tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 mar 2011, 12:15

Wlasnie ogarnelam kurze w sypialni -zaluzje szafy kaloryfer i odkurzylam podloge plus wytarlam na mokro...a teraz chyba umre...tak mnie wszystko boli :ico_olaboga:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

13 mar 2011, 15:52

ooooo Agusia22 a Tobie jeszcze tylko 1 dzien zostal i masz juz donoszona ciaze :ico_brawa_01:
oj zlecialo tak szybko ze az niewiadomo kiedy :ico_noniewiem:

tabogucka, a do szpitala musisz miec swoje ubrana czy tylko na wyjscie?
Bo jak tylko na wyjscie to uszykuj sobie 2 kompety i zalozysz ten co bedzie lepiej pasowal :ico_noniewiem:

u nas tez sliczna pogoda.Wiosna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

13 mar 2011, 18:38

tabogucka, a do szpitala musisz miec swoje ubrana czy tylko na wyjscie?
moja klezanka rodzila w londynie i musiala miec ciuszki dla dziecka od poczatku do konca, od piewszego mycia, do wyjscia :ico_noniewiem:

ja tez sie zastanawialam jakie wziac ciuszki, Gabriel sie urodzil 56 i niektorych firm 56 byly male na niego, ale ja musze miec tylko na wyjscie, wiec wlasnie sobie wezme i 56 i 62...

pojechalismy ogladac modele pociagow jezdzace po makietach-nie wiem jak to inaczej opisac :ico_haha_01: Gabrielowi sie podobalo...

ide sie przebrac na domowo i poszukac sobie jakiegos zajecia

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 mar 2011, 18:51

rodzila w londynie i musiala miec ciuszki dla dziecka od poczatku do konca, od piewszego mycia, do wyjscia :ico_noniewiem:
Tez mi sie tak zdawalo ale jeszcze z ta moja psiapsiola i ciotka potwierdze...
Chociaz juz spakowalam cala torbe synka tez-wsadzilam z kazdego rozmiaru cos...a reszte musze mojemu M. pokazac gdzie i co jest w szafie i najwyzej nam dowiezie :ico_oczko:
aj i wlasnie dobrze ze napisalas Fintifluszka o tym kapaniu bo chyba rzeczywiscie tej mojej kumpeli pytala polozna czy pokazac jeje jak sie mala kapie z tym ze ona byla w szpitalu dlugo jakos 4-5 dni bo ja zle posszywali i byly z nia przejscia...bo juz moja ciotka byla przepisow te 3 dni po cc( Tzn jednego przychodzisz drugiego jestes a trzeciego po poludniu juz wychodzisz) to nie kapali Jerka
A ile bierzecie pieluszek??? Kurcze tez pewnie Goski musze zapytac jak to jest tutaj w szpitalch...

[ Dodano: 2011-03-13, 17:53 ]
oj zlecialo tak szybko ze az niewiadomo kiedy
No nawet ja A jestem ciazowo najmlodsza jak patrze na suwaczek to mnie panika ogarnia ze jak to tylko 4 tygodnie juz zostaly...przeciez dopiero co test robilam :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-03-13, 17:57 ]
Moj M. chce w ta srode malowac pokoj synka...niby farba Dulux ta" niesmierdzaca" ale diabli wiedza czy to zdrowe w ciazy... co wy myslicie ??? Ja niby mam do terminu 4 tygodnie i mysle ze nawet jakby cc milei mi robic to tak w okolicah 28marzec no najwczesniej to 22marzec czyli cale 2 tygodnie...synus i tak tam spac na razie nie bedzie tylko z nami w sypialni...ale czy te 2 tygodnie starcza zeby to wywietrzalo porzadnie???

[ Dodano: 2011-03-13, 17:59 ]
ide sie przebrac na domowo i poszukac sobie jakiegos zajecia
aj a lece spagetti bolognese gotowac :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-14, 07:34 ]
dzien dobry!!!
ale pustki...gdzie jestescie :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: ???

[ Dodano: 2011-03-14, 07:41 ]
ja sie zaraz musze zbierac do szpitala...mam nadzieje ze to cisnienie mi spadlo albo jest n a tyle wysokie zeby mi dali tabletki bo te podroze przez caly Londyn mnie wykoncza...a zwlaszcza o tej porze bo to godzina szczytu i wszystkie pociagqi i metro jest zapchane :ico_placzek:
a ja sie dziwinie od wczoraj czuje boli mnie dol brzucha tak jak na okres-prawie non stop od jakiejs 8pm wczoraj az jeczalam przez sen moj M. mowil...i nawet no -spa nie pomogla :ico_placzek: Wspomne im w szpitalu ale pewnie mi powiedza ze to "normalne" -moze i tak jest bo maly sie strasznie aktywny zrobil -chyba usiluje sie jednak przekrecic ale z tego co widze to kiepsko mu idzie i byc moze dlatego mnie tak boli...

[ Dodano: 2011-03-14, 07:43 ]
milego dnia :ico_buziaczki_big:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

14 mar 2011, 08:57

A ile bierzecie pieluszek???
ja biore cala paczke taka mala.
ja musze miec tylko na wyjscie, wiec wlasnie sobie wezme i 56 i 62...
ja tez tylko na wyjscie szykuje i biore w dwoch rozmiarach

A ja dzis jade porobic badania krwi i moczu.
Milego dnia.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 mar 2011, 09:48

czesc dziewuszki
Mały w przedszkolu,mężuś w pracy ja juz po zakupach i po śniadanku z kawusia
Remont w pokoiku skonczony,jeszcze tylko łóżeczko wstawic,ciuszki poprane poprasowane czekaja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
W sobote byliśmy na urodzinach,pojadłam samych dobruch rzeczy
a wczoraj chłopaki byli na basenie a ja patrzyłam jak pływają
potem na lody pojechaliśmy
dziś mały troche ciepły wstał rano ,mam nadzieje że nic go nie bierze
aaaaa i ostatnio mała sie znowu troche leniła,i troche mnie to nie pokoiło wiec wczoraj zajechaliśmy do szpitala na ktg i wszystko ok,a i mały mógł sobie serdzuszka siostrzuczki posłuchac,położna mówiła że teraz już sie mniej bedzie ruszac bo jest coraz ciaśniej bidulce :ico_sorki:
co u was babeczki?

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

14 mar 2011, 10:06

Przepraszam, że się wtrącę. Poczytuję Was czasami, widzę, że przygotowania do przyjścia maluszków już prawie zakończone :ico_brawa_01:
ale czy te 2 tygodnie starcza zeby to wywietrzalo porzadnie???
2-3 dni i po zapachu nie będzie śladu, też niedawno malowałam z mężem pokój córci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 mar 2011, 10:07

inia1985, zpraszamy na pogaduszki,termin mamy inny,ale doświadczeniami możemy sie wymieniac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

14 mar 2011, 12:08

WITAJCIE

dziekuje za liczne odpowiedzi hehe imienia nadal brak...ostatnio wpadlo mi imie Bogusia albo Krystynka hehe

U mnie w weekned zrobila sobie wolne od kompa taka ladna pogoda wiec bylam u Rodzicow w ogrodku lapalam słoneczko..

Nie obylo sie o kłutnie z M.-jak zwykle JA jestem winna :ico_placzek: i byly 2 dni bez rozmowy hehe a dzis ranoo jak wstalam to ujazalam....Czyz nie jest On kochany :-D

<script src='http://img854.imageshack.us/shareable/? ... 6.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Obrazek</noscript>
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 mar 2011, 12:40

serniczka, kochany, kochany, jak najbardziej...
a ja wlasnie wrocilam z malymi z przedszkola, rano zaliczylam ktg (znowu 50minut) i wizyte... gin pobral mi jakis wymaz, zelazo w normie, cisnienie jak zwykle niskie, no i skurcze jak zwykle tez byly, nawet regularnie...
wg gina piatkowe ktg zbyt dobre nie bylo, ale dzisiejsze bylo ok, wiec nie ma sie czym martwic... no i niespodzianka, bo moja szyjka stoi w miejscu i nadal jest zamknieta :ico_szoking: wiec chyba sama sobie ogranicze magnez i poprzytulamy sie wreszcie z P. zeby mala troche ruszyla w droge, bo poza tym, ze mocno pcha w dol to nic wiecej sie nie dzieje.. no i kolejne ktg w piatek.. zazartowalam i powiedzialam ginowi, czy jeszcze wogole dojde do piatku, a on odpowiedzial, ze napewno, ze nie wyglada na to, zebym w tym tygodniu urodzila... :ico_noniewiem: wiec juz sie przestane ograniczac we wszystkim, w koncu tylko 3 tygodnie zostaly, wiec mogloby sie powoli cos zaczac ruszac... kolejna wizyta za 2 tygodnie...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość