Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 mar 2011, 09:46

i 2 tatuaż feniksa wzlatujacego w powietrze, na około 3/4 powierzchni placów.
pokazesz kiedyś prawda? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

mój Przemek zrobił tatuaż dopiero jak sie Maja urodziła :ico_oczko: wytatuował sobie jej imię i datę urodzenia na ręce :-D

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

23 mar 2011, 09:50

pokazesz kiedyś prawda?
poprosze męża i dziś albo jutro z rana wrzuce zdjęcie, moich pryszczatych pleców :-D

mój jak widzial moje zakrwawione plecy jak zmieniał mi opatrunki i słyszał dzwięk maszynki przy robieniu tatuażu zrobił sie przeźroczysty :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 mar 2011, 09:56

poprosze męża i dziś albo jutro z rana wrzuce zdjęcie, moich pryszczatych pleców :-D
wariatka hehe pryszczate plecy są teraz na topie :ico_haha_01:

facet który robił mi Lilię mówił ze nie raz miał wypasionych postawnych facetów którzy mu mdleli podczas tatuowania :ico_haha_01: jak sie wkurzył bo co 5 minut musiał delikwenta cucić, to dokańczał tatuaż na nieświadomce :ico_haha_01: i budził kolesia po wszystkim
a mówił też ze ŻADNA laska mu nie padła w studio jeszcze
i podziwia te laski chude które maja odwage na tatuaż na lędźwiach, ponoć tam najbardziej boli :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 23 mar 2011, 09:58 przez izuś_85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

23 mar 2011, 09:57

Witajcie :ico_ciezarowka:

ja gotowa do pracki, lece sprzatnac mieszkanko na 3 godzinki, tylko czekam az Przemek wroci, ale pewnie zaraz bedzie w domu.

Izus no to zakupki udane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja tez lubie kupowac Erisiowi, musze wybrac sie na zakupki, bo juz powyrastal, a trzeba zaopatrzyc sie na wiosne i lato :ico_oczko:

izabella, zobaczysz, czas poleci do tej 16, potem od razu zamelduj sie po wizycie i zdaj na relacje :ico_brawa_01:

izus :ico_brawa_01: za 12 tydzien

Podziwiam Was dziewczyny za te tatuaze, ja nigdy bym nie zrobila, boje sie jak cholera :ico_chory: ale podobac mi sie podoba :ico_oczko:

Izabella, koniecznie musisz pokazac nam ten na plecach :ico_sorki: :ico_sorki:

U nas wiosna na calego, jest tak pieknie, ze az zyc sie chce, ptaszki spiewaja, cieplutko, ale jeszcze czasami wiaterek taki chlodny zawieje, jeszcze za wczesnie
Ja taka senna wieczorami jestem, ze o 20 juz padam jak kawka, nieprzytomna, WY tez tak macie????
Miałam jeszcze mały incydent z zapchanym filtrem w pralce i skńczyło się to powodzią w mieszkanku ale cóż;]
to wspolczuje, nigdy tego nie doswiadczylam, ale moge sobie wyobraz taka powodz w domu, cale szczescie, ze juz opanowalas sytuacje :-)

Milego dzionka, wpadne pozniej

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

23 mar 2011, 10:01

tatuaż na lędźwiach, ponoć tam najbardziej boli
ja słyszałam też że żebra tu z boku zaraz bardzo bolą....... ja przyznam że robiłam przyjemniejsze rzeczy niz tatuaż, bo po 4 i pól godzinie myślałam że poskąładam się z bólu :ico_sorki: ............ tym bardziej że moja skóra kiepsko chłonęła tusz i puchła dość obficie, ale tak mi sie podoba efekt końcowy że cos jeszcze skrobne sobie na ciele, tylko musze cos zaprojektować. :-D

[ Dodano: 2011-03-23, 09:01 ]
potem od razu zamelduj sie po wizycie i zdaj na relacje
oki :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 mar 2011, 10:01

Ja taka senna wieczorami jestem, ze o 20 juz padam jak kawka, nieprzytomna, WY tez tak macie????
oj tak, ja zasypiam na stojąco :/

u nas też słonko piękne :ico_brawa_01: wymarzone na spacery :-D
dziś znów ide pospacerowac z Mają po parku :-D puszcze ją na plac zabaw niech poszaleje z dziećmi :ico_sorki:
musismy jeszcze kupić wiaderko i foremki do piasku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

23 mar 2011, 10:03

U nas wiosna na calego, jest tak pieknie, ze az zyc sie chce, ptaszki spiewaja, cieplutko, ale jeszcze czasami wiaterek taki chlodny zawieje
a u mnie pochmurne niebo, i tylko 6 stopni, do tego chłodny wiatr, juz sie nacieszyłam wiosną widac przez te 2 dni. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 mar 2011, 10:05


ja słyszałam też że żebra tu z boku zaraz bardzo bolą....... ja przyznam że robiłam przyjemniejsze rzeczy niz tatuaż, bo po 4 i pól godzinie myślałam że poskąładam się z bólu :ico_sorki: ............ tym bardziej że moja skóra kiepsko chłonęła tusz i puchła dość obficie, ale tak mi sie podoba efekt końcowy że cos jeszcze skrobne sobie na ciele, tylko musze cos zaprojektować. :-D
zdolna bestia z Ciebie, :ico_brawa_01: sama wymyśliłaś tego feniksa?

moja skóra chłonie ładnie tusz :-D lekko puchnie ale ogólnie oki, dobrze sie tatuuje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

23 mar 2011, 10:32

sama wymyśliłaś tego feniksa?
znalazłam podobnego w książce ze starymi baśniami jakieś hinduskie czy coś. tyle że zmianilam mu skrzydła, dodałam wiecej dynamizmu i poprawiłam głowę, bo nie podobal mi się w formie zaproponowanej przez tatuazystę.

Mam obciążenie plastyczne, taka rodzinna przypadłość :-D
moja skóra chłonie ładnie tusz lekko puchnie ale ogólnie oki, dobrze sie tatuuje
oj to Ci zazdroszczę.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

23 mar 2011, 11:14

Hej Laski :-)

Chyba każda mama lubi swoje dziecko obkupić :-D
skńczyło się to powodzią w mieszkanku ale cóż;]
ups, nie zalałaś sąsiadów? :ico_oczko:

izuś_85, :ico_brawa_01: za 12 tc

izabelllla123, trzymam kciuki za wizytę :ico_sorki:
Ja taka senna wieczorami jestem, ze o 20 juz padam jak kawka, nieprzytomna, WY tez tak macie????
dokładnie tak :ico_spanko:

Co do tatuaży, to mnie się podobają, ale póki się jest młodym, na starszych paniach jak dla mnie wygląda to delikatnie mówiąc nieciekawie, dlatego nie zrobiłabym sobie nigdy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość