emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 mar 2011, 09:08

W mojej mamie odrazu odżyło życie i chęć do działania.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzymam kciuki, zeby wszystko dobrze sie skonczylo :ico_sorki:

mnie dzis bardzo boli lewa noga, w nocy zlapal mnie skurcz w lydce - pamietam ze w poprzedniej ciazy tez tak mialam - i to chyba dlatego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 mar 2011, 09:38

hej

Pola dziś przyczłapała do mnie przed 7, może dlatego, że panowie robotnicy przyszli wcześnie i się trochę tłukli, ale fajnie, że zrobią, będzie spokój :ico_sorki:

motylek dużo zdrówka dla mamy :ico_sorki:

emilia :ico_brawa_01: za wizitę, Antosia to duża dziewczynka :-)
a skurczu wspołczuję, ja miałam z Polą 1 raz, nie jest to przyjemne :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 mar 2011, 10:57

witam :-D

Mariola a mocno masz skróconą szyjkę? Lekaż kazał Ci leżeć? Ostatnio czytałam, że jak kobiecie skraca się przedwcześnie szyjka i pojawiają się skurcze, to płuca dziecka same zaczynają szybciej dojrzewać-dostają jakby taki sygnał, że już czas.

Motylek dobrze, że ten neurolog przyjdzie do mamy :ico_sorki: oby wszystko było dobrze :ico_sorki:

Emilia ale duża dziewczynka z Antosi :ico_brawa_01:

Patrycja kochani teściowie :ico_zly: pięknie Cię załatwili :ico_olaboga:

Ja już nie wyrabiam psychicznie :ico_noniewiem: mój mąż ma od cholery pracy, jeździ co chwilę z budowy na budowę, ciągle ktoś do niego dzwoni, nie ma kiedy odpocząć, a w domu syf :ico_olaboga: dobija mnie to, że ja sobie leżę i nawet posprzątać nie mogę, a on sobie flaki wypruwa :ico_olaboga: teraz jeszcze ma na głowie remont mieszkania mojej mamy, bo mama ma zapalenie oskrzeli, dostała zastrzyki i musi leżeć :ico_sorki: dobija mnie to wszystko :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 mar 2011, 11:19

Hej dziewczynki :-)
Ja już w domku!! Na szczęscie!! Dzięki za wsparcie.

U praktycznie bez zmian, skurcze są, tylko na szczęście już nie takie częste, ale z szyjką w porządku, więc nie ma się czego bać! Tak już prawdopodobnie będę miała do końca- obym nie przegapiła potem tych porodowych :ico_sorki: :ico_sorki:
Mam odpoczywać jak najwięcej, ale chodzić też troszkę mogę!

markotka, bidulka! Główka do góry! Taki sezon się teraz zaczął, że wszyscy budowlancy mają więcej pracy. Oby szybko się to wynormowało i mąż miał czas na odpoczynek.
Trochę Was doczytałam- później dokończę i spróbuję więcej napisać

Teraz idę spać, bo poranną dawkę leków jeszcze przyjęłam i jestem zakręcona!

Do później

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 mar 2011, 11:29

DZIEWCZYNY!!!!!!!

ZAPRASZAM DO ODLICZANIA OD 120 DNI DO PORODU! LINK DO TEMATU O TU -> http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 88#5157388 RAZEM SZYBCIEJ ZLECI NAM OCZEKIWANIE NA DZIDZIUSIA!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 mar 2011, 11:57

witam :ico_kawa: :ico_kawa:

moja mama dzisiaj ze szpitala wychodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dostała jeszcze miesiąc zwolnienia :ico_sorki: ona w domu zwariuje jak będzie miała tyle siedzieć :ico_haha_01: :ico_haha_01:

z Hanią byłam u koleżanki na herbatce,niedawno wróciłyśmy,ale później spacerku chyba nie będzie bo za zimno dzisiaj :ico_sorki: niby słońce ale zimny wiatr wieje :ico_noniewiem:

emilia7895 duża już dziewczynka z Antosi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Koroneczka super,że już jesteś w domku :ico_brawa_01:

Motylek22 dobrze,że udało się umówić z neurologiem i oby coś pomógł,tzrymam kciuki za mamę i jej zdrówko :ico_sorki: :ico_sorki:

markotka nic nie poradzisz na to,że twój ma tyle pracy,zaczyna się sezon i teraz będzie więcej pracował :ico_sorki: :ico_sorki: a w domku powoli coś chyba możesz robić? np dzisiaj pranie i naczynia pomyć,jutro np odkurzanie :ico_noniewiem: tak sobie na raty rozkładaj może :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 mar 2011, 12:07

Koroneczko witaj :ico_brawa_01:

Aniu super, że mama wraca dzisiaj do domku :ico_brawa_01: dzisiaj dzień powrotów do domu, jeszcze na Murchinson czekamy :-D Wiesz, ja myślę, że mogłabym coś zrobić, ale mój małż się na mnie drze od razu, nie pozwala sobie pomóc, a widzę, że nie wyrabia :ico_sorki: dzisiaj zmyłam naczynia, wytarłam trochę kurze i sprzątnęłam kotom kuwetę, bo mąż pewnie zapomniał, jak wróci to na pewno zjebkę dostanę :ico_oczko: poodkurzałabym jeszcze, bo jak widzę te koty fruwające, to aż mnie skręca, ale nie chcę przeginać :ico_oczko:

Właśnie zrobiłam listę rzeczy, których brakuje mi jeszcze dla Krzysia i dla mnie do szpitala i jestem w szoku, że aż tyle tego :ico_szoking: chyba czas zacząć kupować :ico_sorki: muszę poszukać tego allegrowicza, o którym pisałyście, że dużo rzeczy można od niego zamówić, z apteki też zamówię przez internet.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 mar 2011, 12:13

markotka to i tak sporo dzisiaj zrobiłaś a odkurzanie zostaw już sobie na jutro :ico_sorki: ten allegrowicz co ja patrzałam u niego to nazywa się silveraa :-)
ja też już najpóźniej na wypłatę w kwietiu chcę wszystko uzbierać i czekać na akcję porodową :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 mar 2011, 12:33

Jakoś spać nie idzie :-) Mąż mnie obudził, bo akurat zadzwonił i wyrwał ze snu :ico_sorki:

Ja Wam powiem, że nieźle się przestraszyłam, bo jak mnie chwyciły te skurcze to aż w krzyżu je czułam- już myślałam, ze to to! Także teraz muszę szybciutko skompletować wszystkie rzeczy! Jutro wybiorę się do sklepu dziecięcego niedaleko mnie i tam kupie wszystko Małemu, wózek zamówimy przez internet i pozostanie jeszcze wizyta w aptece, ale może mnie w tym wyręczyć kuzynka bo akurat w aptece pracuje i będę miała dostawę do domu, co by nie dźwigać :ico_sorki:

Mój mąż też zapracowany :ico_sorki: Bo po pracy, albo czasem w trakcie biega za wszystkim do domku, szuka materiałów, porównuje ceny.
Hydraulik kanalizację zakończył robić, w poniedziałek pierwsza wylewka :-)

aniawlkp86, ładniutka ta Twoja Hania:-)

Motylek dobra decyzja z tym neurologiem. Myślę, że na pogotowiu nic by mamie nie powiedzieli, zrobiliby podstawowe badania i puścili do domu. Straszna spychologia w tych naszych szpitalach. A jeśli ten lekarz zobaczy coś niepokojącego na pewno będzie wiedział co robić :-) I mam nadzieję, że jednak to nie ta fibromialgia :ico_sorki: w tej chorobie ból pojawia się nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak go leczyć- pozostaje tylko leczenie objawowe :ico_sorki: Trzymam kciuki za Twoją mamę!

MamaIzuni współczuję tych żylaków- bidulka jesteś. Pamiętaj ruch najważniejszy, a po porodzie może zaopatrzysz się w kijki do Nordic Walking??

Emilia duża ta Twoja panna :ico_brawa_01: Mój kawaler jak go w dniu przyjęcia podglądali miał jakieś 2 kg :-) Tylko, że lekarz stwierdził, że ma dużą główkę :ico_szoking: Ale wiecie co lekarz to opinia! Zobaczymy co mi mój lekarz powie.
Może dzisiaj się do niego wybiorę- co prawda wizytę mam za tydzień, ale chciałabym poznać jego opinię o tym wszystkim :-)
Rozmawiałam z nim przez telefon, uspokajał i mówił, że mam się nie martwić, bo jeśli z szyjką nic się nie dzieje to skurcze groźne nie są i że jedne kobiety skurczy przepowiadających nie czują, a niektóre bardzo! Tyle, że ja sobie tak myślę, że jeśli będą się one tak powtarzać, to i szyjka się w końcu skróci :ico_sorki: Oby jak najdłużej wytrzymać!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 mar 2011, 12:37

aniawlkp86, ładniutka ta Twoja Hania:-)
dziękuję :-)

Koroneczka jak będziesz dzisiaj szła do gina to koniecznie daj znać po wizycie :ico_sorki: i skoro on mówi żebyś się nie martwiła bo to nic groźnego to tak rób,tylko się spakuj już prędzej :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość