesc w lozku nie umiem... jak leze na plasko to czasem ciezko mi sie oddycha itd.. a najgorsze, ze do tego wszystkiego nogi i kregoslup mnie boli i zanim zasne to leze z godzinke albo i dwie i sie wierce... :ico_wstydzioch:

i tak sobie mysle, ze gin mi ostatnio to darmowe USG dla wlasnego spokoju zrobil, bo wie, ze teraz to w kazdej chwili moze sie zaczac...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

02 mar 2011, 10:23

witam sie
ja po sniadanku drugim :-D
Mnie ostatnio bardzo stopy bolą :ico_sorki: i kregosłup :ico_sorki: a mam tyle prasowania ze szok :ico_sorki: ale podzile sobie codzinnie po troszku
A ja mam wrażenie,że dzidzia się obniżyła jakieś 2 dni temu,bo czuję czkawkę bardzo nisko, mam ciągle uczucie pełnego pęcherza i do kibelka bym chodziła co 15minut,a poza tym bolą mnie biodra i dosłownie czuje tak jakbym miała dziecko w samym kroku :ico_noniewiem:
no to byc moze ze sie obnizyla dzidzia jak masz takie dolgliiwosci u mnie wysoko czkawke czuje ale sie rozpycha strasznie synek ,kurcze chudy jest a mało mu miejsca juz?? dziwne :-D :-D :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 mar 2011, 10:26

Dzien dobry
Oj Ewelcia to Ty sie mialas za pierwszym razem :ico_sorki: no to dobrze ze chca Ci zrobic cc w 38 tygodniu ! A poprzednia ciaze przenosilas?

[ Dodano: 2011-03-02, 09:29 ]
Aniaaa pewnie Ci zjechal brzucho...bo rzeczywiscie nagle sie inaczej czuje...ale ja czytalam ze dziewczynie w 34 tyg sie obnizyl a jak to pisala to byla w 39 i wcale nie rodzila wiec te brzuszki opadajace to takie na dwoje babaka wrozyla
A ta rybke z kolacji jeszcze dzis czuje :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2011-03-02, 09:31 ]
ja ostatnio to chodze jak pingwin :ico_puknij:
Ja tak smiesznie zarzucam na boki a jak wchodze pod gorke to musze szeroko nogi rozstawic bo inaczej mi brzuch przeszkadza :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-03-02, 09:35 ]
kurcze chudy jest a mało mu miejsca juz
Eeee....no wlasnie korzysta z miejsca zeby sobie pochasac zanim mu sie ciasno zrobi!!!
Mi synek tez bardziej fikal a teraz to tylko glowka kreci w lewo i prawo i piastke wystawia -dalej w to samo miejsce :ico_szoking: (od 3-4tygodni mnie tlucze w jeden bok -pewnie mam tam siniaka :ico_oczko: )i po tym wnioskuje ze nie bardzo sie moze przekrecic a ni rudszyc skoro ta lapka ciagle w tym samym miejscu wyskakuje

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 mar 2011, 10:38

Ja tak smiesznie zarzucam na boki a jak wchodze pod gorke to musze szeroko nogi rozstawic bo inaczej mi brzuch przeszkadza :ico_haha_01:
przecudnie to zabrzmialo, az sie glosno zasmialam... :-D

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

02 mar 2011, 10:39

Tabogucka pierwszą ciążę to tydzień po terminie roziązano, ale np. teraz moja siostra jak rodziła to w dniu terminu już miała wody zielone( tyle tylko ,że jej córci dzięki Bogu nic nie bylo) Ale wiesz jeśli można to lepiej dmuchać na zimne, bo już bym tego nie zniosła!!!!!

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 mar 2011, 10:40

a i zaraz wam pokaze na co trzeba dzis tatusia naciagnac (a powinno pojsc gladko bo wczoraj wyskoczyl z kolega do pubu i dzis bedzie mial kaca wiec dla swietego spokoju zgodzi sie na wszystko :ico_haha_01: )
Taka narzutka na tapczanik w pokoju synka (na razie tam sobie urzedze stacje przewijania :-D (troche droga ale wczoraj ja wypatrzylam i cala noc mi sie dzis snila wiec mysle ze jak nie kupie to bede zalowac)
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... K:MEWAX:IT

[ Dodano: 2011-03-02, 09:43 ]
i taki klosz
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... K:MEWAX:IT

Na razie ozywi ten paskudny brudny roz na scianach a w lipcu i tak tatus przemaluje pokoj na bialo niebiesko :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-02, 09:44 ]
A maialm sie zapytac bo od paru dni moze ciut wiecej niz tydzienn takie bole mnie nachodza w samym dole brzucha jak na okres ...ale nie trwa to dlugo -tyle ze jej rejestruje ale zaraz przechodzi .Czy to sa skurcze?

[ Dodano: 2011-03-02, 09:47 ]
Nowa Sejana moj M. prawie sie zakrztusil ze smiechu jak pierwszy raz razem wchodzilismy pod ta gorke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 mar 2011, 11:07

Hej dziewczyny. wczoraj sobie wczesniej spac poszlam, chcialabym juz wyjsc z domu, bo mnie wnerwia wszystko od rana, ale czekam na telefon od adwokatki, zeby termin dostac i pozniej znowu marsz do miasta cholera jasna...

dzidzia od rana tylko mnie tam w bok lekko puknela i tyle :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

02 mar 2011, 11:08

Witajcie :ico_ciezarowka:

NowaSejana w takim razie Marcelinka musi wytrzymać minimum 2 tygodnie, żeby Twój P. zdążył skończył kurs :ico_oczko:
Ja na szczęście w nocy nie muszę wstawać siku :ico_sorki:
Czasem jak się przebudzę i idę zjeść pomarańczkę to przy okazji skoczę do wc,bo wiem,że nawet jak mnie ciśnie to nic tam nie poleci :ico_olaboga:

ewelcia1245 oj to faktycznie nie za ciekawie miałaś i bezpieczniej będzie dla Ciebie i córci,żeby zakończyć ciążę już teraz :ico_ciezarowka:
Ale fajnie,że już niedługo będziesz miała córę przy sobie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda1614 mnie też dziś czeka dużo prasowania :ico_noniewiem: miałam iść z samego rana to zrobić ale jakoś nie mogę się zebrać :ico_wstydzioch:

tabogucka, ale właśnie brzuch mi się nie obniżył. Przynajmniej nie widzę tego ale czuję,że dzidzia jest niżej,bo i ruchy czuje w innym miejscu i zaczęło mnie tak uciskać w kroku ale teraz to już i tak blisko terminu jesteśmy, więc się nie nastawiam na szybszy poród :-)
Klosz bardzo fajny :-D :-D
Mogą to być skurcze przepowiadające. Następnym razem jak Cię zacznie tak boleć to sprawdź sobie co ile masz te bóle. Powinny być nieregularne, wtedy macica się przygotowuje do porodu :-)

A co do tych bóli w nocy co miałam jak się chciałam przekręcić to wszystko jak ręką odjął i od jakiegoś czasu nic mi nie dolega i mogę się z łóżka zerwać bez problemu :ico_haha_01: :ico_haha_01: Cieszę się bardzo,że nie jest gorzej tylko lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas dziś piękne słoneczko :ico_brawa_01: w cieniu jak narazie 0 stopni ale w słoneczku już +5 :-D :-D
Koniecznie idziemy z córą na spacerek,bo szkoda takiej pogody :-D :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 mar 2011, 11:09

takie bole mnie nachodza w samym dole brzucha jak na okres ...ale nie trwa to dlugo -tyle ze jej rejestruje ale zaraz przechodzi .Czy to sa skurcze?

tez ostatnio mowilam gince, ze miewam takie bole, posadzila, ze mam jakas bakterie moze, ale wszystko bylo ok, nie mialam tez skurczy na ktg, ani problemow z szyjka, wiec wzruszyla ramionami, ze to nic takiego-przeszlo mi wlasciwie, od jakichs 2 dni miewam znowu po 2 razy na dzien takie "cmienie" ale juz sie tym nie bede martwic :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość