misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

24 lut 2010, 23:59

a może jesteś w ?
jutro ide do gina i zapewne zrobi mi USG i zobaczymy,ale nie sadze bo juz by cos mi rczej było,a jak byłam u niego 2 tyg temu to wszystko było ok dlatego dał mi tabletki na wywołanie @ i w 4dc miałam zaczac brac wlasnie tabletki na stymulacje jajeczkowania :ico_sorki:
przeraszam, ze zapytam, jeśli nie chcesz nie odpowiadaj - byliście w poradni leczenia bezpłodności?
Nie nie bylismy mój R napewno płodny bo 3 lata temu synek mu zmarł jak miał pół roczku takze raczej o niego sie nie martwie...a ze mna hmm tak naprawde zaczelismy sie starac od listopada 2009 a wczesniej z 2 miesiace jak skonczyłam tabletki anty na torbiela to krwawiłam i podobno wtedy poroniłam tak mi mówili w szpitalu,ale ja cos w to nie wierze :ico_sorki:
Nie wiem co mi sie dzieje coraz bardziej zaczynam się załamywac płacze po kontach R juz ma dosc czasami bo co on biedny moze,a w pracy mnie dołuja,ze zapewne zaczełam przekwitac :ico_placzek: wybacz troszku ci sie wypłakałam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

25 lut 2010, 21:20

misia81, :ico_pocieszyciel: mój M. też świętym zostanie, nie ma ze mną lekko, w każdej ciąży stresuję się czy wszystko w porządku, ale taka już nasza natura :ico_haha_02:

będzie dobrze, my po naszej pierwszej Kruszynie- straconej niestety- pół roku nie mogliśmy zajść "bez powodu" ale w końcu się udało i Tobie też tego życzę i trzymam mocno kciuki!

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

26 lut 2010, 00:37

Tweety123, kochana @ przyszła :ico_brawa_01: dzis byłam u lekarza CLO zaczynam brac od niedzieli już :ico_brawa_01: gin mówił,ze od 11dc mamy sie kochac co drugi dzień az do 16dc potem mam brac luteine przez 10 dni jak po luteinie nie przyjdzie @ testa mam zrobic :ico_sorki: tylko jedno mnie zdziwiło i moze ty bedziesz wiedziała od 16dc mamy sie kochac tylko w zabezpieczeniu,ale po co? :ico_noniewiem:
lekarz dał mi dzis nadzieje,ze nam sie uda chciaz ten cykl raczej na straty pojdzie bo to bedzie dopiero pierwszy cykl ze stymulacja CLO :ico_noniewiem:
ale taka już nasza natura
dokladnie kochana :ico_haha_02: ale mam nadzieje,ze o ciebie dba nalezycie?
i Tobie też tego życzę i trzymam mocno kciuki!
:ico_sorki: napewno bede tutaj zagladac i dam znac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

06 mar 2010, 20:09

od 16dc mamy sie kochac tylko w zabezpieczeniu,ale po co? :ico_noniewiem:
może było by nie wskazane żebyś zaszła w ciążę biorąc luteinę jednocześnie...nie wiem :ico_noniewiem:

misia81, pisz co u Ciebie :ico_haha_02:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

07 mar 2010, 23:47

pisz co u Ciebie
hej :-)
u mnie raczej ok od wczoraj zaczelismy staranka,ale cos czuje,że te CLO na mnie nie podziałało niestety bo nie czuje owulacji ani jajniki mnie nie bolą zobaczymy pod koniec miesiąca czy sie uda..
a takto pracuje cały czas i nie mam na nic czasu...
straszne tutaj pustki na forum nigdy tak nie było :ico_sorki:
a co u ciebie? jak sie czujesz brzusio rosnie? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

08 mar 2010, 20:19

a co u ciebie? jak sie czujesz brzusio rosnie? :ico_oczko:
a dzieki, rośnie, rośnie, musiałam sobie kupić spodnie ciążowe :ico_oczko: na brzuszkach 2 trymestru jest moje zdjęcie, zapraszam :ico_haha_02:

w poprzedniej ciąży taki brzuszek miałąm w 6 miesiącu a teraz...., ach, starzeję się :ico_oczko: :ico_oczko:

jadzia85
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2010, 12:49

11 mar 2010, 12:54

Witam wszystkie mamy i przyszłe mamy z Wrocławia i okolic:) Ja jestem mamą od ponad 15 miesięcy:) mieszkającą na Tarnogaju. Wtrącę troszeczkę prywaty ponieważ moja kuzynka otworzyła sklep z wózkami dla dzieci firmy Anmar chciałabym wam polecić te wózki (ale co ty polecać najlepiej poczytać na innych forach opinie matek). Jeśli któraś z Was chciałaby zakupić któryś z ich wózków proszę o wiadomość a istnieje możliwość sprowadzenia go na zamówienie do mnie do Wrocławia:) To tyle z prywaty:)

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

12 sty 2011, 14:21

hej :)oj jak dawno tunie zagladalam, a tu taka ciasza. gdzie sa wszystkie wroclawianki i babki z okolic??
ktos jeszcze jest na forum?

jelcz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 28 lis 2008, 17:30

17 mar 2011, 00:17

ktoś tu jednak jest :-) i to nie tylko wrocławianki, ale także wrocławianie...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 kwie 2011, 21:15

Witam i ja :ico_sorki:
Też mnie tu dawno nie było... to co rozkręcamy wątek na nowo?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość