nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

09 kwie 2011, 14:28

eko mamy heh nie słyszałam. Ale widziałam takie pieluchy na allegro. Nie zastanawiałam się nad tym, ale to chyba o wiele więcej pracy przy dziecku z takimi pieluchami.
fajny ten wózek!
Ale nie znam go, tzn. nie widziałam u nikogo. Teraz tyle tych wózków,że nawet nie ma kogo o opinie spytać
No właśnie a szkoda kasy na coś, co za chwilę może się popsuć. Jeszcze trochę czasu mamy, to może akurat jakąś opinię się usłyszy.

Jakoś mnie dziś nuda dopadła :ico_spanko: , pogoda byle jaka. Nawet na spacer nie można się przejść, bo pada

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

09 kwie 2011, 20:57

Hejka- ufff ale popisałyście. Doczytałam ale przyznam że trochę po łebkach :ico_wstydzioch:
Zirafka w szpitalu powiadacie :ico_sorki: Biedna ale dobrze że ją położyli na oddział, nerki to nie przelewki, a i tak się wycierpiała bidulka :ico_nienie: :ico_sorki: Mam nadzieje że szybko wróci do domku :ico_sorki:
Katelajdka- dobrze że masz już Twoich chłopaków w domu. Mam nadzieje że terazBartuś szybko dojdzie do siebie a i Małż wkrótce wróci do zdrówka :ico_sorki:
Co do bycia ekomamą- chyba raczej podziękuję. Mój Kuba od 7 tygodnia zycia miał nawracające bakterie coli w układzie moczowym. Zakażenie wracało bo pampers działał jak szklarnia na bakterie- ciepło i wilgotno więc się mnożyły jak glupie. najpierw zmienialismy pampki co godzinę, pół ale takie maluchy to posikują prawie non stop więc potem zalecono nam tetrowe pieluchy, koniecznie bez uzywania ceratek. To się wszystko da, ale nic innego nie robiłam tylko prałam pieluchy, body, spiochy i niejednokrotnie prześcieradełka. Pewnie byłoby inaczej gdyby mógł mieć założone ceratkowe majtki, ale generalnie ja podziękuję. Natomiast co do gotowania swoich zupekto nie mam nic przeciwko- gotowałam garnuszek i mroziłam, nastepnego dnia inna zupka i znów 2-3 porcyjki do zamrażarki i nie było to dla mnie uciążliwe. Chuste stosowałam i była ok

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

10 kwie 2011, 15:28

Witam w piekne, słoneczne popołudnie. U nas dzisiaj handlowa niedziela, więc pomyślłam sobie, ze może i ja wybiore sie na jakies zakupy dla malucha. Pewnie mnie tu zlinczujecie laski :ico_brawa_01: , ale kupowanie z takim wyprzedzeniem do nie dla mnie. Dominik urodził sie na wiosnę, ten dzidziek urodzi sie w środku lata. Nie mam pojęcie, co konkretni bedzie mi potrzebe. Mam tyle ciuszków po młodym, ze nie wiem co mam dokupić. Zweryfikuje to w lipcu pogoda, waga, długość tego szkraba..... Chciałabym uniknąć tego, że dzidziek połowy rzeczy nie zdąży ubrać. Nic nie kupuje i jak mój M. powiedział. POczekajmy, urodzi się. Ja zostane z chłopakami w domu, a ty kupisz to co trzeba. No i tak zrobię. Oprócz sprzętów jak kołyska, nosidełko, butelki i mleko (bo jeden Pan Bóg wie czy sie w cycku cos się pojawi :ico_szoking: )

Acha dziewczyny, jeśli mogłabym Wam polecić sprawdzony wózek. Nie myślałayście o kupnie Hartana Racera? Te co powklejałyście, to takie nieznane firmy. Racer to już stara niemiecka i sprawdzona fiirma. Ja go miałam dla Dominika. Prowadzi sie super, ma dwa skrętne koła z przodu, wyjmowana gondolkę. Jest bardzo stabilny i pezede wszystkim po wyjęciu gondoli robi sie z niego spacerówka - a to duża oszczędność! Widziałam, że sa tez na Allegro.
http://allegro.pl/wozek-wielofunkcyjny- ... 56966.html

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

10 kwie 2011, 18:46

Cześć!

ladybird no ciekawa jestem strasznie tego wózka, jak się zdecydujecie to będę mieć info z pierwszej ręki :ico_oczko: Chociaż jakby miał jakieś wady to wyjdę za jakiś czas, w trakcie użytkowania.

Ja jeszcze wrzuciłam do obserwowanych
http://allegro.pl/freestyle-classic-fot ... 85762.html
tylko nie ma całego czarnego, no i nie wiem, czy ta cena nie podejrzanie mała, bo oczywiście znowu marka mi nieznana :ico_olaboga:
i taki
http://allegro.pl/wozek-x-trall-3w1-sup ... 14748.html
Natomiast co do gotowania swoich zupekto nie mam nic przeciwko
ja też tak robiłam. Zaczęłam od słoiczków, ale po mięsiecu już gotowałam. Najpierw szykałam eko warzyw, bo sa czasem takie stoiska na warzywach, ale potem to normalnie ze zwykłych.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

10 kwie 2011, 20:06

Kocura Bura
Ja jeszcze wrzuciłam do obserwowanych
http://allegro.pl/freesty...1536585762.html
tylko nie ma całego czarnego, no i nie wiem, czy ta cena nie podejrzanie mała, bo oczywiście znowu marka mi nieznana :ico_olaboga:
i taki
http://allegro.pl/wozek-x...1535714748.html
Laski ja naprawde Was podziwiam za odwage, nie wydałabym takiej kasy na marke, której nie znam! To nie lepiej gdzieś w sklepie poogladać i pojeździc tym gdzieś po korytarzach?

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

10 kwie 2011, 21:08

Hej jestem i ja. dzisiejszy dzień zaliczam do udanych: kupilismy tapetę do Kubusia i do przedpokoju, Kuba dostał też butki,poza wyszalał się na kulkach, tak więc wszyscy zadowoleni :ico_brawa_01:
Jesli chodzi o wózki to ja mogę polecić Mutsy Urban Rider bo innego nie znam. Fajny, dobrze się go prowadzi, do stelaża można wpiąć najpierw fotelik, potem gondolkę a pózniej spacerówkę. Ma też możliwość nonono takiej podstawki pod nóżki dla starszego dziecka dzięki czemu maluch siedzi w wózku a starszy stoi na platformie pomiezy wózkiem a Tobą- super sprawa. I jedyny minus- cena, no ale zawsze można skusić się na używany

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

10 kwie 2011, 21:21

tosia
I jedyny minus- cena, no ale zawsze można skusić się na używany
no ja jak zdecyduje sie na wózek (bo tak jak pisałam u mnie w góre i na dół wszystkie drogi :-D :-D ) to własnie używany i sprawdzony. Staram sie nie przeliczac z euro na złotówki i odwrotnie, ale jak nie patrze to prawie 1.000 zł to duża suma jednak. A może ja jakas nie na czasie :ico_haha_01:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

11 kwie 2011, 06:42

jak nie patrze to prawie 1.000 zł to duża suma jednak. A może ja jakas nie na czasie
Ja nie wiem jak z tymi cenami. Szczerze mówiąc jak rozmawiałam z koleżankami, które nie dawno musiały zakupić wózki, to wszystkie mówiły jaka cena taka jakoś, a jak mówiłam, że wózki za 1000zł są drogie, to mówiły, że te właśnie są bardzo tanie, że one preferują te powyżej... Dlatego już sama nie wiem czego szukać. Wydaję mi się, że wózek do 1500zł jest ok. Ale najpierw obejrzę go w sklepie tak jak mądrze któraś z was radziła :-)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

11 kwie 2011, 06:57

mi sie wydaje ze 1000zl to duzo za sam wozek, ale jak jest 3 w 1 to raczej w porządku :ico_noniewiem:
mojemu mezowi nie podoba sie ten czarny, wiec raczej odpada :ico_noniewiem:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

11 kwie 2011, 07:09

dokładnie jestem tego samego zdania ... jak jest 3 w 1 i jeszcze mi się bardzo podoba, to 1000 zł nie jest dużo

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość