Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 kwie 2011, 10:18

moj maly mezczyzna rozpakowuje lozeczko dla Tosi, wzial swoje narzedzia, nozyczki i pracuje :ico_brawa_01: jest w 7 niebie :ico_oczko:
_________________
Kochany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 kwie 2011, 10:34

witam
pranko 1 już się suszy na podwórku,2 się pierze i jeszcze 3 będzie i ciuszki wyprane,jeszcze pościel wypiorę i luzik :-)
pogoda piękna ale co z tego jak muszę z Hanią w domku siedzieć :ico_sorki:
co do pampersów w rozm 1 to mam 2 opakowania i co najwyżej jeszcze 2 pójdą a potem już na rozm 2 trzeba będzie się przerzucić :-)
ze słodkości to wczoraj sobie 2 lody zjadłam bo miałam taką chęć,że nie szło się oprzeć :ico_wstydzioch:

wiola85 super,że po wizycie wszystko jest,a szyjka jeszcze może zdąży się skrócić i nie przenosisz :-) udanej imprezki :-)

markotka oby następnym razem udało się więcej na usg zobaczyć i fajnie,że lekarz kasy nie wziął :-)

emilia7895 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 37 tc

Murchinson super,że wyniki są dobre :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Motylek22 miłych pogaduch,czeka was kobiecy dzionek :-D :-D

Koroneczka wynudzisz się dzisiaj sama :ico_sorki: ale może zaproś jakieś znajome i też sobie miły dzień zrób :-)

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

16 kwie 2011, 11:10

Hej Dziewczynki witam się i ja :-D i stawiam 2 dziś :ico_tort: za 35 tydzień :-)

Emilia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 37 tydzień

Koroneczka ciesz się że to tylko jeden dzień :-) mój K przyjedzie z uczelni dopiero we wtorek wieczorem :ico_zly:

Jutro korzystając z niedzieli handlowej jade po wózeczek już sobie dawno upatrzyłam ale dopiero teraz będę miała czym się ruszyć :ico_szoking: muszę się wziąć za złożenie łóżeczka bo w tym tempie nic nie zrobię :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 kwie 2011, 12:40

Jutro korzystając z niedzieli handlowej jade po wózeczek
jaki kupujesz?

Murchinson, a wiesz, że mój wózek jeszcze nie przyszedł :ico_szoking: :ico_szoking: Ale Pani do mnie dzwoniła, że nie mieli w hurtowni tego koloru, że muszą szyć specjalnie dla nas itd. dobrze, że zadzwoniła, bo już chciałam sama dzwonić i wyzywać. Powiedziała, że maksymalnie do 26 kwietnia czyli zaraz po Świętach wózek będzie!
Także Markotka jeśli chcesz to zamawiaj ten wózek, chyba , że już zamówiony :-) Bo mi 5 tygodni wyjdzie czekanie na niego!

Nic, biorę się za obiad :-) :-)

[ Dodano: 2011-04-16, 12:42 ]
ale może zaproś jakieś znajome i też sobie miły dzień zrób :-)
No się tak właśnie zastanawiam!!
Moja psiapsióła pewnie imprezuje jak co weekend :-) ale może zadzwonię po koleżankę! Zamówimy sobie pizze i posiedzimy przed tv :-) :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 kwie 2011, 15:05

Mariola za 35tc :ico_brawa_01: A jaki wózek kupujesz? :-D

Ania fajnie masz, że możesz ubrania na dworze wysuszyć, wiaterek przewieje :-D a jak się Hania czuje? To jednak ospa?

Koroneczka jeszcze nie zamówiłam wózka, bo ciągle jakieś wydatki były, ale jak mówisz, że tyle czasu musisz czekać, to pogadam z mężem i postaram się w poniedziałek zamówić, żeby przed porodem zdążył dojść :ico_sorki: bo jeszcze powietrzyć by się go przydało :ico_sorki:

My już po obiadku, mąż pojechał jeszcze do sklepu, bo jedziemy do jego kuzyna na grilla :-D chociaż z godzinkę sobie posiedzimy, a jak nie będę miała skurczy, to może i 2h :ico_oczko: taka ładna pogoda, że aż żal w domu siedzieć :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 kwie 2011, 15:19

taka ładna pogoda, że aż żal w domu siedzieć :-D
Pewnie!! Kiełbacha z grilla- mniaaam! Miłego popołudnia!
Co do wózka to nie wiem jak z Waszym kolorem będzie, może uda Wam się go dostać wcześniej. Nam na początku mówili max. 3 tygodnie, a potem się przedłużyło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

16 kwie 2011, 15:19

Hej dziewczyny
Ja tak w skrócie i tylko o sobie, wiecie jak się wczoraj zezłościłam?
Kończy nam się umowa z Polsatem i Kurier wczoraj dzwonił do męża że ją wiezie. Mąż poinformował go że on jest daleko ale żona może odebrać, zgodził się i powiedział, ze będzie 13-14. Czekałam na niego jak głupia bo byłam umówiona. W rezultacie przyjechał o 15 gdy zwróciłam mu uwagę na czas, poinformował mnie że czas oczekiwania na kuriera to 15 minut, ja mu że tak ale nie godzinę, a on najpierw otworzył paczkę, wręczył mi umowę, gdy zaczęłam czytać, to powiedział, ze to on mi robi przysługę bo w zasadzie to przesyłka jest do męża a nie do mnie, zabrał mi ją i powiedział że wpisze sobie, odmowę przesyłki. Odmówił mi podania swoich danych i wyszedł. Wściekła chodziłam cały dzień, wieczorem mała tak mnie kopała że myślałam, że zaraz urodzę. Co za ludzie :ico_olaboga:
Dziś piękny dzień więc życzę wszystkim miłego spaceru. Aniu a jak się Hania czuje?.Ja byłam dziś po meble i wybraliśmy z mężem już meblościankę i zestaw wypoczynkowy.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 kwie 2011, 15:45

My już po zakupach i obiedzie. Mieszkanie prawie posprzątane, tzn D kończy myć podłogi. Rano pomył okna, pranie schnie na balkonie. Pogoda super!!!
Murchinson, a wiesz, że mój wózek jeszcze nie przyszedł :ico_szoking: :ico_szoking:
Jestem w szoku, że tak długo bo u mnie po tygodniu już był. Też dzwonili, że nie mają koloru i szyć muszą i może się wydłużyć o tydzień. No ale udało im się wcześniej. Później Pani dzwoniła raz jeszcze, że właśnie wysyłają i podałam nr paczki i kuriera. Przepływ informacji na temat realizacji zamówienia maja bardzo dobry. Za to miałam problem z łóżeczkiem i dopiero jak za drugim razem zadzwoniła i zażądałam albo łóżeczko będę miała je do jutra o 13 albo oddają forsę to na drugi dzień punktualnie przywieźli.
moj maly mezczyzna rozpakowuje lozeczko dla Tosi, wzial swoje narzedzia, nozyczki i pracuje jest w 7 niebie
jeszcze zawstydzi Twojego męża jak sam złoży :ico_haha_01:
Oj, to tatuś się zdziwi jak wróci do domu a tu łóżeczko złożone :ico_oczko:
Murchinson aż tak można się załatwić na tym paintballu? :ico_szoking:
Wiesz te kule uderzają jednak z pewną siłą i tak jak napisała Koroneczka-zależy od sprzętu i pewnie od grubości ubrania ochronnego. Ja kiedyś też chciałam iść ale po tym powiedziałam nie.

Mariola :ico_brawa_01: za 35 tc.
Markotka udanego (bez skurczy) i smacznego grillowania.
Aniu jak Hania?

[ Dodano: 2011-04-16, 15:53 ]
Mama Izuni a pamiętasz firmę z której był i nr przesyłki? Wtedy zadzwoń do nich, powiedz od kogo do kogo przesyłka i złóż skargę na tego palanta.Niech ludzi nie poucza tylko sam się nauczy. Rozumiem wszystko, że kroki, że nie może znaleźć adresu itd ale po jakiego grzyba dzwoni i sam podaje godzinę o której będzie i jeszcze ma pretensje. A on to chyba jeszcze do okulisty musi pójść skoro dopiero jak mu powiedziałaś, że przesyłka do męża to zauważył że Ty to nie on.
Dobrze, że meble wybrane to choć trochę humor poprawiłaś sobie.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 kwie 2011, 19:04

I po grilu :-D było bardzo fajnie, podjadłam kiełbaskę i filecika :-D teraz wypoczywam :-D

mama Izuni niezły palant z tego kuriera, albo zły dzień miał :ico_noniewiem: zachował się bardzo nieładnie :ico_nienie: powinniście zgłosić w jego firmie jak Cię potraktował!

Koroneczka a jaki kolor wózka wybrałaś?

Murchinson to ładnie mąż dzisiaj posprzątał :ico_brawa_01: a jaki Ty masz kolor wózka?


Zamówiłam dzisiaj wózek :ico_brawa_01: ciekawa jestem kiedy przyślą. W poniedziałek wysyłają łóżeczko, to przed Świętami jeszcze będzie, to teraz muszę ten materac w końcu ostatecznie wybrać :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 kwie 2011, 19:33

Lilac blue.
Mam nadzieję, że szybko przyjdzie Wasz.

[ Dodano: 2011-04-16, 19:35 ]
A Ty masz ten grass czy inny?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość