magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

01 mar 2011, 13:29

witam,
tak. stara baba wymyslila lyzwy dla calej rodzinki
uwielbiam łyżwy. niedaleko mamy lodowisko i często śmigamy z Piotrem, a jak przyjadą do mnie moi bratankowie to idziemy wszyscy. Oni uwielbiają, ja zreszta też. Łyżwy i rolki. Super. Niestety rolki w zeszłym roku mi odpadły ze wzgledu na ciążę ale w tym roku to bedziemy jeździć wszyscy. Mam znajomych którzy sa fanami rolek więc jeździmy sobie razem.
ziewczyny ponoc jakakolwiek ingerencja , penetracja w nosku jest b niewskazana
to nie będe mu robiła tum patyczkiem, ale musze wam powiedzieć że to chyba przynosi mu dużą ulgę bo jak wkładam ten patyczek (dosłownie sama koncówkę-opuszek) to on jak zamrożony czeka aby mu wyciągnąć z nosa. sama sól nie wystarcza, więc będę musiała kupić aspirator.
Magda gratulacje obrony!
bardzo dziękuję
olaf spi juz o 20
Piotruś zasypia po 19 a gdybyśmy mu pozwolili to po 18 by zasnął
Magda7 ja na basen to chcialabym juz za miesiac pojsc
rozmawialiśmy z pediatrą i powiedziała że jak najbardziej tylko aby poczekać aż zrobi się cieplej. Najlepiej aby nie było ujemnej temperatury. Więc tez jeszcze poczekamy jakieś 3 - 4 tyg i bedziemy chodzić. Nawet już z sąsiadami się umłówiliśmyu że będziemy razem chodzić. Oni maja 1,5 roku dziecko. Zaczęli chodzić jak mała miała 4-5 miesięcy.

U nas ok.
Zaraz idziemy na spacer bo Piotruś od dwóch dni zasypia około 10 i wstaje później. Dziś już się obudził i sobie biega nogami i macha rączkami. Także czas sie ubrać i wyjść na spacer bo piękna pogoda.

Postaram sie jeszcze tutaj dziś wpaść

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

01 mar 2011, 15:03

Witajcie;)
my po spacerku;)
Pogoda cudna;)az do domu nie chcialo sie wracac...

magda7, no wlasnie gratulacje!!!!

Julka lezy sobie i gada;)
moj lobuz kochany;)

Jutro umowiam sie z kolezanka z ktora rodzilam w tym samym czasie... tzn ona dwa dni po mnie jakos...
Poznalysmy sie w szpitalu i lezalysmy razem dosc dlugo bo dzieci mialy zoltaczke;)
Pojdziemy razem na spacerek
Pogadamy
zobacymy dzieciaczki;)
Fajnie;)

Powiem Wam ze coraz czesciej mysle o drugim maluszku...
Chcialabym zeby Julka mial pol roku moze troszke wiecej i zajsc wtedy najlepiej;)
Ciekawe co gin na to;)
w polowie marca sie wybieram to pogadam z nim o tym;)
Ciekawa jestem jak to bedzie u mnie
bo wczesniej nie mialam jajeczkowania dlatego
nie moglam zajsc
i zastanawia mnie
jak to teraz...
moze jakos wroci to do normy...
a jak nie to i tak dobrze
ze znamy juz problem;)
a moje spanie do 11 to nie drzemka w ciagu dnia. tylko dopiero o tej godziniee pobudka hehe
wiesz ze u nas ostatnio tez tak jest;)
wstajemy ok 10,30-11...
Julka czasem nawet dluzej spi...
a zasypia ok 20-21...
w zaleznosci o ktorej ja wykapiemy;)
oczywiscie budzi sie na jedzonko
tzn daje znac ze jest glodna i je bardziej przez sen
rano przebudza sie ok 6,30 jak Krzysiu wstaje... troche pogada...
przewijanie
jedzonko i dalej spimy;)

mam do Was pytanie...
uzywalyscie pieluch huggies?
my kuoilismy na sprobowanie...
zobaczymy...
ogolnie to caly czas pampersow uzywalismy...
na pierwsze spojzrenie widaj roznice... ale moze beda dosc dobrze chlonac...
a jakie wasze wrazenia?
jakich pieluch używacie?


Pozdrawiamy i milego dnia zyczymy!!!

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

01 mar 2011, 17:51

mam do Was pytanie...
uzywalyscie pieluch huggies?
my kuoilismy na sprobowanie...
zobaczymy...
ogolnie to caly czas pampersow uzywalismy...
na pierwsze spojzrenie widaj roznice... ale moze beda dosc dobrze chlonac...
a jakie wasze wrazenia?
jakich pieluch używacie?
ja je dostalam od Mamy, tzn Oliwka dostala :), nie są złe ale jak dla mnie pampers ładniej wchłania siusiu (ktore robi barrrdzo czesto) i wchłania zapach. no i pampers od srodka jest suchy. a w huggies'ie Mala jak zrobila kupke to jej wyszla na boki (nie dla niej ten ksztalt chyba...).

wole pampersy ale huggies mam na zapas


Mala drzemke robi.

Od wczoraj 'walcze' z nia zeby pozbyc sie karmienia o 3 rano. tak jest wskazane przez pediatre i na opakowaniu na mleczku. wiec sie stosujemy...
pierwsza noc Mala mnie zdziwilila, obudzila sie po 4 , zaczela biegac, rozgladala sie i zasnela. dzisiaj jednak obudzila sie o 4:30, skomlala tak przez sen, to poszlam po herbatke, wypila 100 ml, polozylam ja na bok i dalam smoczka. no i obowiazkowo pelucie bo sciska ją i przytula sie do niej. i dala rade ;) mysle ze maks tydzien i stwierdzi ze nie warto budzic sie dla herbatki :) Oby...

A tak to w sumie u mnie nic. dom i dziecko. nic wiecej. juz nawet nie chce mi sie malowac. ale jutro wychodze na kawe na maisto i zalatwic pare spraw. musze w koncu dokonczyc temat becikowego.

Magda, gratuluje obrony! :)

dzisiaj na spacerku spała jak zabita, wczoraj z kolei prawie caly spacer miala otwarte oczy, kukała na mnie i sie usmiechala :) a jak dawałam jej smoka to wysuwała języczkiem i się uśmiechała do mnie :) jeszcze ani razy nie zrobila mi awantury na spacerze. uff... oby tak dalej !

[ Dodano: 2011-03-01, 16:53 ]
Powiem Wam ze coraz czesciej mysle o drugim maluszku...
Chcialabym zeby Julka mial pol roku moze troszke wiecej i zajsc wtedy najlepiej;)
gdybym byla pewna ze Adam utrzyma rodzine , to tez chcialabym zajsc w kolejna ciaze. ze jak Oliwka mialaby ponad roczek a ja juz bym np rodzila kolejnego Maluszka :)

wtedy byloby mi latwiej, bo 'za jednym razem' tkwiłabym w pieluchach, dzieci razem by sie rozwijaly i bawily :) super sprawa uwazam. ale raczej mnie to nie jest pisane.

mowilam to nawet Adamowi, a on zdziwiony "chcialabys jeszcze raz rodzic?" i przerazenie w oczach

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

03 mar 2011, 11:18

Witam,
U nas ok.
Piotruś obudził sie dzis o 4:30 póżniej po 8 i teraz znowu śpi od około 40-50 minut

Wczoraj mieliśmy szczepienie - rota wirusa. Szczepionka doustna więc nie było kłucia. uffff
następne szczepienie 16 marca i będzie miał na razie tylko 6w1 a po dwóch tyg pneumokoki nie chcę aby znowu mi tak plakał przy podawaniu szczepionki jak poprzednio. Pediatra mówiła ze mozna tak zrobić.

Będe chciałap porozmawiać jeszcze z koleżanka pediatrą jak bede w Toruniu(może uda mi się z nia zobaczyć, musze tylko od naszej wspólnej psiapsiuły zdobyć do niej numer telefonu bo mi gdzieś zniknął).

no właśnie kruszynko będe od weekendu do następnego weekendu u mamy w Toruniu. Chętnie bym się spotykała na spacerkach może przy UMK?
Odezwę się do Ciebie i może uda nam się spotkać.

Jutro jedziemy do szpitala na jeden dzień (z powodu tej toksoplazmozy w ciąży). Maly musi być pod kontrolą szpitala zakaźnego czy spadaja mu IGG i IGM które dostał ode mnie w spadku po porodzie. Powinno być zero. mam nadzieję że już będzie mniej albo nawet zero. szkoda tylko że trzeba być tam cały dzień na oddziale tym bardziej że to poza Warszawą.
mam do Was pytanie...
uzywalyscie pieluch huggies?
my kuoilismy na sprobowanie...
zobaczymy...
ogolnie to caly czas pampersow uzywalismy...
na pierwsze spojzrenie widaj roznice... ale moze beda dosc dobrze chlonac...
a jakie wasze wrazenia?
jakich pieluch używacie?
ja huggies uwielbiam dlatego je używam na zmiane z pampersami. Prawie od początku używamy huggies i pampersy (mój mąż tylko pampersy preferuje). 1 i 2 huggies są mniejsze od pampersów premium care które ostatnio używaliśmy.

kupiłam teraz to ecconomy i premium huggies 3. Oba dobrze chłoną i dla mnie są ok. A pampersy mamy teraz active baby (są troszkę mniejsze niz huggies).
Zaczęlam od 2 dni zakładać 3 bo skończyły mi się 2 pampersy premium care.

Z huggies 1 i 2 byłam zadowolona, ale wypadały mniejsze niz pampersy dlatego były krócej używane. Teraz tak jak wyżej napisałam sa większe niż pampersy.

3 huggies są mniej miłe w dotyku niż pampersy. Zgoidze się z kt=ruszynką że różnice widać od razu gołym okiem, natomiast jeśli chodzi o chłonność to dla mnie sa ok. Ale tak jak mówię jestem "fanką" huggies,

już stosuję fride do noska. Dzięki dziewczyny za rady. Patyczków juz nie stosuję i nie będe stosowała. Okropna byłam :-)

Pozdrawiam

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

03 mar 2011, 14:32

Witajcie!

u nas ok;)
Wczoraj spotkalam sie z kolezanka ze szpitala
bylo fajnie;)
Jej coreczka wazy 1kg wiecej niz Julka i powiem wam ze wizualnie to spora roznica;)
Piotruś obudził sie dzis o 4:30 póżniej po 8 i teraz znowu śpi od około 40-50 minut
no Julka za to dzis budzila sie co dwie godziny praktycznie...
dopiero nad ranem zassnela ladnie...
no właśnie kruszynko będe od weekendu do następnego weekendu u mamy w Toruniu. Chętnie bym się spotykała na spacerkach może przy UMK?
Odezwę się do Ciebie i może uda nam się spotkać.
bardzo chetnie;)
nr tel masz wwiec jakby co czekam na wiadomosc;)
weekend dla mnie odpada ale w tygodniu kiedy tylko bedzie ci pasowac;)
Powinno być zero. mam nadzieję że już będzie mniej albo nawet zero.
w takim razie trzymamy mocno kciuki;)
napewno bedzie dobrze;)
kupiłam teraz to ecconomy i premium huggies
nawet nie wiedzialam ze sa rozne rodzaje;)

Jesli chodzi o chlonnosc to wcale nie jest tak zle... i jak narazie bede uzywac... a pozniej zobaczymy...
ogolnie pampersy robia na mnie lepsze wrazenie i mniej czuc wilgoc... chyba... no chyba ze jak przewijalam moja kruszeynke to akurat sie zsiusiala i dlatego takie wrazenie;)
już stosuję fride do noska. Dzięki dziewczyny za rady. Patyczków juz nie stosuję i nie będe stosowała. Okropna byłam :-)
jak dla mnie frida jest po prostu latwiej i wygodniej a patyczkiem po prostu bym sie bala...
aspirator kupilam jeszcze zanim Julka sie urodzila dlatego nie kombinowalam z niczym innym...
;)

a ja dostalam dzis@... brzuch troche mnie boli...
dziwnie moj organizm sie zachowuje... dobrze ze umnowilam sie do lekarza...
ide 17 marca...
zobaczymy...

juz nawet nie chce mi sie malowac
a ja jakos wlasnie mam ochote... czuje sie od razu inaczej i bardziej mi sie chce...
a jak tak wstane i sie blakam to dzien do niczego...
ciezko mi sie ruszyc i w ogole...
mowilam to nawet Adamowi, a on zdziwiony "chcialabys jeszcze raz rodzic?" i przerazenie w oczach
:-) :-) :-) :-)


Pozdrawiamy!!!

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

03 mar 2011, 21:54

Jej coreczka wazy 1kg wiecej niz Julka i powiem wam ze wizualnie to spora roznica;)
a ile waży Twoja mala.
Wczoraj jak byliśmy na szczepioniu to Piotruś miał 5900
bardzo chetnie;)
nr tel masz wwiec jakby co czekam na wiadomosc;)
weekend dla mnie odpada ale w tygodniu kiedy tylko bedzie ci pasowac;)
super. To się spotkamy. u mnie weekend tez odpada bo mam juz zarezerwowany dla rodzinki, a w tygodniu zadzwonie to sie spotkamy.
nawet nie wiedzialam ze sa rozne rodzaje;)
na początku też nie wiedziałam tylko koleżanka która ma 2-latka mi powiedziała. Jestem bardzo przekonana do huggies, ale mój mąż nie, woli pampersy i tylko je zakłada małemu. On twierdzi że pampers to zawsze wszystko utrzyma a huggisowi nie wierzy :-)

Dziś miałam szalony dzień.
Najpierw na spacer
Później umówiłam sie z kumpelka że podjadę po nią do lekarza (na ostatnich nogach bidulka termin za 10 dni), ale była ładna pogoda więc stwierdziłyśmy ze nie będę podjeżdżała tylko podejde i pójdziemy na spacer. Więc wybrałam sie na spacer ponownie. Póżniej musiałam odebrać zawieszki do maty edukacyjnej bo zamówiłam na allegro, więc poszłam tam aby je odebrać i przy okazji zamówiłam sobie u nich torbę do wózka - będzie jak wróce z torunia. póżniej na pocztę musiałam wysłac paczke i na koniec musiałam pojechać jeszcze w jedno miejsce.

piotrus dobry i spokojny dzieciaczek spał jak suseł. kochany skarbek.
Rozłożyliśmy mu dziś matę edukacyjną i dołożyliśmy te dwie zawieszki które kupiłam, ale chyba jeszcze za malutki na matę. jeszcze jakieś 2 tyg i będzie ok.
Samymi zawieszkami się interesuje (tymi nowymi), są duże, bo te przy macie to są małe. Matę mamy Rainforest FP a zawieszki dokupiłam baby ono. Bardzo fajne. Polecam.
a ja dostalam dzis@... brzuch troche mnie boli...
współczuję. ja jeszcze nie mam. i mam nadzieję że długo nie będę miała.

A jak obżarstwo pączkowe? u mnie 3 pączki i jeszcze chyba jednego zjem.

spadlamznieba, malutka jest śliczna.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 mar 2011, 00:33

czesc
zmeczona na dzis juz jestem ale jeszcze napisze pare slow
nadal sama z dziecmi
ale adam jutro wieczorem juz wraca

juz nawet nie licze ile razy wkladam fotelik samochodowy do auta z olafem hehe
i potem przekladam do wozka na dalsze podroze piesze juz

ale dzieki temu czas pedzi jak szaalony
dzis do domu wrocilam tak naprawde po 20ej
bo jeszcze po Pkolu zawiozlam dzieci do mamy
a ja z sister poszlysmy poplywac

takze polozylam dzieci spac troche pozniej niz na codzien hihi

jutro planuje dom ogarnac. porzadki,zakupy spozywcze, zeby wieczorem cieszyc sie tylko adamem
i w sb tez luzzz
bo od poludnia mamy gosci, rodzinke z forum.


kruszynka my uzywamy tylko pampersow
obecnie active baby 3
i bardzo sobie chwale
huggies w ogole nie kupowalismy tym razem
pamietam ze z leonem nie sprawdzily sie w 100%
i teraz nie mam przekonania

powiedzcie jak duzo pieluch zuzywacie?
ja kupuje paczke 70szt i 7-8 dni mamy
czyli praktycznie co tydzien nowa paka

a i jesli wasze dzieci lubia trzaskac kleksy zaraz po zmianie pieluchy to polecam takie wkladki specjalne do pieluch
100 szt za ok 7 zl

nasz Olaf czesto pierdzi tak wlasnie
i wymieniam tylko wkladke jesli pieluszka nie jest pelna

Magda ja tylko 1 paczka wciagnelam hehe ale w sobote nadrobie bo mama bedzie smazyla domowe. pyszne!!!

spadlam z nieba podziwiam za takie checi w ogole. maluszki z mala roznica wieku napewno weselej sie wychowuja. ale jednak dla nas to mega wyzwanie. i ograniczenie jednak. ja poszlam na wygode.

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

04 mar 2011, 15:15

hej;)
a ile waży Twoja mala.
22 lutego wazyla 5014;)
a w tygodniu zadzwonie to sie spotkamy.
fajnie;)
chociaz jedno dzieciatko forumowe poznam, osobiscie;) i mame oczywiscie;)
nawet nie wiedzialam ze sa rozne rodzaje;)
na początku też nie wiedziałam tylko koleżanka która ma 2-latka mi powiedziała.
a czym sie roznia? jest jakas roznica w ogole?
Rozłożyliśmy mu dziś matę edukacyjną i dołożyliśmy te dwie zawieszki które kupiłam, ale chyba jeszcze za malutki na matę. jeszcze jakieś 2 tyg i będzie ok.
my dostalismy mate po bratanicy ale jakos tak nie bardzo nam sie widzi i chyba jednak kupimy jej nowa... do tej nie jestem przekonanan...
A jak obżarstwo pączkowe? u mnie 3 pączki i jeszcze chyba jednego zjem.
ja zaszalalalm i zjadlam 4;)
ale za to nachodzilam sie wczoraj wiec mam nadzieje ze troche spalilam heh;)
a dzis zeby sie nie zmarnowal to zjadlam jeszcze jednego;)
kruszynka my uzywamy tylko pampersow
obecnie active baby 3
i bardzo sobie chwale
my ogolnie tez tych. uzywalismy je na zmiane z tymi bialymi pampersami... takie biale opakowanie.. premium care czy jakos tak... nie mam ich teraz i nie wiem dokladmnie jak sie nazywaja;)
i tez jestm zadowolona ale chcialam te sprobowac chocby na dzien....
czasem zdaze ja przebrac i trzeba od nowa... czasem podloze pompersa i juz niespodzianka zamin jeszcze zapne...
wiesz u nas paczka 82 szt tak na 10 dni starcza mniej wiecej...
i jesli wasze dzieci lubia trzaskac kleksy zaraz po zmianie pieluchy to polecam takie wkladki specjalne do pieluch
100 szt za ok 7 zl
a gzdie kupujesz takie wkladki? w aptece? czy normalnie w sklepie?

ja pieke cisto bo Jutro jedziemy do dziadka na imieniny;)
Julka spi takze mam chwile dla siebie
a poza tym bede piekla chlebek;)
chyba tez jeszcze dzis.
Kolega meza z pracy piecze chlebek i czesto dawal nam troche i bardzo nam smakuje i dlatego postanowilismy sami sprobowac;)kolega dal nam zakwas i bedziemy piec;)
mam nadzieje ze nam sie uda;)

jak Krzysiu wroci to musimy na male zakupy sie wybrac;)
bo jakies ziarenka tzreba wrzucic i make jakas inna kupic... nie wiem... zobacze przepis to sie okaze;)

Pozdrawiamy!!!

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

07 mar 2011, 17:36

A jak obżarstwo pączkowe? u mnie 3 pączki i jeszcze chyba jednego zjem.
a ja ani jednego... :ico_sorki:
dostalismy mate po bratanicy ale jakos tak nie bardzo nam sie widzi i chyba jednak kupimy jej nowa... do tej nie jestem przekonanan...
moja na poczatku maty nie tolerowala. teraz kiedy wszędzie kuka i obsrwuje, to ją kładę czasami na macie. ale częściej to jest w leżako-bujaku i ją przemieszczam :)
Kolega meza z pracy piecze chlebek i czesto dawal nam troche i bardzo nam smakuje i dlatego postanowilismy sami sprobowac;)kolega dal nam zakwas i bedziemy piec;)
mam nadzieje ze nam sie uda;)
niedługo w naszym kraju chleb to będzie rarytas :) powstaną peweksy i tam będą sprzedawać :)
może głupi sarkazm, ale niestety przeraza mnie ogromna podwyżka cenowa w tym kraju. gdybym miała możliwość to byśmy wyjechali w 3 do innego kraju. tu nie ma kompletnie żadnej perspektywy. chyba że ktos bardzo dobrze zarabia :)

[ Dodano: 2011-03-07, 16:36 ]
spadlam z nieba podziwiam za takie checi w ogole. maluszki z mala roznica wieku napewno weselej sie wychowuja. ale jednak dla nas to mega wyzwanie. i ograniczenie jednak. ja poszlam na wygode.
chce ale nas nie stac. poczekamy aż się sytuacja ustabilizuje

[ Dodano: 2011-03-07, 16:37 ]
spadlamznieba, malutka jest śliczna.
dziekuje :)

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

07 mar 2011, 19:41

hej;)
my dzisiaj intensywnie;) niedawno do domku wrocilysmy;0 a ok 12 wyszlysmy;)
najpierw spotkalam sie z kolezanka
pozniej poszlam do tesciowej i ogolnie fajnie dzien zlecial;)
dalam dzis Julce sprobowac soku z marchwii na lyzeczce;)
ale zdziwiona byla;)
ale chyba jej zasmakowalo;)
specjalnie poszlam do sklepu z ekologiczna zywnoscia zeby jej ta marchewke kupic;)

no a poza tym wlasnie gotujemy rosolek;)
Krzysiu niedlugo wraca;)
Takze czekamy;)

Jutro umowilam sie z Magda i jestem strasznie ciekawa Piotrusia;)
A jak obżarstwo pączkowe? u mnie 3 pączki i jeszcze chyba jednego zjem.
a ja ani jednego... :ico_sorki:
nie lubisz paczkow?
niedługo w naszym kraju chleb to będzie rarytas :) powstaną peweksy i tam będą sprzedawać :)
może głupi sarkazm, ale niestety przeraza mnie ogromna podwyżka cenowa w tym kraju. gdybym miała możliwość to byśmy wyjechali w 3 do innego kraju. tu nie ma kompletnie żadnej perspektywy. chyba że ktos bardzo dobrze zarabia :)
oj zebys wiedziala... ciekawe czemu pensje w miejscu stoja a wszystko inne idzie w gore...
przerazilam sie ostatnio jak zobaczylam w naszym sklepie ze cukier kosztuje 4,69!!!!
a jeszcze tydzien temu w biedronce kupowalam po 2,99!!! szok!!!
Ciezkie czasy sie szykuja;)
co do chlebka to wyszedl pyszny;)
kawalek dalam tesciom i dziadkom na posmakowanie i dzis pieke kolejne dwa bochenki bo juz sie nam skonczyl;)
tesciom tak zasmoakowal ze tez chca piec;)
takze polecam;)
wykonanie naprawde proste;)
choc troche musi rosnac;)
ale to juz najmmmniejszy problem;)
gdybym miała możliwość to byśmy wyjechali w 3 do innego kraju. tu nie ma kompletnie żadnej perspektywy
oj powiem Ci ze ja tez czesto o tym mysle... i gdyby nie Krzysia praca to pewnie juz by nas tu nie bylo...
chyba że ktos bardzo dobrze zarabia :)
zeby byly naprawde dobnre perspektywy to tzreba chyba super zarabiac...
spadlamznieba, malutka jest śliczna.
dziekuje :)
zgadzam sie;)
Śliczna;)

Ja zmykam;)
Julka lezy sobie i gada...
musze jej juz pilnowac jak nie wiem... bo sie pprzekreca i nie moge juz jej zostawic na kanapie ani przewijaku za bardzo bo sie boje ze spadnie;)

Milego wieczoru!!!!

spadlamznieba, a jak tam u Ciebie Paulinko?
co slychac?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość