Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 mar 2011, 10:21

mój lekarz ma USG 4D jako jedyny w Bielsku, swietny lekarz z poczuciem humoru. Powiem nawet szczerze że uwielbiam do niego chodzić.
no to całkiem możliwe ze jednak coś zobaczy między nóżkami :ico_oczko:
trzymamy kciuki

zaraz sie zwijam musze uporządkowac hacjende, ubrać Majkę i idziemy na te miasto :-D

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

22 mar 2011, 10:26

A tak wogóle to powiem wam że mam jescze wiecej wyprysków niż wcześniej, nie dośc że placy, dekold i twarz zawalona to nawet robią mi sie na tatuażu, wygladam jakbym miała z 17-18 lat i dojrzewała. Nigdy nie miałam takich problemów z cerą....... masakra :ico_szoking:

[ Dodano: 2011-03-22, 09:27 ]
ubrać Majkę i idziemy na te miasto
to udanego wypadu, tylko nie zamęcz znów Majki :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 mar 2011, 10:35

A tak wogóle to powiem wam że mam jescze wiecej wyprysków niż wcześniej, nie dośc że placy, dekold i twarz zawalona to nawet robią mi sie na tatuażu, wygladam jakbym miała z 17-18 lat i dojrzewała. Nigdy nie miałam takich problemów z cerą....... masakra :ico_szoking:
ja niestety też :/
ale to minie :ico_sorki:
to udanego wypadu, tylko nie zamęcz znów Majki :ico_sorki: :-D
hehe biore wóżek tym razem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

22 mar 2011, 11:21

hehe biore wóżek tym razem
heheheh
no to całkiem możliwe ze jednak coś zobaczy między nóżkami
trzymamy kciuki
mam taka nadzieję że zobaczy

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

22 mar 2011, 12:22

Hej laseczki :-D

Izuś pięknie wygląda ten temacik Jesień :ico_brawa_01: Ja napewno będę wpadać
a dziewczyny nie wiem :ico_noniewiem:
Chyba kwestia przyzwyczajenia i obycia z wrześniem :ico_oczko: :ico_oczko:

Zkopiuję z września co wczoraj pisałam bo u mnie remontu ciąg dalszy :ico_sorki:
Mam nadzieję, że się nie pogniewacie :ico_oczko:

Ja tak z doskoku bo zaczął się remont na całe szczęście
Dziś wywalona ściana, żeby wyschła sobie do jutra.
I w tym miejscu będziemy mieli wbudowaną szafę bo tak to byłą tylko mała szafka.
Fajnie jak nic na głowe nie kapie.
A tak poza tym to wszyscy chorzy jestesmy. Pewnie przez to wietrzenie chałupki.
Z katarem się męczymy
Dwie noce temu Eliza strasznie się męczyła z gilami bo nosek mimo że psiknięty to
zapchany
No i co za tym idzie nocka nie przespana.
Ale kolejna już lepiej. Nawilżacz włączony to sie lepiej spało.

Dzidzia coraz bardziej daje o sobie znać. Przynajmniej 2-3 razy dziennie
To takie cudowne uczucie
I nawet ze dwa kopniaczki były co prawda nie tak intensywne jak przy Elizie ale może
i dzidzia spokojniejsza będzie
Mój K mówi do brzuszka Leoś
I jak będzie chłopczyk to tak zostanie choć ja chciałam Filipka, ale Leon też mi się podoba.
Jutro mam wizytę u położnej ale dopiero o 14:30

Ja na 14:30 lece do położnej ale to będzie tylko rutynowe badanko pewnie mocz, ciśnienie
zapytanie o samopoczucie i do widzenia.

Napiszę wieczorkiem. :-D

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

22 mar 2011, 12:30

To Bogu dzieki że macie juz spokój z tym zalewaniem mieszkania i powoli wszystko wraca do normy. Na pewno pozaziebialiscie sie od tego wietrzenia i wilgoci, ale teraz na polku symapatyczniej to na pewno wszytsko szybko wyschnie.

Kurujcie sie i powortu do zdrowia zycze- jaknajszybszego oczywiście.

Oj też bym chciała poczuc jakies kopniaczki ale musze na to jeszcze poczekać, na razie mam takie ni to motylki ni bombelki z szmpana łaskoczace w środku ale to raz na 2 dni się zdarza. :-)

Jak najbardziej nas odwiedzaj, bedzie nam bardzo mio, a dziewczyny moze z czasem sie przekonają. :-D

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

22 mar 2011, 12:53

Hejka :-D

Ojej, ale żeście popisały dzisiaj :ico_szoking: Ja już zdążyłam zaliczyć zakupy, przy okazji wybrałam się po czapeczki dla Wiki, grzecznie dała mi przymierzać, wszystkie były takie śliczne, że nie mogłam się zdecydować, więc wzięłam 3 :ico_oczko:

Super wygląda tytuł tego wątku :ico_brawa_01: na pewno dziewczyny się przyłączą, tylko dajmy im chwilę

Pati85, widzę, że Eryk dalej taki ranny ptaszek, na szczęście niedługo przesunięcie czasu, to będzie wstawał o godz. później :ico_oczko: Dobrze, że wszystko u Was ok :ico_sorki:

izabelllla123, ta stronka niestety nic nie da, tutaj jest taki martwy region jeśli chodzi o ginekologów, wielkiego wyboru nie ma, niby ten, do którego chodzę jest najlepszy, ale jak dla mnie taki oszczędny w informowaniu co i jak, wszystko muszę z niego wyciągać. Brawa za 12 tc :ico_brawa_01:

izuś_85, fajnie, że jeszcze Wam dodatkowa kaska wpadnie z rozliczenia :-)
Zobaczymy czy prawdę powie:D
he he, zobaczymy, ale zabawa fajna :ico_haha_01:
no dziwne :ico_noniewiem: moze była u wróżki :ico_noniewiem:
:-D
wyprać i wam pokaze :-D
czekamy na prezentację :-) szybciutko Ci poszło
spuchl mi palec, mam takie czerwone zgrubienie i widze, ze pod skora ropa jest, dzis troche pociskalam i wylecialo troche tej ropy
ja miałam identycznie jak mnie Wiki ugryzła :ico_oczko:

Kinga_łódź, super, że już Wam nie kapie woda z sufitu :ico_sorki: Zdrówka dla Was :ico_sorki: zazdroszczę ruchów Maluszka, ja niby coś czuję, ale nie jestem pewna czy to to, chyba muszę jeszcze poczekać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 mar 2011, 15:55

a my wróciłyśmy z Mają ze spaceru, powkurzałam sie dziś w banku, tak to jest problemy w spadku dostać :ico_zly: ech... wyjdzie na to ze potrzebna jednak bedzie sprawa spadkowa tylko po to zeby zezłomować auto po teściowej :ico_zly: wrrr...
bo bez sprawy spadkowej to oni nie wiedzą czyje to auto jest :ico_szoking: masakra :/


na pocieszenie kupiłam Majusi plecaczek taki pluszowy różowy słonik :ico_brawa_01:
bedzie miała gdzie picie chować i maszkety (łakocie) na spacer :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a jaka zachwycona :ico_haha_01:
teraz chrapie, położyłam ją niemalże siłą :ico_haha_02: tzn, wsadziłąm do łózeczka dałam zestaw śpiocha -smoczek, pielucha i królik, zasunełam drzwi i czary mary śpi :ico_haha_01: hehe nie ma to jak dziecko nauczone samodzielnego zasypiania :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

to sie nazywa chwila na kawe :ico_kawa: :-D

[ Dodano: 2011-03-22, 14:57 ]
Kinga_łódź, ech, zycze wam szybkiego remontu :ico_sorki: :ico_sorki: i współczuje tego sprzątania po... :ico_olaboga:
wracajcie do zdrówka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

22 mar 2011, 16:28

na pocieszenie kupiłam Majusi plecaczek taki pluszowy różowy słonik
bedzie miała gdzie picie chować i maszkety (łakocie) na spacer
fajny prezencik, Maja się ma przy Tobie dobrze nie ma co....
to sie nazywa chwila na kawe
ja musiałam kawę odstawić, straszne zgagi zacęły mnie po niej lapać, ale co fajne nie musze wcinać migdałów na zgagę, mogę brać tabletki rennie do ssania, bo są bezpieczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 mar 2011, 17:03

fajny prezencik, Maja się ma przy Tobie dobrze nie ma co....
oj sama zobaczysz jaka to radosc kupic cos dziecku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
szczególnie jak sie cieszy i tuli z radosci :-D

ja uwielbiam jej kupować różnosci :ico_brawa_01:
zabawki, plecaczki, pierdołki :ico_haha_01: buty i ciuszki :ico_brawa_01:
dziś wpadłam do cocodrillo
i prawie zerwałam tunike z manekina a nie było rozmiaru Majki :/ ani wyzszego :/
moze przywioza w przyszłam tygodniu :-D

ja w tym miesiacu wydałam na nią mase kasy :ico_olaboga: kalosze, bluzeczki, 2xspodenki, dwie kurtki, kapcie, zabawki, bluza z kapturem :ico_olaboga:
chustke i czapeczki :ico_haha_01: i pewnie jeszcze cos o czym zapomniałam ze kupiłam :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-03-22, 16:03 ]
no i plecak :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość