Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

17 mar 2011, 07:49

:ico_kawa:

u nas popsuła sie pogoa tylko 6 stopni, zimno i leje deszcz. mdłości nadal mnie masakrują, jak bedę w środę u gina spytam czy nie ma czegoś na ich złagodzenie. Nawet męza wysłałam po wyniki badań bo ja bym nie dotarła na miejsce.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

17 mar 2011, 08:56

Dzień dobry :ico_ciezarowka:
u nas popsuła sie pogoa tylko 6 stopni, zimno i leje deszcz
u nas też

izabelllla123, przykro mi, że miałaś takie przeżycia z pierwszą ciążą :ico_noniewiem: Teraz musi być dobrze :ico_sorki:
dzis w nocy miałam wrazenie ze poczułam maluszka
ja we wtorek chyba poczułam, ale też pewności nie mam :ico_oczko:
ja zrobiłam spaghetti
he he, ja też wczoraj robiłam spaghetti :ico_oczko:

Spokojnie, pewnie do Was jeszcze ktoś dołączy, do nas wczoraj dołączyła nowa dziewczyna :-)

izabelllla123, kiedy Ci się te mdłości skończą :ico_noniewiem: Koszmar jakiś... Trzymaj się dzielnie :ico_sorki:

Ja idę dziś na 10:30 do lekarza z Wiki, od tego kataru zachrypła i kaszlać brzydko zaczęła :ico_noniewiem: Kiedy to moje dzieciątko będzie zdrowe?

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 mar 2011, 09:40

hej :ico_ciezarowka:

jak samopoczucie?
moje kiepsko jakos :/ przez pogode, od rana leje deszcz a miałam z Mają iść do pasmanterii
jutro Przemek idzie na derby i potrzebuje kurtki przeciwdeszczowej, ale muszę mu nakleić symbol drużyny na kurtke :ico_oczko:

jutro mam wizytę u gina :ico_sorki: na reszcie :-D ale bede musiała tam iść z Majką chyba
moja kolezanka z bloku obok wyprowadziła sie do mamy :ico_placzek: i teraz nie dość ze nie mam z kim Majci zostawić z rana to nie mam z kim na spacerki chodzić, Jula była w wieku Mai i sie ładnie bawiły razem
moze jeszcze wróci do domu :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-17, 08:42 ]
izabelllla123, mam nadzieje ze te mdłosci niebawem ci miną kochana :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mówią ze po 13 tygodniu zazwyczaj przechodzą :ico_noniewiem:
wiec nadzieja jest ze za pare dni ci przejdzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 mar 2011, 10:12

Witam z ranka :-)

u nas niestety chorobowo, Eris zachorowal, dostal wysokiej goraczki, zwymiotowal raz, myslalam, ze ma grype zolodakowa, bo sasiadow synek ma i byl u nas przedwczoraj wiec myslalam, ze maly sie zarazil, ale biegunki nie mial, nie wymiotowal wiecej a temperatura ponad 40 stopni. Wczoraj byl lekarz u nas noi okazalo sie, ze maly ma zapalenie ucha prawego, dostal antybiotyk noi juz jest troche lepiej, mam nadzieje, ze dzis juz zje, bo tak to nic nie chcial jesc dlatego nie wchodzilam, nic nie pisalam, bo praktycznie wisial mi na rekach.

izabella123,
kochana wspolczuje Ci tych mdlosci, oby jak najszybciej sie skonczyly :ico_sorki:

No jakos nikt do nas nie dolaczyl, ale moze jeszcze ktos dolaczy

Ide robic sniadanko, usamze nalesniczki to moze Eris zje, bo bardzo lubi, a dzis pospal dluzej i ja tez :-)
inia1985, zdrowka dla corci

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 mar 2011, 10:19

ja takze zycze zdrówka chorowitkom :ico_sorki:

musze sie pochwalic ze szyję Majci coś
w sensie jeszcze nie wiem co to bedzie
mam zrobione na szydełku 160szt kwiatków wełnianych-białych, błękitnych i turkusowych
teraz zszywam je ze sobą i zobacze co z tego zrobię, moze sweterek
moze tuniczkę :ico_noniewiem:
kwiatki robiłam na szal jeszcze na studiach w czasie nudnych wykładów :ico_haha_01:
teraz sie przydadzą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

17 mar 2011, 10:40

Teraz musi być dobrze
też tak myslę.... nie chcę 2 raz tego przechodzić.
kiedy Ci się te mdłości skończą Koszmar jakiś...
to jest istny horror od 5 tygodnia mnie tak masakrują, nie było ani jednego dnia bez mdłości, klasyfikuję je tylko na dni w których caly dzień siedzę z głową w toatlecie i te normalniejsze gdzie wymiotuje tylko jeden raz
mówią ze po 13 tygodniu zazwyczaj przechodzą
wiec nadzieja jest ze za pare dni ci przejdzie
juz o niczyn innym nie marzę, słyszalam tez że dopiero okolo 16 tygodnia przechodzą.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 mar 2011, 10:58

izabelllla123, no róznie bywa z tymi mdłosciami, niektórym w ogóle nie przechodzą :/ ale to skrajne przypadki :ico_sorki:
mam nadzieje ze za pare dni wstaniesz z łózka i poczujesz ulgę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzymam kciuki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

17 mar 2011, 11:03

A odnośnie ruchów dziecka ja wczoraj w nocy poczułam takie jakby przepływanie wody, łaskotało sympatycznie......... ale watpię by w 11 tygodniu mozna bylo wyczuć ruchy dziecka, skoro ma zaledwie 5 cm. Chociaz nie wiem jak się je odczuwa, ostatnio nie było mi doczekać 11 tygodnia, wiec nie wiem, moze to było od tych moich mdłości :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2011-03-17, 10:04 ]
no róznie bywa z tymi mdłosciami, niektórym w ogóle nie przechodzą ale to skrajne przypadki
mam nadzieję że do nich nie należę

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 mar 2011, 11:21

izabelllla123, pierwsze ruchy są dziwne, jak bąbelki, wydaje sie ze to jelita-gazy a to dzidzia rozrabia ale jest tak delikatna że nie można jednoznacznie stweirdzić ze to jest to
czasem takie rozpieranie, jakby coś odpychało scianki jelit na bok
czym późniejsza ciaża tym ruchy mocniej wyczuwalne aż do kopniaczków
niektóre mamy czują motyle w brzuchu- takie włąśnie łaskotania

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

17 mar 2011, 12:20

motyle w brzuchu- takie włąśnie łaskotania
dokladnie tkie to było uczucie, jakby babelki z szampana laskotały delikatnie po brzuszku, takie muśniecia, smieszne to było i bardzo przyjemne. Ale pewnie jak mi kopa zasadzie maluszek w poxniejszych tygodniach to na pewno bede wiedziała ze to jest to...... :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość