Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 kwie 2011, 11:58

Wiola a gdzie :ico_tort: za 39tc? :-D
komuś tu słodkości się bardzo chce :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 kwie 2011, 12:00

A swoją drogą to jakaś grzeboła straszna z tego sąsiada, tyle czasu remont robić :ico_olaboga: mojej mamy "fachowiec" też jeszcze łazienki nie skończył, a już 1,5 miesiąca robi :ico_szoking: podziwiam cierpliwość mojej mamy, bo ja już dawno bym go pogoniła :ico_nerwusek:

[ Dodano: 2011-04-22, 12:00 ]
komuś tu słodkości się bardzo chce
no, niestety :ico_wstydzioch:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 kwie 2011, 12:03

Murchinson to mąż będzie musiał w stolarza się zabawić :ico_oczko:
A niech się bawi byleby zrobił i to szybko. Bo o tym, że się zacina mówiłam mu jakiś czas temu jak szykowałam ubranka dla Mateusza.

Aniu długo to mało powiedziane-on ma 48mkw i robi go od sierpnia.Biorąc po uwagę fakt, że noworodek więcej śpi to nie chciałabym być w jego skórze jak do niego pójdę. Ja jestem cierpliwa ale do czasu.
Zmykam na balkon trochę posiedzieć. Do później :ico_papa:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 kwie 2011, 12:28

hej

murchinson śliczny brzuszek, zgrabniutki :ico_brawa_01: , współczuję tego sąsiada, takie uroki mieszkania w bloku :ico_olaboga:

markotka Twój też super, dosyć już spory i podobny do mojego :ico_oczko: , a mebelki świetne :ico_sorki:

ania oby się maleństwo wstrzeliło w termin, koniecznie daj znać co i jak po wizycie :ico_sorki:

mariola współczuję kontuzji Twojemu chłopakowi, oby szybko przeszło :ico_oczko:

A pogoda cudna, wystawiłam nawet nogi, co by mi sie trochę opaliły, to mąż sie smiał, że słońce sie wystraszy i zaraz zajdzie :-).

Ja zrobiłam już biszkopt pod sernik, mąż będzie potem robił, ugotowałam wędzone szyneczki od mojego taty, ugotowałam też jajka, zaraz będziemy z Polą pisanki robić
:-) .
Jutro zrobię jajka w majonezie i sałatkę :ico_sorki:

zakup sterylizatora zostawiłam mężowi, on twierdzi, ze Aventu powinien wejść, ja mam gdzieś ok. 16 cm miejsca z talerzem, jak wymiary podane przez sprzedających są dobre to powinien się zmieścić.

aaa, nie wiem, czy któraś z Was robiła zakupy od uzytkownika Silveraa , ja właśnie zrobiłam :ico_zly: , tydzień temu wysłałam kasę i cisza :ico_szoking: , czekam do wieczora i wystawiam negatywa.
Tylko trochę kasy wydałam (zamawiałam razem z koleżanką) i mam nadzieję, ze to do mnie dotrze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 kwie 2011, 13:49

markotka teraz na święta na pewno sobie coś słodkiego pojesz :-D ja już wiem,że bratowa A robi 3 bita i sernik :-D :-D

Murchinson jeju takie małe mieszkanko i tyle czasu remontować :ico_olaboga: ja już bym dawno się wkurzyła i dała facetowi do wiwatu :ico_zly:
koniecznie daj znać co i jak po wizycie :ico_sorki:
jak pojadę to się na pewno odezwę :ico_sorki: jeszcze po 15 zadzwonię i zapytam czy na pewno dzisiaj przyjmuje żebym w razie czego na darmo nie pojechała bo mam 20 km w jedną stronę :ico_sorki:
Ja zrobiłam już biszkopt pod sernik, mąż będzie potem robił,
czemu mąż sernik robi?jemu lepiej wychodzi? :ico_oczko:
aaa, nie wiem, czy któraś z Was robiła zakupy od uzytkownika Silveraa , ja właśnie zrobiłam :ico_zly: , tydzień temu wysłałam kasę i cisza :ico_szoking: , czekam do wieczora i wystawiam negatywa.
Tylko trochę kasy wydałam (zamawiałam razem z koleżanką) i mam nadzieję, ze to do mnie dotrze :ico_noniewiem:
mają tydzień na realizację zamówienia od zaksięgowania wpłaty na koncie :ico_sorki: poza tym jeśli nie odpisują na maile to polecam skontaktować się telefonicznie,ja tak nieraz robiłam ze sprzedawcami bo różnie bywa :ico_sorki: więc z tym negatywem bym jeszcze poczekała :ico_noniewiem: zresztą teraz okres przedświąteczny to i dłużej paczka może iść...ja zamawiałam w środę a dopiero w piątek wysłano mi paczkę a brałam za pobraniem

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 kwie 2011, 15:44

NOWA ja u tej babki zamawiałam 2 razy, za pierwszym razem właśnie nie odzywali się kilka dni i nie wiedziałam czy kasa doszła, czy wysłali itp... więc napisałam maila, jeszcze tego samego dnia odpowiedzieli, że następnego dnia wysyłają i tak też było, przeprosili za zwłokę. Mimo tego opóźnienia zamówiłam jeszcze raz u nich, bo byłam zadowolona z jakości towaru, to paczka przyszła już błyskawicznie. Napisz i zapytaj co się dzieje. Ja ciasta jutro piekę, ogólnie całe jedzonko jutro szykujemy.

Ania daj znać po wizycie :ico_sorki:

[ Dodano: Pią 22 Kwi, 11 15:50 ]
markotka teraz na święta na pewno sobie coś słodkiego pojesz ja już wiem,że bratowa A robi 3 bita i sernik
codziennie coś podajadam, a poślady rosną :ico_wstydzioch: na święta robię sernik i kopiec kreta, 3bita nie jadłam jeszcze.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 kwie 2011, 15:56

Ja sobie poleżałam na balkonie ale długo nie wytrzymała bo tak grzało słoneczko a ja zawsze szybko przegrzewam organizm więc wolałam nie ryzykować. Po godzinie wróciłam do mieszkania i położyłam się pać. Spałam prawie 2 godziny.
D już wraca i ma zrobić resztę zakupów by jutro nie biegać. Markotka ja też jutro ciasto robię i to samo co Ty (choć z innej firmy i inną nazwą "piłka nożna") i resztę jedzonka.
Aniu czekamy na wieści.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 kwie 2011, 16:05

Ochoty robicie tymi ciastami!! Ja nie robię nic słodkiego- kupię dwa kawałki ciasta w cukierni- nam wystarczy!

Markotka[/b fajny brzucholek :ico_brawa_01: coraz okrąglejszy się robi :-) Machałam Ci z mojego wirtualnego balkonu- widziałaś?
Mebelki też fajne! Mamy w takim samym kolorze w pokoju :-) Chodzi o te ciemniejsze. A cargo fajna sprawa- my chcemy taki duży w kuchni :-)

Aniu i jak tam rusza się coś czy a? Pewno u lekarza się dowiesz dopiero czy jakieś rozwarcie masz i ile jeszcze to wszystko potrwa! :ico_oczko:

NOWA, ja o idę zawsze na łatwiznę i biszkopt kupuję :ico_oczko: jest przepyszny, a z moimi wypiekami to różnie bywa :-)

Próbuje mojego K gdzieś wyciągnąć bo cudna pogoda, zobaczymy czy mi się uda :-) Póki co wiesza pranie na strychu :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 kwie 2011, 16:07

zagladam w przerwie sprzataniowej :ico_oczko:
moje chlopaki pojechali na myjnie, pewnie zaraz wroca

Aniu czekamy na wiesci

ja zrobilam juz ciacho, chlodzi sie w lodowce, inne mama przywiezie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 kwie 2011, 17:59

witam
na razie tylko na moment bo od lekarza do mamy przyjechaliśmy :-D
mam super wieści-poród się zaczął :-D :-D mam rozwarcie na 1-1,5 cm i nawet mniej niż 0,5 cm szyjki :ico_brawa_01: dlatego mnie tak rano czyściło i bolało krocze :-D lekarz zaprasza mnie jutro do szpitala bo ma dyżur :-D zaproponował jakiś sexik wieczorny albo spacerek i mówi,że pewnie w święta urodzę :ico_brawa_01: nawet usg mi nie robił bo powiedział,że już zobaczymy maluszka na żywo :-D :-D
co jakiś czas brzuch mi twardnieje,ale na razie żadnych skurczy nie czuję
zmykam,odezwę się jak w domku już będziemy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość