Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 mar 2011, 14:09

Za bardzo odpocząć nie mogę bo sąsiad dalej remont robi.
Dobra, opiszę jak to w niedzielę było. Leżałam, jak mi kazała gin od soboty. Zjadłam spokojnie obiad i do łóżka i czekałam jak zacznie wariować w brzuch (bo najczęściej robił tak po 30 min. od obiadu. Godzina minęła, a tu cisza, druga-też nic.Czekolada, leżenie w różnych pozycjach, szturchanie brzucha-nic. Do tego brzuch w podbrzuszu zaczął boleć tak mocno, że nie wiedziałam jak się nazywam. Pojechaliśmy do szpitala, na izbie sprawdzili tony i zaproponowali zastanie na oddziale by sprawdzić co się dzieje. Mateusz zaczął się ruszać w sumie po ok.4-5 godz. ale ruchy nadal były bardzo słabe. Rano okazało się, że mam podwyższony potas więc płukanie. Pani profesor stwierdziła, że dobrze zrobiłam przyjeżdżając od razu a nie siedziałam i czekałam całą noc w domu. Już po pierwszej kroplówce mały zaczął normalnie kopać i wariować. Miałam też usg z przepływami-wszystko w normie, wychodzi skończony 32 tc, waga 1800.
a czy u Was jest laboratorium Diagnostyka?
Tak jest i od kilku lat robię tam badania. Wiele przychodni i szpitali też zleca u nich analizy.
Wyobrazcie sobie ze wczoraj moja szwagierka była u lekarza i tez skraca jej sie szyjka :ico_szoking: :ico_olaboga:
Jakos zabrdzo jej w to nie wierze, bo nic jej nie przepisał i tylko kazał lezec a to ma 26 tydzien dopiero.
Tak sobie mysle ze ona to wymysliła, teraz to juz nic nie bedzie robic, len smierdzacy :ico_zly:
Z tego co pisałaś wcześniej to wielce prawdopodobne, że kłamie by nic nie robić.

Patrycja tesciowa to raczej powinna mieć pretensje do swojego męża, za takie załatwienie sprawy, a nie do Ciebie ze nie chcesz u niej mieszkać.

Markotka wiem że ciężko samej w domu ale co zrobić jak to sezon budowlany.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 mar 2011, 14:24

Murchinson, nie zazdroszcze przezyc, fajnie ze juz wszystko w porzadku
Tak jest i od kilku lat robię tam badania.
masz karte stalego kienta pewnie, co?
Patrycja tesciowa to raczej powinna mieć pretensje do swojego męża, za takie załatwienie sprawy, a nie do Ciebie ze nie chcesz u niej mieszkać.
wlasnie, prawda

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 mar 2011, 14:32

Murchinson, ale miałaś przeżycia! Dobrze, że jest już w porządku :ico_sorki: Leżenie w szpitalu to nic przyjemnego!
Murchinson napisał/a:
Patrycja tesciowa to raczej powinna mieć pretensje do swojego męża, za takie załatwienie sprawy, a nie do Ciebie ze nie chcesz u niej mieszkać.

wlasnie, prawda
Niop też tak uważam! Się nie przejmuj, masz prawo być zła!!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 mar 2011, 15:41

:ico_kawa: :ico_kawa:

moja panienka poszła na drzemkę,już pół godzinki śpi :-D

wiola85 pewnie szwagierka zmyśla aby nic nie robić :ico_zly: :ico_puknij: każdy chce bezproblemowo przejść ciążę a ta sobie wymyśla :ico_puknij:

Murchinson współczuję takich przeżyć,ale na szczęście wszystko jest już ok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 mar 2011, 16:05

Murchinson witaj :ico_brawa_01: fajnie, że już wszystko ok :ico_brawa_01:

Wiola udaną masz tą szwagierkę :ico_oczko: przy krótkiej szyjce w tym tygodniu krążek się jeszcze zakłada :ico_oczko:

Aniu patrzyłam na przedmioty tego użytkownika, ma faktyczie dużo rzeczy w fajnych cenach, na pewno u niego zamówię :-D

Koroneczka mój mąż zajmuje się akurat elektryką :ico_oczko: mówisz, że jutro wielkie zakupy :-D

Podliczyłam ile mnie wszystkie kacesoria dla Krzysia wyniosą licząc materac, pościele itp... i wyszło 1000zł :ico_szoking: do tego jeszcze fotelik 350zł i pewnie adaptery :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 mar 2011, 16:12

Aniu patrzyłam na przedmioty tego użytkownika, ma faktyczie dużo rzeczy w fajnych cenach, na pewno u niego zamówię :-D
ja u niego też pewnie zrobię zakupy :-D czekam tylko jak po niedzieli A przyniesie kasę do domku i robię zakupy od razu :ico_brawa_01: bo teraz drzewo tnie jednemu facetowi i około 1000 zł wpadnie :ico_sorki:
Podliczyłam ile mnie wszystkie kacesoria dla Krzysia wyniosą licząc materac, pościele itp... i wyszło 1000zł :ico_szoking: do tego jeszcze fotelik 350zł i pewnie adaptery :ico_olaboga:
to ładne koszta :ico_szoking:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 mar 2011, 16:18

hej

koroneczka, murchinson witam, super, fajnie, ze jesteście :ico_brawa_01: i nadal 2w1 :-) , współczuję nerwów, a pobyt w szpitalu na pewno do miłych nie należy

wiola jesli to prawda z tym kłamstwem, to niezły numer z tej szwagierki :ico_olaboga:

markotka wydatków to dopiero początek :ico_oczko:, dlatego ja kupowałam na raty, a nawet chyba nie liczyłam ile to wszystko kosztowało :ico_olaboga: , ale przy następnym będziesz mieć zdecydowanie mniej wydatków :-)

Moja panna dziś poszła spać, robotnicy pod oknem i szczekający pies nawet jej nie przeszkadzają :-) ,
Teściowa przyszła do małej przed południem, pobawić się wiec skorzystałam i zrobiłam jabłecznik z przepisu Mamaizuni, nawet wyszedł, chetnych zapraszam :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 mar 2011, 16:27

Emilia nie mam karty stałego klienta bo mam abonament w lux medzie a oni zlecają wszystko do diagnostyki. Do punktu pobrań w lux medzie mam bliżej ale zawsze mogę jechać z karta do diagnostyki i tam tez mi pobiorą.

Markotka mi też jeszcze kilku rzeczy brakuje i pewnie jakbym podliczył to koszt podobny. Wszystko kosztuje, niestety.

mamaIzuni ja poproszę przepis na capuccino.

Czekam na położna ma być koło 16.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 mar 2011, 16:31

Aniu wydatków dużo, bo nie mam nic, tylko ubranka :ico_sorki: ty pewnie masz jakieś rzeczy po Hani?

Nowa ubranka kupiłam wcześniej, teraz może jeszcze kilka bodziaków na krótki rękaw dokupię, bo mam większość na długi, ale te wszystkie akcesoria-materac, pościel, kocyki, butelki, kosmetyki-niezła kasa :ico_noniewiem: ale fakt, dla drugiego dziecka będzie już łatwiej i mniejsze wydatki :-D na szarlotkę już lecę :ico_haha_01: a Pola twardo śpi :-D

Koroneczka pisałaś o koszuli do szpitala, ja wezmę tylko jedną na poród, później będę w piżamie :ico_oczko: nienawidzę koszul, bo się zwijają strasznie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 mar 2011, 17:00

Podliczyłam ile mnie wszystkie kacesoria dla Krzysia wyniosą licząc materac, pościele itp... i wyszło 1000zł :ico_szoking:
Ja już mam łóżeczko i materac, a po podliczeniu wszystkiego wyszło mi 1200zł :ico_szoking: ale łącznie z leżaczkiem i karuzelą do łóżeczka!

Co do koszul u nas na oddziale położniczym wisi nawet kartka, że tylko w koszulach można :-) Ale zrobię tak jak Ty, chyba mnie nie wyrzucą jak się nie będę miała w co przebrać?? :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość