Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

05 mar 2011, 18:34

NOWA, super że niunia łądnie rośnie i wszystko wporządku :-)
Fajnie tak coś w domku odświerzyć :ico_brawa_01: Odrazu przyjemniej się mieszka :-)

Mnie zgaga od wczoraj dopada, więc dzięki temu mniej jem bo zaraz mnie pali :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 mar 2011, 19:22

Nowa super, że u dzidzi wszystko dobrze :-) i że wyjazd taki udany!

Motylek22, ja nie miewam zgagi ale też coś ostatnio mniej jem :ico_szoking: Ale to pewnie chwilowe!

Znowu zapowiadają ochłodzenie, szkoda, bo przyzwyczaiłam się do słoneczka :-)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

05 mar 2011, 19:32

cześć dziweczyny
mieszkam w UK
mam oferte, chciałabym sprzedać ubranka po dziewczynce od 0 do 9mcy (next, marks &spencer itd)
jesli któraś zainteresowana prosze o pw :)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 mar 2011, 20:14

brzuch coraz częściej mi twardniał i lekarz kazał przyjechać do szpitala, akurat ma dyżur, przed chwilą wróciliśmy :ico_sorki: gorzej nie jest, bo szyjka nie skróciła się bardziej, a skurcze wzięły się stąd, że mój synuś obrócił się główką w dół (tak czułam) i napiera na szyjkę dość mocno :ico_sorki: dostałam dodatkowe leki-fenoterol i isoptin, jutro mam dzwonić do lekarza.

Koroneczka mój mąż też uwielbia gotować, ale sajgon niesamowity zostawia po sobie :ico_haha_01:

NOWA super, że z malutką wszystko dobrze :ico_brawa_01:

Motylek ja generalnie zgagi nie mam, ale po jedzeniu jak się nachyle, to poczuję przez chwilę taki kwas :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 mar 2011, 20:25

markotka, jejku dobrze, że gorzej nie jest! To najważniejsze!!!!! Odpoczywaj dużo. A, że mały się przekręcił to akurat dobra wiadomość :ico_brawa_01:
Koroneczka mój mąż też uwielbia gotować, ale sajgon niesamowity zostawia po sobie
Mój za to jak już coś robi to natychmiast po sobie sprząta :-) jak już się zaprze i bierze się za porządki robi to dokładniej ode mnie :ico_szoking: Czasem wchodzę do mieszkania i nie poznaję :ico_szoking: :-) A potem szukam moich rzeczy, bo nie wiem gdzie włożył :ico_sorki: :ico_sorki: hehe

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 mar 2011, 20:30

Koroneczka właśnie mały wybrał sobie zły moment na przekręcenie, bo główka jest twarda i napiera za bardzo na szyjkę, pupcia jest miękka i to lepiej dla szyjki w moim przypadku :ico_sorki: mój mąż potrafi czasem mnie zaskoczyć i posprząta, ale rzadko mu się to zdarza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 mar 2011, 20:34

markotka, ano widzisz, nigdy nie może być tak jak musi być! Miejmy tylko nadzieję, że nie zechce jeszcze do Was dołączyć i jeszcze troszkę w Twoim mieszkanku pobędzie :ico_sorki:

Ja siedze sama, bo mój jakąś robotę ma z akumulatorami i będzie późno :ico_sorki: A jutro rano znowu giełda ehh a samej to tak nudno :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 mar 2011, 20:37

no ja też mam nadzieję, że jeszcze trochę wytrzymamy :ico_sorki: a jak tam mąż ze swoim biznesem?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 mar 2011, 20:43

a jak tam mąż ze swoim biznesem?
A czekają z bratem na jakieś dokumenty, bo właściciel tego terenu gdzie oni chcą to otworzyć mieszka na Florydzie :-) Przez to trochę się to przedłuża, bo jedne dokumenty trzeba przesłać, na drugie trzeba zaczekać. Ale ogólnie idzie wszystko w dobrą stronę! Stwierdzili, że nie zdążą już z tą wulkanizacją do wiosny kiedy ludzie będą zmieniać opony z zimowych na letnie, więc na spokojnie planują do wakacji zdążyć :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 mar 2011, 20:47

najważniejsze, że wszystko się układa :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-06, 09:35 ]
witma się niedzielnie :-D
słoneczko za oknem pięknie świeci :ico_brawa_01:
po lekach miałam wczoraj lekki samolocik, ale przynajmniej super mi się spało :ico_oczko: skurcze ucichły :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość