Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

17 mar 2011, 07:45

matikasia ja też bym nie kupowała żadnych butków ortopedycznych, nawet gdzieś czytalam, że u takich maluszków płaskie stópki, to norma, bo wyprofilują się później, a specjalne obuwie do tego nie jest potrzebne i właśnie dziecko ma jak najwięcej na boso śmigać. Pewnie ma jakieś profity jak kogoś wyśle do tego sklepu :ico_noniewiem:
oby Zosieńce szybko przeszło
już prawie nie ma śladu po opryszce :ico_brawa_01: Tylko tak jak mówisz, raz podłapała i juz to dziadostwo zostanie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 mar 2011, 10:34

Witam z ranka.

Butków ortopedycznych nie mam zamiaru kupować. Kumpela weszła po mnie z synem i też wpisał jej w książeczkę prawidłowo, a kazał to samo kupić. Wariat jakiś.

Kupię jej tylko jutro lub w sobotę kapciuszki po domu takie do kostek usztywnione lub sandałki w deichmanie, bo u nas żadnych miękkich dywanów nie ma.
W każdym razie i tak mam zamiar trochę ją na boso puszczać, żeby stópka miała okazję odpocząć, a nie 12 h na dobę w butkach.

Na necie takie butki kosztują 130 zł. Nabijają sobie klientów.

U nas deszczowo i siedzimy w domu. Na 15 do przedszkola, a ja na 16.10 na kurs.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

17 mar 2011, 11:13

U nas deszczowo i siedzimy w domu
u nas też pada od rana, ponoć od weekendu stopniowo ma się ocieplać. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

17 mar 2011, 12:59

hejka

u nas niby nie pada ale wieje niemiłosiernie, jak szłam to mało mi głowy nie urwało :ico_noniewiem:
spaceru napewno nie będzie , dziś kisimy się w domku

właśnie zupką sie dogotowuje , a później jeszcze mam w planach sosik z kopytkami zrobić :ico_haha_02:
przez tą głupią pogodę i siedzenie w domu myślę tylko co tu upichcić , a na kijki nie chodzenarazie bo nie mam z kim małego zostawić o 12 a tak dziewczyny chodzą i jest mi z tym bardzo źle :ico_placzek:
Na necie takie butki kosztują 130 zł. Nabijają sobie klientów
dokładnie , mnie czeka zakup wkładek dla Ali i to z tego co się orientowałam koszt około 300 zł :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 mar 2011, 13:46

Wiolaw a jak Ala była mała to jak chodziła? kapcie, boso, skarpety?

Milenka śpi już godzinę. Dałam radę zrobić kilka ozdób świątecznych na gazetkę szkolną. Ogarnęłam papiery na biurku. Jak wstanie zjemy i pędzimy do przedszkola.
Pewnie będzie folię z wózka ściągała :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

17 mar 2011, 13:51

Pewnie będzie folię z wózka ściągała
u nas na razie mniej więcej w połowie drogi ze żłobka do domu jest ściaganie czapki :-) szczególnie jak Zośka widzi większość ludzi bez czapek, to nie chce mieć swojej. :ico_olaboga:
koszt około 300 zł
:ico_szoking:

[ Dodano: 2011-03-17, 12:53 ]
matikasia tak zaglądam i zagladam na Twój blog kulinarny i widzę, że dawno nic nie dodawałaś :ico_nienie:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

17 mar 2011, 17:10

Wiolaw a jak Ala była mała to jak chodziła? kapcie, boso, skarpety?
najcyđciej latała boso i tak jej zostało do dziś :ico_noniewiem:

oj nareszcie siadłam z kawką
dzieciaki się bawią a ja chwilkę na kompie osiedzę :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 mar 2011, 21:35

Wiolaw czyli jednak by się potwierdziło, że po twardym należy kapcie zakładać. Chyba że dywany mieliście :ico_haha_01:

Jutro wskoczę do deichmana i popatrzę za kapciami usztywnionymi.

Magda33 wstyd się przyznać, ale zapomniałam hasło i nie mam jak go odzyskać :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

Ja już luzik. Jeszcze rosołek się na jutro gotuje, bo nie będzie kiedy. Akurat wracam z pracy na porę obiadową dzieci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

17 mar 2011, 23:15

matikasia, nno u nas wszędzie raczej dywany są
mnie się wydaje że jak ma być dobrze to będzie czy wkapciach czy bez :ico_haha_02:

oj siadłam właśnie z kieliszeczkiem naleweczki dla zdrowotności :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

18 mar 2011, 08:00

oj siadłam właśnie z kieliszeczkiem naleweczki dla zdrowotności
:-D
wstyd się przyznać, ale zapomniałam hasło
zdarza się, ale szkoda, szkoda.

a u nas już 3 dzień płacz przy zostawaniu w żłobku, nie wiem co się Zosi stało. Potem jest już ok, tylko rano płacze :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości