Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 mar 2011, 11:11

Bartoszek tez sie juz wyspał tak więc i My sie zaraz będziemy zbierać :-D
Tylko cos zjemy
choć ostatnio zaczął mi grymasić przy zupkach woli sam jeść np jak jemy obiad to dostaje ziemniaczki miesko warzywka pokrojone w takie paseczki i tak sam wyjada oj potrafi wtedy zjeść to samo z owocami winogron brzoskwinie pałaszuje az mu sie uszka trzęsą ale musi byc wszystko w kawałkach i sam
Kaszki tez mi odmawia \Mój mały Wielki człowiek
a wazy 11 kg :-) o ponad 1,5 kg mniej niż jego siostra w tym wieku :ico_oczko:
ale ta to była siedzącą a tego wszędzie pełno

NICOLA_1985

30 mar 2011, 15:19

ja próbuję co jakiś czas dawac krystianowi na próbę np. jabłko w kawałku ale zawsze kończy się to krztuszeniem i wymiotami więc jestesmy na papkach jak na razie
nie wiem ile krystian waży ale zmierzyłam go dzisiaj i ma 75 cm a karolina ma 106 cm :-)
Krystian teraz śpi jak się obudzi to szykujemy się na rehabilitacje z karoliną
musze tez tacie zawieźc dokumenty na rozliczenie pitów ale to po rehabilitacjach załatwię, już se spisałam na kartce co odpisujemy

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 mar 2011, 18:27

HEJ Babeczki ,no pieknie wiosennie wiec kozystamy z pieknej pogody i duzo na dworku jestesmy :-D

Barti ma juz gangolek na Roczek :-D :-D

Obrazek


Obrazek

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

30 mar 2011, 19:32

Frydza, slicznie bartoszek wyglada w garniaku

ale sie wnerwilam umylam okna chce wieszac nowa fieranke a ona jest zle uszyta bylo juz dzis za pozno aby pojsc do sklepu wiec czeka mnie jutro wypad meza jeszcze nie ma w domu od 7 rano juz pracuje. a dzis mam zamiar jeszcze umiec spody do ciasta.

gozdzik, zuzka tez spi 2 razy nie raz i 3 jak jest na dworzu a tak to ok 10 a pozniej 16

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

30 mar 2011, 19:38

sporo waza te wasze dzieciaki... moja jest jednak drobna bo ma 75-76cm i wazy 9-9,5kg

NICOLA_1985

30 mar 2011, 20:52

75-76cm i wazy 9-9,5kg
to tak jak mój Krystian - podobna waga i wymiary :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

31 mar 2011, 07:53

a ja nie wiem ile nasz potworek waży. nie mamy wagi, więc nie zważę go nawet na domowej wadze :ico_noniewiem:

u nas dziś jakaś pochmurna pogoda :ico_placzek: a tak nam się wspaniale spacerowało wczoraj :-D nawet dwa razy bylismy na spacerze. a dziś coś czuję deszcz i siedzenie w domu :ico_olaboga:

nasz Tobik odobnie robi jak Krystianek - nie chce naszego jedzenia. slie, to tak, ale mięsko, czy chlebek, to nie jego bajka. woli swoje kaszki i papkowate obiadki - chociaż i tak już coraz mniej blendowane. :ico_noniewiem:

Frydza, Bart ślicznie wygląda w gangu. My nasz też dziś wyjmiemy z szafy i przejrzymy czy maluch się w niego jeszcze zmieści. :ico_haha_01: Ostatni raz miał go na chrzcie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale wtedy mu był za duży i miał zwężany. Może babcia krawcowa coś na to poradzi :ico_sorki:

Co do wiosennych porządków, to my się dziś popołudniu za nie zabieramy, jak M. przyniesie jakieś kartoniska z pracy, zeby te z małe ciuchy wsadzic. najgorzej oczywiście będzie u Tobika. Większośc w odstawkę :ico_noniewiem: Jak te maluchy rosną :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

31 mar 2011, 16:31

Frydza, CUDNY ma ten Garniak Bartuś
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: elegancik
My po spacerku Bartoszek sobie spi Jula odpoczywa obiadek sie pyrka
Dziś kurczak w kary z brązowym ryzem i Warzywkami z parowaru
a tu kilka fotek
Dzisiejsze
Obrazek
Obrazek
a tu z wczoraj
Obrazek
a tu szykujemy sie do spania :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek
a tu jeden z naszych kotecków
Obrazek
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2011, 07:00 przez gozdzik, łącznie zmieniany 1 raz.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

31 mar 2011, 17:01

my tez po spacerku dzis 3 godzinki pospacerowalismy w sumie bardziej zakupy porobilismy na roczek dzis 200 zl poszlo a tu jeszcze tort napoje i alkohol. obiadek udotowany my dzis mamy zup111e warzywna i chinskie.
byłam w dzis w aptece i babka powiedziala ze zuzka wyglada na poltora roku

gozdzik, bartoszke slicznie wyszedl a to ile macie kotkow. aa zuzka zobaczyla bartoszka i zaczela krzyczec ze szczesci chyba sie jej spodobal

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

31 mar 2011, 19:44

mamy dwa :-D kociaste
wisnia3006, Na zdjecia Zuzi tez czekamy :-D
zuzka zobaczyla bartoszka i zaczela krzyczec ze szczesci chyba sie jej spodobal
hihihi hihi
ja zmykam moi sie kapią
miłego wieczorku :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość