Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 kwie 2011, 09:51

wstałam po raz drugi :ico_oczko: mąż wstawał do pracy, a ja poszłam sobie spać :ico_oczko:

Murchinson oj będzie jutro niezły sajgon :ico_haha_01: jeszcze jak łóżeczko i materac jutro to już w ogóle :ico_haha_01: skrzynię kanapie mam dość pojemną, to może ta spacerówka się zmieści, zobaczymy. A Ty jakie badania robiłaś, takie ogólne?

Motylek teraz zabawek nie kupujemy jeszcze, bo nie ma potrzeby, mamy trochę maskotek, ale to nasze :ico_haha_01: Szlafrok też mam taki ciepły puchaty, ale moja mama ma chyba 2 albo 3 cieńsze, to sobie od niej pożyczę, teraz będzie na mnie akurat, bo moja mama przy kości jest :ico_oczko:

Koroneczka na 62 to mogą Ci się ubranka od razu przydać jak Maksiu długi będzie :-D celibat przerwany, też na to czekam :-D jak tylko mi lekarz krążek zdejmie :ico_haha_01: ale mówisz, że cisza? Skurczy nie było?

Wiola czyli to fałszywy alarm wczoraj był? :ico_sorki:

Emilia ja mam dzisiaj ogórkową od wczoraj

NOWA kurcze, aż takie problemy miałaś z zaparciami :ico_olaboga: teraz się poprawiło, bo malutka jest niżej i pewnie nie uciska.

Też jestem ciekawa jak Patrycja, czy już po?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 kwie 2011, 09:52

Ja mam i taki ciepły i troszkę cieńszy :-) Też chciałam sobie nowy kupić, ale chyba odpuszczę, bo po co mi tyle tego w domu :-) Ale fakt faktem w szpitalach jest tak gorąco, że szok!!!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 kwie 2011, 09:56

Martusia30, dobrze, że to jednak nie cukrzyca :ico_sorki: ja w przyszłym tyg. będę piła 50 glukozy :ico_zdrowko: :ico_sorki: a malutka może się jeszcze obróci.

A truskawki jadłam już kilka razy w tym roku :ico_oczko: ostatnio mąż kupił arbuza-zapłacił 17zł :ico_szoking: nawet smakuje jak arbuz, ale trochę blady i mało słodki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 kwie 2011, 09:56

Skurczy nie było?
Były takie jak zawsze, ale nie były silniejsze :-)
Ale spokojnie, ja rozpakować chce się dopiero po Świętach :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Będziesz miała dużo roboty kochana, tu meble do złożenia , tu wózek. Mi też się teraz po mieszkaniu wszystko wala, a rzeczy Małego będzie przybywać...

Martusia a w którym Ty tygodniu jesteś? Może Malutka się jeszcze obróci!!!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 kwie 2011, 09:57

w szpitalu to się ugotować można :ico_olaboga: pamiętam jak ostatnim razem leżałam, to ze współlokatorką nie mogłyśmy już wytrzymać, więc otworzyłyśmy trochę okno-wpadła pielęgniarka i darła się na nas co wyprawiamy :ico_puknij:


Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 kwie 2011, 09:59

Koroneczka, meble złoży nam facet, który je zrobił, będą na gotowo, tylko posprzątać trzeba będzie :-D wózek może przyjedzie wcześniej, bo meble mają być na 16.

[ Dodano: 2011-04-19, 10:00 ]
Motylek22, pierwszy i drugi bardzo ładne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 kwie 2011, 10:03

ostatnio mąż kupił arbuza-zapłacił 17zł :ico_szoking:
Ojej! Co za cena :ico_szoking: :ico_szoking: Ja na takie egzotyczne owoce ochoty na szczęście nie mam! Ale kupiłam ostatnio piękne zielone jabłko za 3 zł i kwaśne strasznie :ico_sorki:
Ale do lata niedaleko :-)

Piję :ico_kawa: , któraś ma chęć?? Ekspres naprawiony :ico_brawa_01:

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

19 kwie 2011, 10:07

Dziewczyny zaczynam 34 tydzień ale ona nawet na boki się nie przekręca cały czas jest w jednej pozycji ..rączki po prawej głowa w żebrach trochę się obawiam bo nigdy nie rodziłam w terminie a ni po ....zawsze przed ....Jeszcze teraz mam taki ucisk na krok straszny ,że to może bardzo szybko pójśc ..Tylko nie nogami do przodu ...:-(


Truskawy też już wcinałam były w biedronie ale mówię wam pyszne pachnące i takie prawdziwe ,,,:-)

A kalafiora obwąchałam i nic nie pachnął dlatego zrezygnowałam z kupna

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 kwie 2011, 10:07

Motylek22, ładne te szlafroczki- podobne u nas w sklepie widziałam, ale droższe!

markotka, dobrze, że meble złożone będą , bo z tym najwięcej problemu :ico_sorki: :ico_sorki:

Teraz muszę kominek wybrać, to rzecz następna w kolejce- macie jakieś ciekawe strony? zdjęcia? ktoś znajomy ma coś ciekawego?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość