ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

21 mar 2011, 20:17

nina moj przy lekarzu wypalil z haslem, ze nie pozostanie na tym i bedzie kolejna proba :ico_haha_01: :ico_haha_01:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

21 mar 2011, 22:08

ooo proszę :D czyli nie tylko mój mąż taki szalony. My to szybko nie będziemy mogli mieć drugiego dziecka bo mamy tylko dwa pokoje i musimy najpierw rozbudować domek a wtedy może coś pomyślimy... dlatego niech już będzie chłopiec teraz, bo ja jestem cierpliwa i na dziewczynkę mogę poczekać :-)

[ Dodano: 2011-03-21, 21:13 ]
Ale w czwartek idę do ginekologa. Więc może będę już wiedziała płeć

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

21 mar 2011, 22:34

Ladybird- twój suwaczek już się "zaniebieszczył". Co do terminu ostatniej miesiączki, sprawdzałam to ze stroną http://dziecko.haczewski.pl/index.php?c ... 010&bg=000 i wyszło mi że ostatnią miałaś 08.10.2010. Ze zmianą nie ma problemu ale jak do suwaczka wstawię datę 02.10 to poród wychodzi 09.07.2011. Przejrzyj proszę i daj znać co poprawiać (suwaczek pyta o datę miesiączki i sam oblicza poród z 28 dniowego cyklu) :ico_noniewiem:
Katelajdka- nie stresuj się przepisem, przecież jak tylko będzie mi bardzo zależao poszukam w necie. Zamiast tego odpoczywaj ile się da :ico_sorki:
Co do płci maluszka- mój mąż od początku twierdził że on chce mieć najpierw dwóch rojbrów a potem księzniczkę. jak narazie idzie po jego myśli :-)

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

21 mar 2011, 23:26

tosia, to ja czekam na synka a ladybird23, czeka na córeczkę.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

22 mar 2011, 07:59

tosia no wlasnie, ja bede miala Kalinke :-D a okres na prawde mialam 2.10, wiec termin porodu moze byc na 9, bo 15 wyszedl lekarzowi z usg, to jest ruchoma sprawa :-D

na dobry poczatek dnia, ja juz siedze za biureczkiem, na szczescie na podworku robi sie ladna pogoda, wiec humor powinien dopisywac :-)
milego dnia

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

22 mar 2011, 09:06

a to już rozumiem czemu wg Twoich obliczeń Tosiu mam 20tydzień ciąży, a ginekolog obliczył mi że mam 21tydzień. Bo ja mam 35dniowe cykle i moja ostatnia miesiączka była 25.10.2010.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

22 mar 2011, 09:18

Witam z rana.
My dzisiaj jedziemy do Frankfurtu na wizytę to gina i od razu jakąś malutką wycieczkę.
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: stawiam torcik i :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: kawusię lub herbatke jak kto woli na trzecie urodzinki mojego Syneczka.
Pozdrawiam cieplutko.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

22 mar 2011, 09:43

Joanna24 życze 100 latek i zabieram sie za ta kawe i torcik. Spieszcie sie laski, bo juz niejedzenie słodyczy mi mineło, więc może byc cienko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

22 mar 2011, 11:47

tosia

Lasagne szpinakowe
- paczka płatów makaronowych,
- szpinak (3,5 kg świeżego lub paczka mrozonego),
- 3 jajka,
- 1 kg sera białego,
- czosnek,
- sól,
- pieprz,
- gałka muszkatołowa,
- mleko,
- masło,
- mąka,
- parmezan i mozarella, ok 30 dag.

Jak przyrządzić?
1. Płaty makaronowe podgotowac w gotujacej wodzie(3-4 min)i osuszyc.
2. Szpinak podsmarzyc na patelni, dodac sol, pieprz i czosnek. Jak ostygnie dodac jedno jajo i wymieszac.
3. Ser bialy wymieszac z 2 jajami, dodac czosnek, sol, pieprz.
4. Przygotowac sos beszmelowy (maslo, mleko, maka i gałka - patrz przepis sos beszmelowy).
5. Ukladac na wysmarowanej maslem blasze: sos, płaty, szpinak, sos, płaty, ser, sos, mozarella itd. Na sam koniec wylac sos i posypac obficie parmezanem.
6. Pieczemy w 200 stopniach okolo 45 min, az parmezan sie zarumieni.

No i dotrzymałam słowa!! :-D

zirafka my też mamy Xlandera!! W kolorystyce granat z dwlikatnymi wstawkami czerwonymi i białymi. To jest porządny wózek i dlatego jak znalazł dla dwójki dzieci!

Nie napisałam jezscze terminu: miesiączkę miałam 20.11 i termin mam na 27 sierpień, z wstępnych ustaleń czekam na córeczkę.
Ja raczej nie nastawiam się na troje dzieci dlatego jeśli potwierdzi się że bedzie córcia to bede przeszczęśliwa!!

[ Dodano: 2011-03-22, 10:59 ]
tosia
weszłam sobie na te stronkę co podalaś, no i powiem Ci że u mnie to jakiś "kosmos" z poczęciem mam. 20. 11 miałam ostatnią @ no i wiedzio9na niepowodzeniami 2 miesiecznymi z poczęciem poszłam do gina 1 .12, powiedział ze nie zapowiada sie jeszcze owulacja i kazał przyjść 4 .12. Wtedy określił ze cykl był bezowulacyjny i mam przyjść za miesiąc bo w moim wielku cykle mogą już być nie wszystkie owulacyjne. No i ja od 6.12 zaczęłam chodzić na sesje na takim specjalnym łóżku dzięki któremu wzmaga sie płodność i ogólnie organizm zaczyna działąć dobrze. Chodziłam 2 tygodnie. Czekałam na okres i nie pojawiał się 5 dni i zrobiłam test. 2 krechy były od razu :-D no i teraz nie wiadomo kiedy doszło do poczęcia, czy doszlo przed moim pierwszym pójściem do lakarza ale to byłoby najpewniej koło 10 dnia cyklu(troche malo prawdopodobne :ico_noniewiem: , czy ostatni plemnik 6 .12 dotarł do pobudzonego jajeczka przez oddziaływanie tego lóżka. Ale lekarz jak zobaczył zarodek jak poszlam potwierdzic ciążę powiedział ze jest już całkiem spory i obstawia ze musiałam już być w ciąży, ale z kolei wtedy na bankbyłby chłopak bo dawaliśmy z mężem czadu codziennie do 30.11, a tu on nie widzi jajeczek... Chyba ze jednak płci nie da sie zaplanować względem ilości dni przed owulacją tylko jednak co nam pisane to mamy...

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 mar 2011, 11:59

trzecie urodzinki mojego Syneczka.

wszystkiego najlepszego i duzo mzdrówaka dla syneczka!!!!! A ciacho z chęcia zjem choc nie powinnam :ico_oczko:
U nas dzis znowu piekne słoneczko świeci za oknem i jest fajowo. ja om miałam 17 październik.
W kolorystyce granat z dwlikatnymi wstawkami czerwonymi i białymi
my mamy zielony z czarnymi wstawkami,. :-D
Ja raczej nie nastawiam się na troje dzieci dlatego jeśli potwierdzi się że bedzie córcia to bede przeszczęśliwa!!
uja tez się nie nastawiam bo juz po prostu nie zdążę w tym zyciu hihihi :ico_oczko: i chyba tez chciałabym miec córeczkę, choc sama niewiem... póki co to wogóle chciałabym wiedziec co wogóle będę miała bo chyba tylko ja juz z tą niewiedza zostałam.....
No i cholera jasna mam te okropne wzdęcia... w domu to pół biedy ale w pracy to jakis koszmar :ico_wstydzioch: hm juz sama niewim co jeść a czego nie żeby tego sie pozbyć!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość