NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 mar 2011, 13:02

Dobrusia, sle sliczniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-14, 12:03 ]
ciekawe co tam u magdy i Gwony i innych, ktore ostatnio nie pisza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 mar 2011, 13:06

hej, my po wizycie...

usg nie mialam i juz chyba miec nie bede, bo nie ma medycznych podstaw, wiec ostatnie w 32tc mialam... waga i tak sie malo kiedy sprawdza, wiec bedzie niespodziewajka...

lezalam dzisiaj 30 min pod ktg, bo po 15 lekarka przyszla i mi ta akupunkture robila, wiec nastepne 15 z tymi iglami lezalam, wyszlo kilka skurczy takich na 20-30% i jeden taki, ktory lekarka nazwala bardzo ladnym... na 80% zadnego z nich nijak nie czulam, ale sa-to dobrze... szyjka jak to powiedziala lekarka- przezierna na opuszek, wiec jakos powoli do celu... tez mi wymazy pobrala, w czw-pt mam sie zglosic na ktg, teraz bede miala 2 razy w tygodniu...

dostalam numer do polskiej poloznej, nie wiem czy dzwonic do niej-sejana ta twoja polozna bedzie przy porodzie, czy to tak tylko informacyjnie sie z nia kontaktowalas??
i w ogole to jaja z ta twoja szyjka, ze tyle masz skurczy, a ona zamknieta i nic sie nie dzieje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 mar 2011, 13:07

ciekawe co tam u magdy i Gwony i innych, ktore ostatnio nie pisza
no własnie tez jestem ciekawa :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 mar 2011, 13:08

Jaaaaki sliczny maluszek :ico_brawa_01:

gwona jak ostatnio wpadla to mowila, ze neta nie ma :ico_noniewiem:

ahh, no i my wybralismy imie w koncu-bedzie Pola jednak

[ Dodano: 2011-03-14, 12:08 ]
nie wiem czy pisalam juz o tym imieniu bo na 2 tematach pisze i nigdy nie wiem co juz gdzie pisalam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 mar 2011, 13:14

Fintifluszka, super że wszystko ok,no i faktycznie ciekawe jaka bedzie waga dzidzi :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 mar 2011, 13:17

Fintifluszka, przy moim porodzie bedzie polozna ze szpitala, a z ta inna mam jutro termin na 10.00 i musze zagadac, ktory przyjdzie do mnie do domu po porodzie, czy ona czy ta ze szpitala...

ja w duszy podejrzewalam, ze u mnie moga wyjsc jaja z ta szyjka, bo z dziewczynkami mialam skrocona szyjke i nawet rozwarcie, a jak mi zaczely odchodzic wody to lezalam 13 godzin z rozwarciem na 2,5 palca i akcja porodowa wogole sie nie posuwala... i boje sie, ze tak moze byc i teraz.. poprostu chyba bedziemy musieli malej pomoc...

a Pola to sliczne imie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 mar 2011, 14:34

Dobrusia ale sliczny ten Twoj mezczyzna i jaki duzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Fintifluszka Pola bardzo ladne imie -az szkoda ze mam chlopca :ico_brawa_01:

Aga216 pewnie nie ma sie co spieszyc z porodem jak sie mozna jeszcze troche zrelaksowac...a pamietam jak jeszcze na poczatku tak sie martwilas zeby chociaz do polowy marca dociagnac ...a tu prosze juz 14/03 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana to bierzcie sie za pomaganie malej z P. ostro bo tobie akurat na czasie zalezy...a to z tym nasieniem to tak dziala ze jesli szyjka jest gotowa to wtedy wzmaga skurcze i rozwarcie...i rzeczywiscie przyspiesza porod pod warunkiem ze i tak juz szyjka byla gotowa...
A ja sie teraz zastanawiam czy ja sobie nie zaszkodzilam sex'em...bo od wczoraj "po" mam te skurczo/bole caly czas tylko ze bardzo nieregularnie... i maly sie wierci bardzo-chyba chce sie odwrocic a tu nie ma miejsca...bidaczek

Bylam dzis znow w szpitalu i cisnienie mi spadlo od pierwszego pomiaro 142/88 do 112/70przy trzecim pomiarze :ico_szoking:
ale to dobrze bo nie musze sie tam pokazywac az do przyszlego poniedzialku -kiedy mam wizyte u poloznej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: W szpitalu synkowi serducho sprawdzili i wszystko okey ...a glowka dalej u gory tak z "recznego "badania wynika...A Ci z usg jeszcze nie zadzwonili :ico_zly: chociaz i tak nie pracuje wiec w sumie zawsze moge :ico_oczko:

Serniczkapiekne tulipany- ladnie sie M. zachgowal!!!


a co do niobecnych dziewczyn to gdzie jest Aniaaa??? bo o tyle oile w weekendy nie zaglada bo mam mezusia w domu tak jest juz poniedzialek popoludniu a jej ani sladu... a termin ma na 25 /03 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2011-03-14, 13:44 ]
a ja juz chyba sie sama zdiagnozowalam

III. Skurcze przepowiadające - mogą wystąpić w ciągu 7-10 ostatnich dni przed porodem (lub nawet nieco wcześniej). Są one nieregularne i raczej odczuwane jako niebolesne (tzw. skurcze Braxtona-Hicksona). Mają one charakter (po 2-3 godzinach) wyciszający się, zanikający. Napewno się nie zwiększają, nasilają. Bywa jednak czasem tak, że skurcze przepowiadające mogą być silne i trwać tak długo - że sprawiają wrażenie skurczów porodowych - po czym ustępują.

Ufff...calkiem mi to brzmi prawdopodobnie...bo wczoraj mnie meczylo najbardziej miedzy 20 a 1rano a potem juz usnelam na dobre wiec musialy przestac mnie meczyc...i dzis rano znow sie zaczelo jak wracalam ze szpitala ...ale fakt ze nie sa silniejsze niz te wczoraj i chyba jest to bardziej dyskomfort niz bol tak naprawde!!! I jak dobrze wiedziec ze to jezscze przynajmniej 7-11 dni przed porodem :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-14, 13:49 ]
Inia1985 dzieki za rade o farbie!!! teraz sie tylko zastanawiam czy ten kolor co moj M. kupil mi sie podoba...tzn jest to ladny niebieski ale pokoik nie jest duzy i nie wiem czy nie bedzie za ciemno...mimo ze robimy go pol na pol bialo-niebiesko (2 sciany takie a 2 takie) Kontrast bedzie ladny ...wiec moze bedzie dobrze...my mamy pieczona czerwien w sypialni (bardzo intensywny kolor i dosc ciemny ) i wyglada super wiec chyba zaryzykuje....

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 mar 2011, 14:55

tabogucka, my tez mamy sypialnie w czerwieni...
rozmawialam dzisiaj z P. o tym, zeby malutkiej pomoc, ale on jakos malo chetny jest, boi sie...
i super, ze Ci cisnienie spadlo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja to mam zawsze niskie... i mam juz 12kg na plusie :ico_szoking:
A Anie widzialam dzisiaj, ale tylko na odliczanku...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 mar 2011, 15:26

zeby malutkiej pomoc, ale on jakos malo chetny jest, boi sie...
Ale czego??? jutro kon czysz 37 tydzien -mala jest gotowa do przyjscia na swiat...Chyba ze taka mentalna ma bariere ma...to co innego...

[ Dodano: 2011-03-14, 14:27 ]
A Anie widzialam dzisiaj, ale tylko na odliczanku...
skoro odlicza to znaczy ze jeszce nie rodzi :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-14, 14:30 ]
ja to mam zawsze niskie..
a ja raczej mam zawsze wysokie bo dzis to sie taka niedobita i senna czuje ze tragedia...nawet sie zastanawiam czy sie nie zdrzemnac chociaz mam pranie do rozwieszenia i mialam dzis uprac narzute i pokmrowce od sofy....hmmmm
i jescze ten moj brzucho...serio od wczoraj wieczorem dziwnie sie czuje....

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 mar 2011, 15:31

Ale czego??? jutro kon czysz 37 tydzien -mala jest gotowa do przyjscia na swiat...Chyba ze taka mentalna ma bariere ma...to co innego...
chyba wlasnie ta bariera mu sie zrobila, ale zobaczymy wieczorkiem w lozku, czy mi ulegnie...
chyba boi sie, ze bedzie mala po glowie uderzal :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-03-14, 14:32 ]
a mi juz faktycznie brzuch opadl... teraz juz nie ma zludzen... :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość