elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

29 mar 2011, 23:09

Jak dla mnie imię dla dziecka powinno być nadane, by dziecko nie miało problemow z jego pisownią, niw wstydziło się go i by mamie i tacie sie podobało.
tyle, że skąd wiedziec co powie za kilka lat nasze dziecko, ja osobiście w pewnym wieku nie lubiłam własnego imienia i nie mówiłam rodzicom, że chyba im coś się pomieszało w głowach, że tak mnie nazwali hahahaha, więc każde dziecko, czy Eliza, czy Miłosz, Majka, Kasia, basia, Oliwier mogą nam za kilka lat powiedzieć, że beznadziejny gust mamy co do imion hihihihi

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

30 mar 2011, 07:15

elibell, zgadzam się ;D
ja moim też kiedyś wypomminałam moje imie :D
Monika dziewczyna ratownika itp wkurzały mnie ;)

a teraz swoje imie uwielbiam :))
miejmy nadzieje ,że mojej córeczce też się spodoba :)

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

30 mar 2011, 09:24

Ja mysle ze dziecko w pewnym wieku u mnie jak pamietam jak mialam 12lata nie chcialam byc Gosia.....bo brzydkie....a teraz podoba mi sie

[ Dodano: 2011-04-01, 11:35 ]
i wybralismy.....
bedzie

JUSTYNKA MARIA:)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 kwie 2011, 12:14

Ja jak sie dowiedziałam ostatnio,ze najwiecej jest Jukubow,mateuszow i Szymonów to postanowilismy,ze jak urodzę chłopca to nazwiemy go Marcin.
Ostatnio wsrod dzieci wogole nie spotykam tego imienia,a moim zdaniem jest klasyczne i ladne. Moj brat tak ma na imie ( co prawda nie znosi swojego imienia :P ).A co do dziewczynki to Małgorzata albo Katarzyna :)
serniczek Justyna Maria jest bardzo ladne :)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 kwie 2011, 14:56

serniczek Justyna Maria jest bardzo ladne :)
Popieram :-)
Rzeczywiście w moim otoczeniu mało tych Marcinów- teraz ludzie wychodzą z założenia, że im bardziej wyszukane imię tym lepiej :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 kwie 2011, 15:09

serniczek Justyna Maria jest bardzo ladne :)
Popieram :-)
Rzeczywiście w moim otoczeniu mało tych Marcinów- teraz ludzie wychodzą z założenia, że im bardziej wyszukane imię tym lepiej :-)
No ja tez jakoś wolę zdecydowanie prostsze i klasyczne imiona. Cieszę sie,ze teraz " imiona po dziadkach" wracaja do łask np Franciszek,Antoni,Jadzia itp
Ale to wiadomo wszystko kwestia gustu :)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

15 kwie 2011, 23:55

No ja tez jakoś wolę zdecydowanie prostsze i klasyczne imiona. Cieszę sie,ze teraz " imiona po dziadkach" wracaja do łask np Franciszek,Antoni,Jadzia itp
Ale to wiadomo wszystko kwestia gustu :)
A mi sie wlasnie nie podobaja te 'stare' imiona :( Mam przyrodniego brata ktoremu dali na imie Franek.. Nie wiem, moze jestem z innego pokolenia ale tak mi sie to nie podoba ze szok :ico_noniewiem:

Podobalo mi sie bardzo Wiktoria, jeszcze zanim zaszlam w ciaze, ale teraz pelno (wsrod moich znajomych) Wiktorii, Wiktorow, Oliwek.. A mnie sie uczepil Oliwier mimo ze nigdy zadnego nie znalam (jedyne co to oliwier janiak mi przychodzi do glowy) i zdania nie zmienie! :D Mimo ze teraz nagle duzo Oliwierow ale ja mam to imie od kiedy sie dowiedzialam ze jestem w ciazy i go nie zmienie, a co! Hehe no chyba ze bedzie dziewuszka ;)



Ahh i nie nazywajcie nigdy swoich corek Agata, bo chocby nie wiem co nigdy mi sie to imie nie bedzie podobac :( Tak twardo brzmi i nie ladnie, ja sie chyba nigdy nie przekonam.. Dlatego juz nawet wole Aga i nie przeszkadza mi nawet jak ludzie mysla ze Agnieszka ;)

mariollka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 19 kwie 2011, 10:59

22 kwie 2011, 09:33

wow, to temacik jest popularny... Nic dziwnego, bo imie dziecka, zadaje sie że trochę determinuje jego charakter
Kiedys to bylo proste, w dzien w ktory sie urodzilo nadawalo sie imie z kalendarza (i musiało to być jakieś imie świętego)
No, ale nie ma zadnej zasady, to jest subiektywna decyzja rodzicow. I oni beda ponosic za nia odpowiedzialnosc, dlatego warto ja przemyslec!

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

11 maja 2011, 19:23

Gabi Liliana pieknie mam pare kolo siebie

ja dla dziewczynki Hania

dla chlopca Leon, Leo, Eryk, Filip, ostatnio cos Maurycy mi sie spodobalo
ale podobne jak moj Marcelek :ico_noniewiem:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

11 maja 2011, 20:12

Hania tez mi sie podoba. ;-)

Moja ma juz 3 lata, ale ponoc Hanki sa z charakterkiem i b.niegrzeczne. Potwierdzam ;-) :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość