Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

12 mar 2011, 11:03

Przemek na poważnie szuka pracy w Norwegii w swoim zawodzie :ico_noniewiem:
:ico_noniewiem:

Pati85, izabelllla123, ja to bym się pewnie niepokoiła takim plamieniem, czy nitkami krwi... Dziś miałam nawet taki straszny sen, że się krwią zalałam :ico_noniewiem: Ale oczywiście macie rację, najlepiej się z lekarzem skonsultować, to zawsze uspokoja :ico_sorki:
Zdiagnozowano u mnie cukrzycę ciążową i musiałam zostać w szpitalu na kilka dni.
:ico_noniewiem: u nas wśród grudniówek 2009 Shiva miała taki problem. Łatwo nie było, ale na pewno sobie poradzisz.

Ale ładna pogoda u nas :ico_brawa_01:

Wczorajsza wyprawa do Wrocławia bardzo udana :-) Lekarz wypisał mi zaświadczenie i od razu mogłam je zanieść do pracy, później pojechałyśmy na zakupy (byłam z mamą i z Wiką), odwiedziłyśmy ikeę i po sklepach pośmigałyśmy. Kupę kasy wydałam na pierdółki... W końcu kupiłam sobie większe staniki, a i tak mam wątpliwości czy nie za małe :ico_puknij: Wiki się spisała, była grzeczna, po zakupach poszłyśmy na kulki. Ale miała frajdę, zwłaszcza, że taka dziewczynka (4-5 lat) sobie ją upatrzyła, rozbawiała ją, rzucały sobie piłkę, miśków naznosiła Wiktorii, a Tuśka się śmiała jak szalona, wpatrzona była w Laurę (bo tak miała na imię) jak w obrazek :ico_oczko: Oczywiście jak już musiałyśmy iść (bo jechałyśmy jeszcze mojego brata odwiedzić), to Wiki strasznie się darła, a Laura podeszła do niej i powiedziała: "Wiktoria nie płacz, jeszcze się kiedyś tu spotkamy" :ico_oczko: Dzieci są super! :-D
Ostatnio zmieniony 13 mar 2011, 08:06 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

12 mar 2011, 17:01

hej laseczki :ico_oczko:

my już po spacerku i obiadku, mąż poszedł nagrywać teledysk z kolegą, Natalka wyfruneła na randkę :-D Maja śpi a ja przykulałam sie z kawą :ico_kawa:

Jula współczuję kochana, ale dasz rade, bedziemy Cię wspierać, tylko zaglądaj do nas często :-D


Pati85 ja mam plan co do tych pieluch i mam nadzieje ze sie uda, ale boje sie że jej sie właśnie coś odwidzi :/ teraz Maja potrafi biegać po domu godzine w majtkach bez pieluchy i sie nie posika :ico_noniewiem: woła siku, siada na nocnik ale nie sika :/ dopiero jak pieluche załoze to sika do pampa... a o kupie to chyba by nawet mowy nie było, bo idzie zawsze gdzieś do kąta kupe robić, chowa sie i siedzi cicho :ico_haha_01:
ale to i tak sukces ze w ogóle chce usiasc na ten nocnik :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja wczoraj przeszłam całe miasto z kumpelą, pojechałyśmy do Katowic do Auchan i z powrotem pieszo przez Chorzów szłysmy :ico_haha_01: 5 godzinny spacer :-D
doszłyśmy do wniosku ze chcemy zobaczyć takie płaszaczyki w sklepie -dotknać pomacać itp bo nie zamówiłyśmy jednak tych z allegro
ale nie znalazłysmy NIC ciekawego :ico_noniewiem: masakra, jak na wsi normalnie :/
po niedzieli pojade do C&A moze tam bedą takie płaszczyki
dziś kupiliśmy Majce komplet jeansowy spodnie i kurteczke :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-12, 16:03 ]
inia1985, dziciaczki sa fajne, Maja dzis szcześliwa ze taka ładna pogoda, na spacerku byłyśmy a ona wszystkie dzieci zaczepiała, całowała, całusy przesyłała, podchodziła dotykała :ico_haha_01: dawno tylu dzieci na raz nie widziała, bo zima to wszyscy w domach schowani :ico_noniewiem:

jutro idziemy do ZOO :-D :-D :-D
ależ radocha bedzie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-12, 16:35 ]
macie fote brzuchaczka mojego w 11 tygodniu :-D
duży???

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

ps nie patrzcie na te kwaśną mine bo sie skupiałam zeby w lustro trafić :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

13 mar 2011, 11:06

:ico_kawa:

postaram sie po południu wrzucić zdjecie mojego brzuszka, bo muszę po baterie pójść do sklepu.
jutro idziemy do ZOO
ależ radocha bedzie
świetna sprawa sama chętnie przeszłabym się do zoo tym bardziej że nie bylam jeszcze nigdy w życiu :ico_sorki: może wybiore się z M latem.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

13 mar 2011, 12:06

5 godzinny spacer :-D
no to się dotleniłyście :-D
jutro idziemy do ZOO :-D :-D :-D
daj znać jak się wycieczka udała :-D my planujemy w czerwcu, będzie cieplej, to jakoś przyjemniej będzie się chodziło

izuś_85, brzuszek już bardzo duży :ico_brawa_01: Super :-D
postaram sie po południu wrzucić zdjecie mojego brzuszka
czekamy

Mój brzuszek z 12 tyg. jest tutaj: http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... &start=460

Życzę Wam miłej niedzieli :-D

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

13 mar 2011, 12:25

Zdjęcie już mam powiedzcie mi tylko jak je dodać.....???

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

13 mar 2011, 12:37

Hej

ja wczoraj nie zagladalam, bo fatalnie sie czualam, jeszcze dzis nie do konca jest ok, tak mi glowa pekala, myslalam,, ze nie wytrzymam, taka ciezka byla i dzis tez taka ciezka.
W ogole to chora jestem, kaszle, glos mi odebralo, dzis juz jest lepiej, ale jutro ide lekarza niech mi cos da.

izus, to fajnie, ze idziecie do ZOO, my pewnie pojedziemy w lato
inia1985, brzusio fajniutki, taki zgrabniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

izuś_85, no pokazny brzusio jak na 11 tydzien, ale fajniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja w sumie nie wiem czy mam juz brzuszek, bo mialam troche tluszczyku, ale jak sie najem to jest taki duzy jak na 5 miesiac wyglada, musze ktoregos dnia z rana zrobic to zobaczycie ale wydaje mi sie, ze jeszcze u mnie nie ma brzusia.
Zdjęcie już mam powiedzcie mi tylko jak je dodać.....???
kurcze ja tak dawno tego nie robilam, ze sama nie wiem jak, zapomnialam wiec chetnie tez sie dowiem :ico_wstydzioch:

Ide zaraz brac sie za obiados choc nie bardzo mi sie chce, bym polezala, ale co zrobic.
Miej niedzieli zycze

[ Dodano: 2011-03-13, 11:38 ]
Acha i wstawiam :ico_tort: za 9 tydzien

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 mar 2011, 12:59

Zdjęcie już mam powiedzcie mi tylko jak je dodać.....???
jak masz zapisaną fotke np na pulpicie
to wchodzisz na stronkę np http://www.imageshack.us/
klikasz BROWSE i wybierasz fotę
klikasz PRZEŚLIJ TERAZ
czekasz aż sie załaduje stronka
kopiujesz czwarty link pod zdjeciem FORUM CODE
i wklejasz w okno odpowiedzi
na stronie forum po wysłaniu wyświetli sie gotowe zdjecie

[ Dodano: 2011-03-13, 12:02 ]
no i nie poszliśmy do zoo, bo otwarte tylko do 16.00 :/ nie chcemy sie spieszyć
byliśmy rano na spacerze z Hakerem
teraz robie golonke po staropolsku w kapuście kiszonej z grzybami :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-13, 12:08 ]
inia1985, super brzuszek :ico_oczko:

Pati85 wylecz sie kochana :ico_sorki: i jutro zapylaj do lekarza po leki :ico_sorki:

izabelllla123, wstawiaj foteczke, wpadne wieczorkiem zobaczyć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

13 mar 2011, 15:36

Dziękuje serdecznie Izuś za wytłumaczenie.

No więc ja i mój wielki brzusio w 11 tygodniu..... bardziej wyglądam na 5 miesiąc chyba :ico_szoking: w 9 miesiącu tylko mój brzuch zmieści sie kadrze :ico_sorki:

Nie zwracajcie prosze uwagi na moją minę bo starałam sie skupić na lampce od samowyzwalacza..
Obrazek

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 mar 2011, 16:06

izabelllla123, hehe świetny brzuszek :ico_oczko: a mina całkiem spoko jak na pełne skupienie :ico_haha_02:

ide zaraz do kumpeli :ico_oczko: w odwiedziny do maleńkiego Dominiczka :ico_oczko: ma juz 10 dni :-D
zrobiłyśmy z koleżankami zrzutkę i zrobiłyśmy mega paczke pampersów, chusteczek i kosmetyków do pielęgnacji maluszka :-D

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

13 mar 2011, 16:15

zrobiłyśmy z koleżankami zrzutkę i zrobiłyśmy mega paczke pampersów, chusteczek i kosmetyków do pielęgnacji maluszka
najlepszy chyba i najpraktyczniejszy prezent, na pewno się ucieszy świeża mamusia. No u Ciebie Izuś też brzuszek juz fajnie zaokrąglony.......

Wrzucajcie dziewczyny foteczki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość