Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 kwie 2011, 19:52

Kocura Bura, czaaaarny ? taki smutny :(
ja chce różooooowy ! :D
no jeszcze pare dni i bede przeszczesliwa ;d

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

07 kwie 2011, 20:57

taki smutny
eee, no coś Ty- nie smutny, a klasyczny i elegancki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

07 kwie 2011, 21:59

Kocura Bura- wózek fajniasty- mi też najbardziej podoba się czarny. i co wazne ma pompowane koła. Niestety na zywo go nie widziałam :ico_noniewiem:
Malinka- moge Ci pomóc jesli chodzi o faune i florę Borów Tucholskich, w relacji do całej Polski- trochę gorzej. My tu skupialismy się głównie na zimorodkach i graniczniku płucniku (porost)

[ Dodano: 2011-04-07, 22:02 ]
to podobno jest ważne, u mnie też to może być słomiany zapał
gadasz, będziesz świetnym i zapalonym projektantem :ico_brawa_01:
ja projekty robiłam w AutoCadzie ale te wizualizacje ręczne to dla mnie masakra :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-07, 22:02 ]
A ja mam dziś minorowy nastrój. Jutro przychodzą do nas znajomi z Kacperkiem w wieku Kuby, więc dziś już piekłam biszkopt, jutro skończe ciasto i musze coś wymyslic na kolacje A wieczorkiem do Kubusia przychodzi moja siostra a my mamy iść na koncert do knajpy 10min od naszego domu- póki co nie mam ochoty :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-07, 22:03 ]
Jezu, od dwóch dni cholernie męczy mnie zapach oliwki. Normalnie mam wrażenie jakbym brzuch posmarowała olejem bleeee

[ Dodano: 2011-04-07, 22:09 ]
Nina - do listy którą podałaś dodałabym jeszcze ze 3-5 szt pieluch flanelowych, zupełnie nie wiem co z rożkiem w lato bo Kuba urodził się w grudniu. Dziewczyny które macie dzieci z lata, dajcie znać czy ich uzywałyście. Mój synek dobrze się w nim czuł i początkowo zastępował poprostu kołderkę w nocy. Dla nas jeszcze może majtki poporodowe i tantum rosa do podmywania. A wcale nie korzystałam z płynu do przemywania oczek :ico_noniewiem: I jeszcze jedno: mi przed urodzeniem Kuby sen z powiek spędzalo to że się za przeproszeniem posram przy porodzie. Lewatywa mnie przerażała- nigdy sama bym jej sobie nie zrobiła i chyba nawet balabym sie poprosić. Kupiłam więc czopki glicerynowe i zapakowałam sobie dwa już w szpitalu- zczyciło mnie piękniei miałam spokojną głowę. Może to i głupie ale fakt że mogę zrobić pod siebie przerażał mnie dużo barsziej niż cały ten porodowy ból

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

07 kwie 2011, 23:08

hheja
podpowiem - taturm rosa rozpuscic w wodzie i do butelki po wodzie mineralnej - takiej z dziubkiem - mozna spokojnie sie podmywac juz w szpitalu - po toalecie na przykład :-D
co do rozka -mi sie nie sparwdził - bo mi było nie wygodnie - Hubert majowy - gorące maj i lato - spal w pajacyku - przykryty kocykiem
co do listy - to jeżeli chodzi o kosmetyki - to moim zdaniem za duzo tam tego :-D - bepathen maść - na pupe dla dzidzi i dla nas na sutki - na poczatek po każdym karmieniu - łagodzi i goi szybciej wszystkie podraznienia i ranki po karmieniu - zanim sie sutki przyzwyczaja - nie trzeba zmywac - wystrczy przetrzec reka i mozna karmic i sudocrem - na potówki i inne
jezeli chodzi o natłuszczanie - proponuje zwykła parafine w aptece - kosztuje grosze a dobrze sie nakłada - wszlakie aliwki bardzo czesto alergizuja
i juz - płyn do kapania i starczy aaa i filtr 50 na słońce dla dziecka - :-D
mama - duze podpaski , wkłady i majtki do szpitala - min 5 szt. i ze 3 podkłądy
ni o tyle :-D
co do wózka - czarny dobry -a wózek mi sie podoba :-D
aa co do różowego wózka - Malinka potem kiepsko sie sprzedaja - lepszy taki uniwersalny :-D
no to sie rozpisałam jak sobie cos przypomne - to zajrtze a teraz dobrac i spijcie dobrze

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

08 kwie 2011, 06:58

witam
tantum rosa dla mnie to bylo zbawienie, szczegolnie jak szwy ciagnely, tak anasiadowka w cieplej wodzie :ico_sorki: ulga natychmiastowa :ico_oczko:
no i bepanthen na sutki tez - koniecznie :ico_sorki:

Kocura Bura wozek bardzo fajny, musze go mojemu A pokazac, bo my szukamy z duza gondolka i jak na razie Taco Warrior tez mial bardzo pokazna, a tu jeszcze ciutek wieksza :ico_brawa_01: o..i cena bardzo przystepna...
a kolor kazy wedle gustu, mi sie czarny kojarzy z trumna, nie wiem czemu wiec takiego bym nie wybrala :ico_wstydzioch: a poza tym upaly w lato i czarny kolor to chyba z leksza parowka dla dziecka :ico_noniewiem: fajny by byl bezowy,ale razej nie nadaje sie na nasze drogi, bo by musial byc co chwile prany, szkoda ze w ofercie nie ma mieszanych kolorow, jakichs polaczen :ico_noniewiem:

a co do rozkow, to ja mialam dwa, jeden wyjsciowy i jedne po domu i ja uzywalam prawie caly czas dopoki Mila sie w nich miescila, mi bylo po prostu wygodniej ja nosic w takim beciku i podawac do potrzymania odwiedzajacym sie nadawal bardzo, bo po co maja sie meczyc z trzymaniem takiej kruszynki w rekach jeszcze mogiby cos zrobic, zle chwycic :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

08 kwie 2011, 07:28

mi bylo po prostu wygodniej ja nosic w takim beciku i podawac do potrzymania odwiedzajacym sie nadawal bardzo, bo po co maja sie meczyc z trzymaniem takiej kruszynki w rekach jeszcze mogiby cos zrobic, zle chwycic
no właśnie u mnie to samo, ale to pewnie załezy jak co komu pasuje :ico_noniewiem:
O własnie i bephanten koniecznie :ico_sorki: Choć powiem Wam że ja od 4 miesiąca z Kubą podczas brania prysznica myłam cycuchy szorstką stroną gąbki z naciskiem na sutki. Najpierw bolało jak diabeł, potem mogłam je już prawie szorować. I muszę Wam powiedziećże nie miałam żadnych, najmniejszych problemów w sutkami. owszem były podrażnione ale naprawdę tylko podraznione. Tylko nie wiem czy to zasługa moich zabiegów, czy też sprawa osobnicza że tak powiem. Poleciła mi to moja położna. Tylko wiadomo nie wolno tarmoscić cycków bo to wzmaga skurcze macicy

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

08 kwie 2011, 09:23

Cześć dziewczynki, strasznie wstaje ostatnio obolała no. Dośc że z tym spaniem mam problemy to plecki mi daja popalić.
Laski po co własciwie zaopatrujecie się w tyle kosmetyków dla dzieci? Po pierwsze dostaniecie całą torbe próbek w szpitalu a po drugie dziecko nie potrzebuje żadnego specjalnego "namaszczania" po co prowokować jakies alergie. Wszystkie te kosmetyki dla noworodków to zbieranina chemikaliów.
Jejku macie taka fajna mozliwość w Pl. zakupic płatki mydlane do prania, oliwke Bambino, sudocrem...... po co wiecej i do czego?

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

08 kwie 2011, 10:08

a kolor kazy wedle gustu, mi sie czarny kojarzy z trumna, nie wiem czemu wiec takiego bym nie wybrala a poza tym upaly w lato i czarny kolor to chyba z leksza parowka dla dziecka
jestem tego samego zdania . ale każdy ma swoje ;)

co do rożka jestem chyba za bo podobnie jak ladybird23, i tosia, bała bym się o moją kruszynkę a taki różek jest sztywniejszy od moich niezgrabnych łapek ;)

a ja byłam u tej baby w urzędzie o 9 i napsuła mi krwi :(
kobita czytać ze zrozumieniem kodeksów nie umie :(
musze do radcy prawnego się udać... bo inaczej to ja swoje a baba swoje...

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

08 kwie 2011, 11:12

Witam!
Jejku macie taka fajna mozliwość w Pl. zakupic płatki mydlane do prania, oliwke Bambino, sudocrem...... po co wiecej i do czego?
Niech nam podeśla tych płatków mydlanych :) My z chęcią weźmiemy co nie??
Ja do pupki Linomag tak jak miałam przy pierwszym....szampon z żelem do kąpieli i oliwkę w żelu już mam :) Przy synku mało co używałam.
beti, w Polsce nie masz reklamówki kosmetyków z próbkami.

[ Dodano: 2011-04-08, 11:13 ]
Rożek ja tez używałam dośc długo ale to z obawy o mojego maluszka.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

08 kwie 2011, 11:20

Ja dla niunia używałam Oilatum do kąpieli, niczym go pózniej nie smarowałam już, włoski myłam samą wodą, do pupy sudokrem. Żadnej zasypki nie potrzebowalismy. I nawet ubranka szybko prałam w zwykłym proszku tyle, że podwójnie płukałam. Dla mnie te dzieciowe proszki były za słabe, bo nie wszystko mi dopierały :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość