Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 mar 2011, 10:09

takie podwórko to super sprawa :ico_brawa_01: jak się kiedyś swojego domku dorobimy to podwórko też musi być duże :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

13 mar 2011, 10:55

Witam dziewczyny, piszecie jak szalone, ale to dobrze :-D

Murchinson no to kolejna kobita do grona lezacych sie zapisała :-D nie no odpoczywaj i uwazaj na siebie :-)

No i wszystkie dziewczynki ktore cos czuja ze sie dzieje nie tak niech duzzzzo leza, bo niedługo nasz watek to bedzie nie maj-czerwiec tylko kwiecien - maj, jak wczesniej porodzimy :-D

Aniu jakos dziwnie ze lekarz nie powiedział ci ze go bedzie, zwłaszcza jak chodzisz prywatnie, i jeszcze wizyte masz co miesiac :ico_olaboga:
JA chodze co 3 tygodnie kolejna 1 kwietnia :-)

Wczoraj była piekna pogoda, wiec duzo na podworku bylismy, ja mieszkam w domku jednorodzinnym wiec ogromna radosc sprawia mi jak wychodze na ogrod i altanke :-)
A czuje sie juz dobrze wiec, wiec mogła sobie pozwolic na sparerek.
Normalnie po tych tabletkach co mi przepisał gin odrazu wyzdrowiałam i juz nie robiłam kupki, jakies cuda :ico_olaboga: :-)

I nie wiem co jeszcze miałam wam napisac :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

13 mar 2011, 11:31

Koroneczka ja mam taką samą dawkę mgB6 , oprócz tego jeszcze fenoterol na skurcze, bo po magnezie i tak były :ico_sorki: ja też właśnie stwierdziłam, że czas najwyższy zrobić listę brakujących rzeczy i zacząć kompletować :ico_sorki: ubranka mam już właściwie wszystkie, teraz jeszcze akcesoria i kosmetyki, no i wózek trzeba będzie zamówić-my też kupujemy implasta :-D

Aniu z rodzicami przed ich rozwodem mieszkaliśmy w dużym domu z ogrodem- to były super czasy :): ale z mężem marzymy właśnie o własnym domku i na pewno będziemy mieli kiedyś taki :-D

Emilia spokojnie możesz brać 3 razy dziennie po 1 tabletce

Wiola super, że przeszło :-D a jak tam z leżeniem, nie przemęczasz się?

Koroneczka prześlę Ci na pw stronkę, z której Murchinson zamawiała wózek

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 mar 2011, 11:36

Aniu jakos dziwnie ze lekarz nie powiedział ci ze go bedzie, zwłaszcza jak chodzisz prywatnie, i jeszcze wizyte masz co miesiac :ico_olaboga:
mogę mu to wybaczyć :ico_oczko:
może nie wiedział,że go nie będzie bo na urlopie był od 8 do 11 marca :ico_sorki:
A czuje sie juz dobrze wiec, wiec mogła sobie pozwolic na sparerek.
i tak być powinno :ico_brawa_01:
ale z mężem marzymy właśnie o własnym domku i na pewno będziemy mieli kiedyś taki :-D
kiedyś to i my będziemy mieć :-D :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

13 mar 2011, 11:39

aniawlkp86, dom i ogród wymaga od nas więcej, ale jak fajnie jest latem zjeść obiad na tarasie, czy rano wypić kawkę, dzieci mogą się bezpiecznie pobawić, zwierzaki pobiegać :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-13, 10:39 ]
a jak tam goloneczka? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 mar 2011, 11:42

jak fajnie jest latem zjeść obiad na tarasie, czy rano wypić kawkę, dzieci mogą się bezpiecznie pobawić, zwierzaki pobiegać :ico_brawa_01:
oj tak :ico_brawa_01:
a jak tam goloneczka? :ico_haha_01:
właśnie będę do piekarnika wrzucać :-D i chyba na podwórko z Hanią wyjdę trochę,więc do później :ico_papa:

miłej niedzielki :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

13 mar 2011, 12:10

Emilia ja biorę magnez 2x1 tabl. Magnez teoretycznie można 6 tabl./dobę ale lekarz może zlecić inaczej.
Koroneczka już Ci wysłałam adres strony. Z przesyłką płaciłam 1800zł. Ja też odkupuję w tym tygodniu to co jeszcze mi brakuje i pakuje torbę.
Markotka zmów sobie magnez przez aptekę doz, złożysz zamówienie przez internet i mąż odbierze jutro, nikt nie pyta po co i na co tyle zamawiasz.
Rozumiem farmaceutkę, że bała się sprzedać bo czasami lekarze się mocno mylą. Ale nie można zakładać, że jest pomyłka i powinna zadzwonić do lekarza by się upewnić czy tak zalecił a nie odmawiać. Z drugiej strony jak pójdziesz do apteki i chcesz zgłosić działanie niepożądane to albo odsyłają do lekarza albo nawet nie chcą go przyjąć.

Domek z ogródkiem albo chociaż z trawnikiem też nam się marzy, może kiedyś się uda taki mieć.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

13 mar 2011, 13:10

markotka, no jestem jeszcze taka osłabiona po tej chorobie wiec sie nie przemeczam, ale jak od jutra wszyscy pojda do pracy to jakos bede musiała sobie radzic sama z Filipkiem

aniawlkp86, . no to pewnie musiało mu cos nagle wyskoczyc jak to tylko kilka dni było :-D
Domek z ogródkiem albo chociaż z trawnikiem też nam się marzy, może kiedyś się uda taki mieć.
to dziewczynki przyjezdzajcie do mnie, zapraszam na grilla :-D

A ja pamietam ze mi kiedys nospy nie chciała sprzedac w aptece.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

13 mar 2011, 13:20

wiola85, ja sie zglaszam, to chyba tylko jakies 50 km drogi :ico_oczko:

udalo mi sie wykrecic od wyjazdu i mam dzien lenia, zrobie tylko obiad i porobie troche klockow bo mi jeszcze 700 sztuk zostalo a pozatym zamierzam sie obijac :-)

Ja tez magne z B6 biore 2x1 tabletke, ale to wlasciwie tak zapobiegawczo juz ood 9 tc jak mialam problem z krazeniem. W sumie nie pomoglo ale lekarz nie kazal odstawic wiec biore caly czas. Jak sie pojawily skurcze lydek to pytalam go czy zwiekszyc dawke to mi powiedzial ze skurcze w ciazy to nie z niedoboru i ze i tak nie pomoze ale jak chce moge brac 3x. Ale nie zdecydowalam sie a skurcze przez cala ciaze mialam w sumie 3 wiec do wytrzymania

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

13 mar 2011, 14:39

Wiola ja z zaproszenia chętnie skorzystam.
Patrycja mi akurat na skurcze łydek magnez pomógł.

Poleżałam sobie prawie godzinę na balkonie-super słoneczko świeciło aż spać mi się zachciało więc wolałam wrócić i nie ryzykować. Zaraz obiadek, a na deser sałatka owocowa.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość