Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 mar 2011, 19:45

Magda33 to dużo zdrówka dla Zosi. Dobrze, że jakoś się zmieniacie w opiece nad nią.

Moje dzieci już śpią. Ja pomalowałam paznokcie. Spakowałam majdan do pracy. Postanowiłam pocztę sprawdzić, ale na m jak m już leżeć i nic nie robić. Coś mnie głowa ćmi. Za dużo chyba ostatnio mam na głowie, a może to ta pogoda.
Jeszcze na 17 na piłkach byłam.
Mati też coś przed snem mówił, że go głowa boli. Padł jak kawka.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 mar 2011, 06:23

witam i ja
u nas zmiana czasu nawet dobrze wyszła, dzis oli obudziła sie o 6 czyli o starej 5 ale to juz 6 wiec ja sie przyzwyczaje aby ona nie przestawiła sie na stare wstawanie na nowym czasie
mamy 4 nowe ząbki :ico_brawa_01: trójki hurtem sie przebiły :ico_brawa_01:
a tak to u nas bez wiekszych zmian

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

29 mar 2011, 06:30

dużo zdrówka dla Zosi
dziękujemy :ico_sorki:
mnie głowa ćmi
może to przesilenie, bo mnie od jakiegoś czasu prawie codziennie głowa boli, a mnie niezbyt często cokolwiek boli...chyba, że to ze starosci :ico_oczko:
mamy 4 nowe ząbki trójki hurtem sie przebiły
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: witamy w gronie 16-ząbkowców :ico_oczko:

u nas też już się zębolki poprzebijały, gorączki brak, Zosia w dobrym humorze i nawet katar jakby mijał, moze to wszystko przez te zębusie :ico_noniewiem:
a my dziś mamy cały dzień gościa z naszego oddziału z Niemiec i dzis u nas w pokoju będzie królował język angielski :ico_sorki: Matko jedyna, a ja ze stresu juz nic nie pamiętam :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

29 mar 2011, 11:43

witanko

ja dziś od rana w samochodzie, do tego stopnia ,że Lolek śpi w foteliku a ja z laptopem na kolanach siedzę przy nim , bo boję sie go samego zostawić na podwórku ,
niby brama zamknięta i nic mu nie grozi , ale jak się obudzi to może się przestraszyć, bo nigdy tak nie śpi

rano byłam z Lolkiem u lekarza , bo wczoraj zaczeło mu oczko ropieć, a dziś wstał z takim zielonym gilem i zaropiałym całym oczkiem ,
okazało się że jest wirus zapalenia spojówek i właśnie mały go załapał :ico_oczko:
dostał antybiotyk w kropelkach do oczu i syropek rutinacea od katarku

narazie śpi ładnie i noskiem oddycha i ropki nie widać na oczku , może ładnie przejdzie
a ja ze stresu juz nic nie pamiętam
jak trzeba będzie coś powiedzieć to dasz rade :ico_oczko:
mamy 4 nowe ząbki trójki hurtem sie przebiły
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas narazie ostatna czwórka , trójek jeszcze niet :ico_haha_02:
u nas zmiana czasu nawet dobrze wyszła
ja jakoś nie zauważyłam żeby Lolek miał problem z przestawionym czasem , zazwyczaj wstaje kolo 7 i dziś też tak wstał , ja osobiście też nie odczułam , ale jak fajnie jest wieczorkiem o ile dłuszy dzień :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 mar 2011, 12:06

Ja się dopiero witam. Już po pracy. Milenka jak co wtorek śpi w garażu. Dzwi otworzone, bagażnik też, także od razu ją słychać :ico_haha_01:

Pogoda słoneczna, ale wiaterek spory.

Magda33
i jak idzie po angielsku? ale Wiolaw ma rację. Jak człowiek musi to gada na całego.

Wiolaw
u nas 1 uczeń ze szkoły też w domu na zapalenie spojówek. Mam nadzieję, że nie rozejdzie się ten wirus dalej.

Na 15 biegniemy do przedszkola. Rosołek mam. Zaraz jeszcze placuszki na kefirze usmażę.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 mar 2011, 17:59

witam i ja
dwa razy dzis byłyśmy na dworku, oli wyszalana wybawiona mam nadzieje ze koło 8 to mi juz padnie
teraz siedzi sie bawi ciuchcią i mnie "uszczęśliwia" głośną i krzykliwą melodią, ale niech bedzie - rzadko się nią bawi bo jest schowana a dzis hehehe cwaniak znalazła w szafce ją
jak mi sie nie chce sprzątać ani nic robić a sajgon mam niemiłosierny że pewnie wszystkie padłybyście na zawał (uwierzcie mi - nie przesadzam!)dałybyscie jakiejs motywacji czy cuś

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 mar 2011, 20:34

Isia moją motywacją jest tylko i wyłącznie porządek, który potem widzę :ico_haha_01:
Ja ogólnie bardzo lubię porządek i każdego wieczorku mam picuś glancuś :ico_haha_01: choć nie przesadzam i nie ustawiam wszystkiego i wszystkich. Z umiarem.

Ja już relaksik. Dzieci śpią od 20. Na kursie jak zwykle fajnie. W czwartek mamy 1szy test taki króciutki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 mar 2011, 21:05

matikasia, bo ja generalnie jestem z tych co nie lubią brudu czyli (kurzowi, tłuszczowi i wszelkim innym błotom mówie NIE!) ale bałagan zwłaszcza ten arytstyczny ;-) mnie nie rusza, łaże, potykam sie o zabawki, tu ciuch tam łach, jakos mi to nie przeszkadza (tak niestety zostałam wychowana) i stąd też mój brak motywacji do sprzątania :| co z tego że w sobote wszytsko było na tip top jak juz w niedziele w południe był bajzel z którym piotrek mnie zostawił :/ a ja sama nie umiem sie ogarnąc/zorganizowac żebym choćbym nie wiem jak sobie obiecywała

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 mar 2011, 21:09

Mnie dobijają porozwalane ciuchy :ico_haha_01: :ico_haha_01: także od razu je chowam, a swoich staram się nie zostawiać. Natomiast zabawki wszystkie na noc są posprzątane i robią to dzieci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

30 mar 2011, 05:35

witam z rana :/
jestem wykonczona, oliwia przechodzi ostatnio samą siebie
na początku jej zadowolenie z wózka mnie cieszyło, pozniej to jej sprawdzanie czy wózek jest śmieszyło, ale teraz to juz mnie wqr... :ico_zly: potrafi zerwać sięo 4-5 i lecieć zobaczyć czy wózek jest
z popołudniowej drzemki nie budzi sie spokojnie i nie leży w łóżeczku by sie rozbudzić tylko zrywa sie jakby została wyrwana z tego snu i leci zobaczyć czy wózek jest
jak jest zła czy zapłakana z jakiegoś powodu to uspkoaja ją tylko wózek
mam tego dość :| zwłaszcza tych pobudek nad ranem bo po takim zerwaniu nie zasypia juz - tak jak dzisiaj o 5!!
padam na twarz

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości