Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 kwie 2011, 09:28

Hejka,
ja po wizycie, wszystkie wymazy pobrane, jutro na pozostałe badania jadę. Mały ma już bardzo nisko główkę ale szyjka się jeszcze nie otwiera :ico_sorki: wiec może do świąt wytrzymamy choć ja bym chciała do 10.05. No ale to nie ja decyduję o tym.
U mnie też piękna pogoda i cieplusieńko. Na spacer pójdę jak D wróci, teraz odpocznę i poprasuję koszule D.
Koroneczka taką szyneczkę i kiełbaskę uwielbiam, mniam.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2011, 09:35 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 kwie 2011, 09:29

Murchinson, super, ze ok, trzymam kciuki, zebys wytrzymala w dwupaku do 10.05 :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 kwie 2011, 09:36

Emilia, albo chociaż do 1 maja.

[ Dodano: 2011-04-18, 09:37 ]
:ico_tort: i :ico_kawa: za skończony 36 tc.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 kwie 2011, 09:45

Emilia, albo chociaż do 1 maja.
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
:ico_tort: i :ico_kawa: za skończony 36 tc.
to ja kawalek poprosze :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 kwie 2011, 10:09

cześć :-D ale dzisiaj piękny dzionek :ico_brawa_01:
ja wstawiłam już jedno pranie-teraz przyszła pora na nasze rzeczy i ręczniki, Krzysia już wszystko wyprane, później będę prasować. Nałożyłam sobie farbę na włosy i zaraz muszę iść zmyć.

Patrycja trzymamy kciuki!!!

Murchinson ja też się chętnie poczęstuję :ico_tort: za 36 :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:

Koroneczka takie domowe wyroby, to super sprawa :ico_brawa_01: mój teść robi zawsze na Święta białą kiełbasę i pasztet z królika :-D

Emilia bierzesz się ostro do roboty :-D ja też planuję w tym tygodniu trochę porządków porobić, tym bardziej, że meble będą w środę, to trzeba będzie wszystko poukładać :-D

a teraz zmykam zmyć farbę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

18 kwie 2011, 10:56

Hej Kobietki :-)
Ja ostatnio troszkę zalatana jestem właśnie łóżeczko złożyłam stoi sobie już pięknie :-D
W sklepie nie mieli mojego wózeczka :ico_zly: ale do świąt mam nadzieję że się wyrobią... :-D

Potrzebuję jakiegoś dobrego pomysłu na rocznicę związku mój K powiedział że już ma wszystko zaplanowane a ja nie mam bladego pojęcia co wymyślić :ico_placzek: może któraś ma jakiś fajny pomysł ??

Murchinson :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 36 tydzień :-)

Markotka też właśnie mam zamiar malować bo się zebrać nie mogę a odrosty mam na 15 cm :-D Jaki kolorek nakładasz???


Ale miałam przeczucie żeby wiadomość skopiować :-D właśnie miałam przerwę z netem i cała się skasowała :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 kwie 2011, 11:15

witam
na razie tylko meldunkowo jestem,bo za pierogi się wzięłam :-D już posprzątane jest,2 pranie się robi,kurier już był i mam torbę spakowaną,a więc dzisiaj intensywnie wieczorem męczę męża :-D :-D :-D jak wróci z pracy to wypiorę dywan i umyję okno,potem mogę rodzić :ico_brawa_01: jutro mam wizytę u gina :-)

patrycja_g tzrymam za was mocno kciuki :-)

Murchinson super,że po wizycie ok i obyś wytrzymała do 10.05 jak chcesz :-) i za skończony 36 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 kwie 2011, 12:31

my juz po spaecrki, pogoda piekna, nawet juz mi bylo w ktoryms momencie za goraco :ico_oczko:

dziewczyny w lidlu sa ubrania ciazowe, w przystepnych cenach, wiem, ze my juz na koncowce, ale ja np kupilam sobie bardzo fajna tunike z krotkim rekawkiem za troche ponad 20 zl i na pewno posluzy tez po ciazy :ico_brawa_01:
w dodatku kupilam dla Tosi pieluszki tetrowe z rozowymi wzorkami i skarpetusie :ico_oczko:

zabieram sie za obiad, dzis ryba
jutro mam wizytę u gina
moze jej nie doczekasz po tak pracowitym dniu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 kwie 2011, 13:03

Ja też właśnie wróciłam- byliśmy z K w mieście, dwie godzinki się urwał z pracy, żeby pójść kuchnie pooglądać i już wiem co chce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: W sklepie nam zrobili wycenę za ponad 20tys :ico_szoking: :ico_szoking: ale chodziło tylko o wybranie wzoru- mamy swojego stolarza, który zrobi nam za połowę taniej :ico_brawa_01:
Namęczyłam się tym łazikowaniem :-) :-)
a więc dzisiaj intensywnie wieczorem męczę męża :-D :-D :-D
Hihi na pewno będzie zadowolony! Ja też chyba już ten celibat przerwę, jak teraz podziałamy może po Świętach się rozpakuję!
Moja torba też spakowana :-)
Koroneczka taką szyneczkę i kiełbaskę uwielbiam, mniam.
Ja też! Nie to co w sklepie- zupełnie inny smak :-) Paczuszka z herbatkami już do Ciebie mknie :-)

markotka, ja też mam tyle prasowania, że szok :ico_olaboga: a jeszcze resztę ciuszków Maksia poprać muszę :ico_sorki:

Mariola_Larose, kurczę na rocznice?? Może zrób sobie ładne zdjęcie z brzucholkiem, wywołaj w dużym formacie, jakaś ładna ramka do tego :-) chyba , że chcesz jakąś niespodziewajkę wymyślić- to upiecz pycha torta, :ico_noniewiem: ? no ni wim ni wim :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-04-18, 13:09 ]
Murchinson, aha! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Matiego! Dobrze, że wszystko oki z Wami :-) Odpoczywaj dużo zatem, żeby do maja dotrwać!

[ Dodano: 2011-04-18, 13:10 ]
Ja też mojego łobuza czuję coraz niżej, jak chodzę to czuję, że mnie tak wszystko ściąga w dół! Też tak macie??

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 kwie 2011, 13:42

dziewczyny patrycja do mnie smska napisała: ma rozwarcie na 2 cm i skurcze których nie czuje a wyszły na ktg,jak tak dalej pójdzie to nie dotrwa do jutra i zakwalifikowali ją do zieczulenia ogólnego no i was pozdrawia :ico_brawa_01:

a więc może już dzisiaj zobaczy swojego Filipka,trzymamy kciuki :ico_brawa_01:

pierożki już zrobiłam,teraz idę wycieraczki poprać :-)
moze jej nie doczekasz po tak pracowitym dniu :ico_oczko:
mam taką nadzieję :-D
w dodatku kupilam dla Tosi pieluszki tetrowe z rozowymi wzorkami i skarpetusie :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: też bym musiała kilka skarpeteczek kupić bo mam tylko 2 pary :ico_sorki:

Koroneczka ładną wycenę zrobili :ico_szoking: ale jak macie stolarza co wam dużo taniej zrobi to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ty też już możesz bezpiecznie rodzić to skończ celibat,twój też się zapewne ucieszy :-D
Potrzebuję jakiegoś dobrego pomysłu na rocznicę związku mój K powiedział że już ma wszystko zaplanowane a ja nie mam bladego pojęcia co wymyślić :ico_placzek: może któraś ma jakiś fajny pomysł ??
szczerze to ci powiem,że nie mam pojęcia :ico_sorki: może zdaj się tym razem na swojego a ty mu zrób jakiś prezencik w postaci waszej wspólnej pierwsze fotki łądnie oprawionej?
Ja też mojego łobuza czuję coraz niżej, jak chodzę to czuję, że mnie tak wszystko ściąga w dół! Też tak macie??
też :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość