patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

14 mar 2011, 12:59

zoola27, wyslalam Ci numer ale nie wiem czy dojdzie bo ja caly czas mialam ze moge odpowiadac na PW ale nie moge sama z siebie wyslac

aniawlkp86, nie powstrzymywalam sie specjalnie jakos ochoty nie mialam za to teraz rzeczywiscie nadrabiam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

14 mar 2011, 13:32

dziewczyny dzieki serdeczne za numer :ico_sorki: :ico_oczko:

patrycja_g, u mnie generalnie ostatnio przoduja słodycze.....niestety nie potrafie sie powstrzymac...

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 mar 2011, 14:00

HEjo widziałam ze Ania juz napisała ze Murchinson ma nadmiar potasu dlatego tak sie stało.
Najpozniej w czwartek do domu ma wyjsc :-)
Najwazniejsze ze wszystko jest z nimi dobrze :-)

U nas dzis pogoda cudowna, normalnie wiosna w pełni :-)
Byłam na podworku z Filipkiem, teraz spi, ale pewnie jeszcze pojdziemy, bo szkoda w domu siedziec.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 mar 2011, 14:33

znam juz wyniki, ogolnie wydaja sie ok, troche hemoglobina nizsza, ale u mnie to norma
a tak sie balam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-14, 13:37 ]
a wyniki mam wczesniej, bo dzis sobie zalozylam karte stalego klienta w laboratorium i moge sprawdzac wyniki w domu przez internet, super, dodatkowo mam znizke 5% - nieduzo ale zawsze cos :ico_oczko:
a czy u Was jest laboratorium Diagnostyka? obsluguja cala Polske, wiec pewnie gdzies bedzie skoro w moim malym miescie jest :ico_oczko:
normalnie musialabym isc po wyniki po 15

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 mar 2011, 15:11

u mnie ciepło,ale pochmurno :ico_sorki:
mąż już do pracy pojechał,w domu posprzątane to teraz tylko czekam aż mi córę do domku przywiozą :-D

co do słodyczy to mnie akurat aż tak do nich mocno nie ciągnie i może stąd taki mały przyrost wagi,bo z Hanią bez słodkiego to ani rusz i upasłam się cała wtedy :ico_olaboga:

wiola85 pewnie,że korzystajcie ze słonka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a czy u Was jest laboratorium Diagnostyka?
szczerze to nawet nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

14 mar 2011, 15:34

Ja również nie wiem czy mam takie laboratorium.
Dziewczyn jak bym również prosiła o numer, dobra sprawa jak coś się dzieje to zawsze można dać znać.
Wyobraź sobie Aniu że inaczej karty mi nie wydadzą jak nie przyniosę skróconego aktu urodzenia Izy i zaświadczenia o meldunku. Tak jest w państwowym, a w prywatnym nic nie chcą tylko już umowę podpisać. Drogo nie jest bo chcą 290 zł za miesiąc to prawie tyle co w państwowym.
My po spacerze ale Iza była dziś ciężka. Nie chciała się słuchać i nie obyło się bez płaczu. Już niech jej te 5 wyjdą.
Mnie dziś znów boli brzuch. M chce jechać do lekarza by to sprawdził. Ja się zastanawiam, mała się rusza, więc nie panikuję.
Ja dziś skopiowałam czyjś pomysł na krupnik. Myślę że zrobię do tego kotlety rybne i luz.
Wiecie trochę też ostatnio nie mam humoru, bo mój M ma zastój rozwojowy. Co to znaczy? Nie rozwija się w pracy, nie dają mu nowych odcinków, prawie ciągle w papierach siedzi bo tylko on jest od początku tej budowy i wie gdzie były zmiany itd. Męczy go to i ciągle są spięcia. Tak będzie bardzo długo i już rozmawiał z kierownikiem że ma tego dość to nic nie zmieniają. Widzę że się dusi i powiedziałam mu że jak ma się męczyć to niech szuka pracy tam gdzie się spełni. Obawiam się że mi wyjedzie w delegację. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

14 mar 2011, 15:41

emilia7895, super że wyniki dobre :ico_brawa_01: I dziękuję za stronkę z przepisami :-D

MamaIzuni a do tego ptasiego mleczka pewnie polewa nie będzie dobra bo pianka się rozpuści?

Ja dziś byłąm po Gabi w przedszkolu i zabrałam ich z Filipkiem na taki wypasiony plac zabaw :ico_brawa_01: Super się bawili. U nas też słoneczko pięknie świeci i ok 15 stopni :ico_brawa_01: Teraz zupkę kończę, dziś barszcz ukraiński w wersji okrojonej :ico_haha_01:

Ja już wypełniłam wniosek do przedszkola dla Filipka,muszę tylko wydrukować i zanieść. Udało mi się męża przekonać :-)

Oj mnie to ciągnie do słodyczy jak niedżwiedzia do miodu :ico_haha_01: Ale staram się powstrzymywać :ico_sorki: Najbardziej do wszystkiego z czekoladą :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 mar 2011, 15:43

Wyobraź sobie Aniu że inaczej karty mi nie wydadzą jak nie przyniosę skróconego aktu urodzenia Izy i zaświadczenia o meldunku. Tak jest w państwowym, a w prywatnym nic nie chcą tylko już umowę podpisać. Drogo nie jest bo chcą 290 zł za miesiąc to prawie tyle co w państwowym.
moja też do państwowego chodzi i nic takiego nie wymagali :ico_noniewiem: zresztą we wniosku nawet pisze się adres zamieszkania a nie zameldowania :ico_noniewiem:
ale widać każde przedszkole ma inaczej :ico_sorki:

mama Izuni szkoda,że tak z pracą jest u twojego i przez to są spięcia między wami :ico_pocieszyciel: ale może lepiej faktycznie niech szuka czegoś nowego,ale z tą delegacją to chyba nie wyjedzie?
Dziewczyn jak bym również prosiła o numer,
to zaraz wyślę :-)

[ Dodano: 2011-03-14, 14:45 ]
Motylek22 pewnie,że korzystajcie z takiej pogody,takie słoneczko teraz jest super :ico_brawa_01:
Ja już wypełniłam wniosek do przedszkola dla Filipka,muszę tylko wydrukować i zanieść. Udało mi się męża przekonać :-)
fajnie :ico_brawa_01: zawsze jak cos nie wypali to można dziecko wypisać :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 mar 2011, 15:48

dziewczyny mozecie sprawdzic w necie czy u Was jest takie laboratorium :ico_oczko:
linka nie podam bo nie mozna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 mar 2011, 15:55

emilia7895 to wyślij mi na PW linka albo na gg :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość