Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

15 kwie 2011, 20:51

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Klauduni dzielna dziewczyna :ico_haha_01: no prosze jak ladnie siedzi ale czy to nie za szybko :ico_szoking: moja mama ciagle powtarza zeby jeszcze Nadi nie sadzac ze ma jeszcze za slaby kregoslup choc Nadia tez juz probuje siadac!!!
Ach te nasze dzieci tak szybko rosna zanim sie obejrzymy to juz beda chodzic :ico_brawa_01:
Ach bym zapomiala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Klaudi za piekna wage i za to ze wszystko wporzadku oby tak dalej!!!!!!!!!!!

Dziewczyny macie kontakt z Agnieszka? Mam nadzieje ze u niej i Wiktorka wszystko ok!!! :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 kwie 2011, 11:27

Wielkie dzięki za życzenia!!! Jesteście kochane :ico_brawa_01: .

Mojemu P się dostało za kaske :ico_sorki: , i to porządnie :ico_haha_01:

A z Oliwki ząbkami poczekam jakieś dwa tyg, i jak nie wypadną to pójdę prywatnie do innego dentysty :ico_noniewiem:

Alineczka strasznie piękny ślub zaplanowałaś :ico_brawa_01: , jej ile ja bym zmieniła gdybym teraz brała ślub :ico_sorki: , a miałam taki zwyczajny :ico_noniewiem:
Gaga :ico_brawa_01: za przewracanka :ico_brawa_01: , mój Adrian też już to potrafi :ico_brawa_01:

Aga ja za ubranko dałam 106zł +rajtuzki+bodki białe, razem mi wyszło 150zł, i drożej ubranek nie widziałam :ico_noniewiem: . A kupiłam mu takie, w którym bedzie mógł smigać potem, czyl spodenki granatowe w kancik, koszulka biała z muszka i do tego taka kamizelka, buciki czarne lakierki, i taki kaszkiecik na główkę.
Dziewczyny macie kontakt z Agnieszka? Mam nadzieje ze u niej i Wiktorka wszystko ok!!!
_________________
już jej napisałam, że pytacie o nią, jak odpisze to dam znać.

Dziś dzień sprzątania i to takiego generalnego, bo za tydzień chrzciny, a w przyszłym tyg to inne sprawy trzeba załatwiać :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-04-16, 11:33 ]
A i czeciaczki dziewczyny macie śliczne, i kurcze co fotka, to widać, że już takie poważniejsze :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-04-16, 22:11 ]
Agnieszka odpisała :ico_noniewiem: :567: . Jest w szpitalu, całkiem nie widzi na to oko, i podejrzewają u niej stwardnienie rozsiane :ico_placzek: . Wyczułam w ty smsie zalamanie, co u Agi to mało spotykane :ico_noniewiem: , jej jak ja bym chciała jej jakoś pomóc, tylko jak? :ico_noniewiem: ?
Wikuś jest z Tatusiem i jest zdrowy :ico_sorki:
Pomodle się o Nią i zmykam spać. Dobranoc :ico_spanko:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

17 kwie 2011, 18:56

Cześć kochane moje :*

Jeju biedna Aga jeszcze tylko tego jej brakowało - SM - to straszne :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: oby to była błędna diagnoza! Też bym chciała pomóc ale jak?

AGA TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI - DASZ RADĘ KOCHANA JAK ZAWSZE!

Madziorki też nie było już kilka dni mam nadzieję że nic złego się nie stało tylko że zalatana Madziorka nie ma dla nas czasu!

A u nas jakoś leci- dziś byliśmy jak co tydzień na "carboocie" kupiłam dla córci kilka super ciuszków - sukieneczki z nexta za fula do tego takie kompleciki na lato, znalazłam takie różowe body z doszytą tiulową spódniczka a'la baletnica! Już nie mogę się doczekać kiedy jej to założę!
A do tego kupiłam domowe solarium na twarz z philipsa na 4fule dziś wieczorem wypróbuje ciekawe czy to coś działa!

Buziaki

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

17 kwie 2011, 19:07

Witaj Aga! Ja się tak zastanawiam czemu takie okropne choroby dopadają tak dobrych ludzi :ico_noniewiem: NIESPRAWIEDLIWE :ico_placzek:
A ja się zastanawiam co z Zubelkiem :ico_noniewiem:
Aga zazdroszcze Ci tych tanich zakupków :ico_sorki:
My dziś dzionek spędziliśmu u mojej mamci, a teraz kąpanko i lulu

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

17 kwie 2011, 21:27

Agnieszko jestesmy z Toba calym serduszkiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wierze ze bedzie dobrze przeciez jestes silna kobietka musisz dac rade i tym razem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aga_86 :ico_brawa_01: za udane zakupki czekam na fotki Klauduni w nowych sukieneczkach :ico_oczko:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

17 kwie 2011, 21:51

Nie wiem czemu tak jest kochana ale życie jest niesprawiedliwe a choróbska dotykają tych którzy najmniej na to zasłużyli ale ja wiem że Aga z tego wyjdzie - jest silna i zwalczyła już nie jed no świństwo to i tym razem sobie poradzi dzielna jest i ma dla kogo żyć!

Z Zubelkiem Madziorka ma kontakt!

My teraz idziemy córcie kąpać już woda leci tak że miłego wieczorka życzę i buziaki!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

18 kwie 2011, 13:56

AGA TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI -
ja również :ico_sorki:

Ależ dziś pięknie na dworku :ico_brawa_01: , aż się inaczej oddycha :ico_brawa_01: .Zaraz jadę na testy z prawka, i umówię się na pierwsze jazdy, ale to już chyba po świętach, bo chrzciny coraz bliżej, i roboty w domu strasznie dużo :ico_olaboga:

Adrianek jest niesamowity, ciagle się śmieje, gaworzy i jest taki silny :ico_brawa_01: , oby tak dalej :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

18 kwie 2011, 16:58

Buzok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla maego silacza :ico_oczko:

U nas tez dzis piekna pogoda cale przedpoludnie na dworzu :ico_brawa_01: Teraz robie obiadek zjemy i idziemy na rozmowe o lokal na chrzciny :-D :-D oki sapadm bo niunka wstala :ico_oczko:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

18 kwie 2011, 22:01

U nas tez dzis piekna pogoda cale przedpoludnie na dworzu
no nie tylko Wy, pewnie właśnie to pogody wina, że tu taka cisz :ico_haha_01:
idziemy na rozmowe o lokal
to wynajmujecie lokal? A na ile osób robicie chrzciny? My robimy na ok 30 i też myśleliśmy o lokalu, ale jednak robimy w domu, i dlatego już mi się stresor włącza, bo mam wrażenie, że z niczym się nie wyrobie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-04-19, 15:26 ]
Aga pisała, że wróciła do domciu, ale diagnozy nie postawili, ani nie stwierdzili stwardnienia ani nie wykluczyli :ico_noniewiem: , czeka na wynik naklócia lędźwiowego :ico_sorki: oby nic nie wykazał :ico_sorki: . Pisze również, że czuje sie źle, głowa ją boli, ma blokady że ruszyć się nie się nie może, ale za to ma wspanialego synka, który jej usmiech na twarzy wywołuje.
Podziwiam tą kobietę i trzymam mocno kciuki za Agi zdrówko :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

19 kwie 2011, 21:55

Buzok chcemy wynajac lokal ale to jeszcze nic pewnego!!!Na 30 osob :ico_szoking: nie my to skromniej jeszcze dokladnie nie wiem na ile.

Fajnie ze masz kontakt z Aga dobrze ze wrocila do domku :ico_sorki: napewno diagnoza bedzie zadowalajaca bede trzymala za nia kciuki :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja tez ja podziwiam jest bardzo dzielna kobieta.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości