Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 mar 2011, 14:03

marcz89, a na kiedy ty masz termin?

izabelllla123, e tam... czasem mam lenia to nic mnie nie ruszy z kanapy :/
dziś jakoś tak mnie natchneło żeby umyc okno, bo jak spojrzałam za okno to myślałam ze pada, tak szaro-buro i ponuro :ico_haha_01: a jak okno otworzyłam to sie zlękłam jakie brudne :ico_szoking: teraz Maja ma słońce w pokoju :ico_brawa_01:

a poza tym w niedziele odwiedzi nas moja ciocia z daleka, taka czysciocha wzorowa, ona dzieci nie ma tylko pieska ukochanego to sobie sprząta cały dzień, u niej mozesz z podłogi jesc, a ja przy Majce wysiadam czasem ze sprzątaniem :/ wiec okna umyłam, bo takie porzadki to ja na codzień robie jak podłogi i kurze :ico_oczko:

kiedyś na naszym starym mieszkaniu to ja miałam błysk ze mucha nie siada, bo sprzątałam na spokojnie, teraz nie dosc ze pies, Majka, to po Natalii czasem sprzątnać trzeba, ale powoli dochodzi do wprawy :ico_haha_01: naczynia juz myć umie :ico_oczko: zrobie z niej kobiete pracujacą :-D

[ Dodano: 2011-03-23, 13:06 ]
poza tym w poprzedniej ciąży zrobiłąm tyle remontów ze głowa mała
Majce gładzie w pokoju, malowałam ściany, sufit, parapety, drzwi
i u szwagra remont robiłam w 9 miesiacu ciazy, też gładzie w kuchni i malowanko, okna itp :ico_oczko:
jak sie tu przeprowadzilismy to wytapetowałam z Natalią pokój Majki zanim Przemek z pracy wrócił :ico_oczko:
wiec, wiesz ja sie zadnej pracy nie boje :-D

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

23 mar 2011, 14:16

Izuś powinnaś założyć firmę remontowo-budowlaną, chyba z powołaniem sie minęlaś :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 mar 2011, 14:41

Izuś powinnaś założyć firmę remontowo-budowlaną, chyba z powołaniem sie minęlaś :-D
no z pewnością :ico_haha_01:
hehe ale remonty lubie, tylko sprzątać po nich masakra :/ nie lubie tego brudu na podłodze po malowaniu, czy tapetowaniu :ico_olaboga: masakra

teraz lada chwila znów nas czeka remont :ico_sorki: musimy zrobic mieszkanko w którym mieszkamy na błysk, bo to po teściowej naszej, a wiadomo młodzi raczej inne gusta mają :-D jak wchodze do pokoju i widze tą tapete w kwiaty to mam ochote na nią :513: :587:

tylko czekamy na kaskę :ico_oczko: no jeszcze miesiac góra trzy miesiace :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

23 mar 2011, 15:07

musimy zrobic mieszkanko w którym mieszkamy na błysk, bo to po teściowej naszej, a wiadomo młodzi raczej inne gusta mają
najlepiej zrobić na swój gust, lepiej sie wtedy mieszka. Ja nie wytrzymałabym w pokoju kwiatkowo- falbaniatym. :-D

Nic powoli się zbieram, szybkie kąpanie, mycie głowy i troszke sie ogarnę, co bym sie prezentowała jak człowiek :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 mar 2011, 15:09

izabelllla123, nogi sobie wydepiluj :ico_haha_01: ja ostatnio zapomniałam :ico_wstydzioch: hehe dobrze ze mam małowidoczne te włoski :ico_haha_01:

trzymam kciukaski i daj znać jak wrócisz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

23 mar 2011, 15:32

nogi sobie wydepiluj ja ostatnio zapomniałam
Woskowałam się cała w poniedzialek, bo masakra ja mam dość ciemne i grube wloski na nogach, wiec wygladałabym jak fecet jakbym zapomniała :ico_olaboga: . Ale dzieki za przypominajkę. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 mar 2011, 15:45

hehe no to czekam na wieści :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

23 mar 2011, 15:57

izuś_85, ale Ty pracowita jesteś, a remontować to też mogę i robię to lepiej niż mój mąż, choć z gładzią jeszcze nie próbowałam.

Ze mnie ostatnio straszny leń, ograniczam się tylko do ugotowania obiadu i sprzątnięcia raz dwa mieszkania od czasu do czasu. Ciągle mnie coś boli, kość ogonowa dalej doskwiera, a do tego coś mnie w pachwinie ciągnie... ehhh sypię się

izabelllla123, Czekamy na relacje z wizyty :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

23 mar 2011, 19:25

jupii hahaha

będę miała SYNKA na 70% rozłożył przed nami nóżki i pokazał co tam skrywa, na 4D było to widać idealnie :ico_brawa_01: :ico_oczko:

lekarz zrobił mi wszytski badania wczesnoprenatalne i wszystkie wyszły super.

dzidziuś chciał nam przybić piatkę rączką. pokazał mi na zbliżeniu rączki, nóżki, główkę, oczka, nosek i wszytsko inne.

A Dzidzia fikołki cały czas robiła, serduszko pięknie i głośno biło..... po prostu cud

Kolejna wizyta 6 kwiecień godzina 16.10 i mam zrobic powtórnie mocz do czasu wizyty.

Mój M. aż sie popłakał jak dowiedział się że to syn prawdopodobnie.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 mar 2011, 20:01

izabelllla123, no to cudnie! Gratulacje!
I fajnie tak popodglądać dzidzię!
Ja nigdy nie byłam na 4D, ale i ze zwykłego jestem zadowolona, bo w tej ciąży gin ma dużo lepsze niż w przy pierwszej.

izuś_85, :ico_szoking: ale Ty masz motorek z tym sprzątaniem!
A ja dziś totalny dzień lenia i nic mnie nie rusza :-D

A do takich konkretnych prac to się nie biorę :ico_nienie: , bo gdybym ja się za remonty zabrała to mi mąż niepotrzebny :ico_oczko: Kurde, i tak ten mój szanowny mało co robi w domku to ja go w takich robotach wyręczać nie będę, o nie :ico_nienie:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość