Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 kwie 2011, 06:17

Motylku Filipek się nauczy, wszystko w swoim czasie. Tylko kup mu te podkłady na łóżko bo inaczej będziesz miała pranie co dzień.
Mnie coś w gardle drapie. Wczoraj tez tak miałam ale mniej bolała-zaraz jakiegoś strepsilsa wezmę.Niech chce teraz chorować, a u mnie najczęściej tak się zaczyna lekkim drapaniem w gardle. Idę nastawić wodę na inkę z magnezem.
Emilia jak skurcze łydek? U mnie nadal są jeśli tylko na noc nie wezmę magnezu. Dobrze chociaż że słabe i rano łydka nie boli.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

22 kwie 2011, 06:40

Murchinson, miałam jedną paczkę tych podkładów ale dziś dokupie bo się skończyły ale fakt są super. Chcę się dziś wybrać do carrefoura bo ostatnio w końcu nie dotarłam. Ostatnie drobiazgi dokupię do wyprawki, w sumie tylko dla mnie rzeczy do kupienia zostały. Za tydzień zacznę torbę pakować. W sumie do terminu zostało mi 6 tyg i 2 dni.

[ Dodano: 2011-04-22, 06:41 ]
Murchinson, na gardło dobre sa pastylki isla i bezpieczne dla kobiet w ciąży :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 kwie 2011, 07:44

Murchinson, na gardło dobre sa pastylki isla i bezpieczne dla kobiet w ciąży :-)
Wiem, bo też je brałam ale mi się akurat skończyły a pod ręka mam tylko strepsilis.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 kwie 2011, 08:32

czesc

my dzis troszke dluzej pospalismy, bo Marcel mial wczoraj dzien pelen wrazen i zle spal - jak zwykle
Emilia jak skurcze łydek? U mnie nadal są jeśli tylko na noc nie wezmę magnezu. Dobrze chociaż że słabe i rano łydka nie boli.
ja tez mam skurcze, ale takie delikatne, ze tez lydka nie boli, takze bez porowanania do tych wczesniejszych :ico_sorki:

siedze i mysle, co jeszcze dokupic, bo ludzi pewnie wszedzie pelno bedzie :ico_olaboga:

Markotka ja wczoraj tez sprzatalam kuchnie i troche poprzestawialam :ico_oczko: , fajnie, ze moze sie uda z ta klima, oby :ico_sorki: u nas tez juz zaczyna sie robic goraco, ale mi to nie straszne juz :ico_sorki:

moja dzidzia od wczoraj jakos malo ruchliwa :ico_noniewiem:
milego dnia

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

22 kwie 2011, 08:54

Mój mężuś od jutra ma wolne aż do majowego weekendu :ico_brawa_01: Umyje okienka mam nadzieję :ico_oczko: Będzie szafę rozbierał żeby tą ścianę naprawić, parapet też zrobi ładnie i łóżeczko będzie zmniejszał :-D Odrazu zajmę się porządkami w szafie.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 kwie 2011, 09:06

cześć dziewczyny :-)
ciekawe czy dzisiaj pojadę na wizytę :ico_noniewiem: lepiej niech A się o to postara bo będzie z nim źle :ico_haha_01: w kocu to już ostatnia wizyta u gina będzie :-)
u nas nadal słonecznie,pospałam sobie z Hanią do 8 i dzisiaj nic nie robię :-D tzn idę iedługo po zakupy i pranie zrobię a potem leżę i leniuchuję :-D

markotka :ico_szoking: zaszalałaś wczoraj z tym sprzątaniem :ico_brawa_01: syndrom wicia gniazda się włączył :-D

Murchinson brzuszek okrąglutki i jeszcze nie opadł :ico_oczko: zdrówka :ico_sorki:

Motylek22 na niesiusianie w nocy przyjdzie czas,wszystko powoli :ico_oczko: my pod prześcieradłem mamy ceratkę taką co można prać i też kupiłam teraz 2 do łóżeczka do maluszka :-)
moja dzidzia od wczoraj jakos malo ruchliwa :ico_noniewiem:
dzieci przed porodem bywają mniej ruchliwe ale to różnie z tym bywa :ico_noniewiem: moja mało się rusza (tzn te 10 na dobę jest bo liczyłam dla sprawdzenia) ale jakoś nie widać oznak porodu :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 kwie 2011, 09:19

moja dzidzia od wczoraj jakos malo ruchliwa :ico_noniewiem:
Może zbiera siły na wyjście. Mi w szkole rodzenia mówili, że tak często jest tuż przed porodem. Oby u Ciebie się sprawdziło.
Motylku a Wy obchodzicie Wielkanoc albo święta będące jej odpowiednikiem? Fajnie masz z mężem w domu. Mój mi wczoraj oznajmił, że podobno (na 95%) w ostatnim tygodniu maja jedzie do Niemiec na Tydzień służbowo. Tragedii nie ma bo ściągnę mamę ale wolałabym mieć go pod ręką.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 kwie 2011, 09:22

Murchinson brzuszek okrąglutki i jeszcze nie opadł :ico_oczko: zdrówka :ico_sorki:
wlasnie, zapomnialam pisac, bardzo zgrabny :ico_brawa_01:
ciekawe czy dzisiaj pojadę na wizytę
a na ktora jedziesz?
Może zbiera siły na wyjście. Mi w szkole rodzenia mówili, że tak często jest tuż przed porodem. Oby u Ciebie się sprawdziło.
chcialabym :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 kwie 2011, 09:27

a na ktora jedziesz?
jak będę jechała to dopiero o 16 :ico_sorki:
Mój mi wczoraj oznajmił, że podobno (na 95%) w ostatnim tygodniu maja jedzie do Niemiec na Tydzień służbowo. Tragedii nie ma bo ściągnę mamę ale wolałabym mieć go pod ręką.
konieczie musi jechać?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 kwie 2011, 09:29

Murchinson brzuszek okrąglutki i jeszcze nie opadł :ico_oczko:
Mnie to cieszy, bo chcę do maja donosić.
Dziewczyny dziękuję za opinie o brzucholku.

[ Dodano: 2011-04-22, 09:35 ]
konieczie musi jechać?
Niestety będzie musiał jeśli tylko dyrekcja wyrazi zgodę. Teraz udało mu się wymigać od wyjazdu do Anglii.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość