Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

25 kwie 2011, 22:46

hej

u nas dzis wypad na grilla taki sobie bo mocno wiało i Nell dostawała za dużo powietrza i to dusiła , to pieniła, więc poźniej jeszcze musiałam w domu się ją nanoaić by uszło z niej te powietrze, ale za to Mike się wyszalał
potem przy domku u nas już tak nie wiło , wiec poskakałam sobie na trampolinie, ostatnio w tamtym roku skakałam i powiem wam , że aż mi się tak chciało poskakać :ico_haha_01: , dobra trampolina jest na ćwiczenie trzymania moczu bo powiem wam , że musiałam się koncentrować trochę :ico_haha_01:

pinko, zdrowiejcie wszyscy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
i pyszny torcik :-) wszystkiego najlepszego dla Stasia :ico_brawa_01:

swoją drogą to ladnie się na znasz na pieśniach :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja niestety nie jestem tak obcykana

@gniecha, ja ci nic a nic nie pomogę , ale za to widze, że pinko już doradziła

ja jeszcze nie wiem kiedy będą Nell chrzciny chyba coś między 22 a 28 maja, bo wtedy ma chrzestny Nell przylecieć



Jutro mamy wizytę zaległą co Nell powinna mieć na 2 mc , ale wtedy miała ospę, więc dopiero teraz ją mamy, a za tydzień pewnie kolejna na 3 mc na szczepienie :ico_haha_01:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

26 kwie 2011, 08:08

Dzień Dobry z zieloną herbatką o smaku pomarańczy :ico_kawa: :-D Ja zaraz idę na pierwsze szczepienie i pewnie razem ze Stefkiem będę płakać nie lubię gdy moje dzieci cierpią!

manenka, już sobie radzę z tymi pieśniami i resztą ,ale dzięki za szczere chęci! A tak między nami to mi by się przydała trampolina :ico_haha_01: też mam małe problemy.

pinkokuruj się zdrówka życzę :ico_chory: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

26 kwie 2011, 09:22

Hej Dziewczynki, Aga mniodzio to zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pinko Twoje też super, już parę dni temu miałam Ci to napisać, moje ulubione to pierwsze i drugie :-D :-D
My dziś wyruszamy w podróż życia :ico_oczko: byle do domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już się nie mogę doczekać, a teraz zmykam szykować prowiant na drogę :-D

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

26 kwie 2011, 15:48

Aga mniodzio to zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A to już profesjonalista robił mi w szpitalu jedna fotka jest gratis od szpitala :ico_brawa_01: ja wzięłam 2+1 gratis zapłaciłam 20 euro za 2 foty masakra :ico_szoking: ,ale takie piękne były ,że nie sposób odmówić
Pinko Twoje też super, już parę dni temu miałam Ci to napisać
to ja dosłownie tak samo!-Skleroza poprostu i brak czasu na pisanie

Już po szczepionce synuś płakał ,ale to chyba normalne dałam mu już 2 czopki był taki obolały buczał nawet gdy jadł teraz śpi .

Pogoda cudna 25 w cieniu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

26 kwie 2011, 17:28

hej

my po wizycie nell wazy 6kg i ma 59cm :-D
za tydzień ma 2 szczepienia :-)

mam męża od świąt chorego w domu :ico_olaboga: i jeszcze do poniedziałku będzie taki siedział, a wiecie co oznacza chory facet :ico_olaboga: chyba koniec świata dla niego jest, umiera :ico_puknij:

b@sia, no to super , udanego pobytu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

@gniecha, śliczne zdjęcie, drogie ale warto :ico_brawa_01:
biedny stefan, az tak przezywa te szczepionki

pinko śliczne fotki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 kwie 2011, 18:20

Dzięki dziewczyny, ja też najbardziej lubię to pierwsze zdjęcie i środkowe :) jakoś tak mi się udało ich ładnie uchwycić.
b@sia, szerokich lotów i udanego pobytu. Zamelduj się jak będziesz miała chwilę.
@gniecha, zdjęcie w podpisie piękne i manenka ma rację, drogie, ale warto :-) Stasiu po szczepieniu też płakał i też było mi przykro z tego powodu. To normalne, kochamy nasze dzieci :-)
my po wizycie nell wazy 6kg i ma 59cm :-D
kawał babeczki :-) rośnie super :ico_brawa_01:

Byliśmy u lekarza z ulą, ma zapalenie krtani i dostała antybiotyk :-(

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

27 kwie 2011, 09:20

biedny stefan, az tak przezywa te szczepionki
wiesz mój pierworodny nie płakał nigdy przy szczepieniu tylko raz przy szczepionce na pneumokoki a przy innych tylko się krzywił .Stefan jest pod każdym względem bardziej wrażliwy ciekawe czy mu tak już zostanie ?
Byliśmy u lekarza z ulą, ma zapalenie krtani i dostała antybiotyk :-(
bidulka buziaki na wyzdrowienie wysyłam

Zapomniałam z tego wszystkiego napisać ,że Stefan rośnie jak na drożdżach ma już 58cm i waży 6100g

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

27 kwie 2011, 14:49

hej

Ja na podwórku z laptopem , Nell spi w wozeczku a Mike gania z Nathanem :-D

pinko, :ico_olaboga: zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
powiem ci , że i mój mąż te ma zapalenie krtani
wiesz mój pierworodny nie płakał nigdy przy szczepieniu tylko raz przy szczepionce na pneumokoki a przy innych tylko się krzywił .Stefan jest pod każdym względem bardziej wrażliwy ciekawe czy mu tak już zostanie ?
ja ci powiem, że Mike za każdym razem płakał , ale nie gorączkował , dopiero na ostatniej na 15mc miał wysypkę i 3 dni gorączkował , ale też płakał, musiałam go przy każdej na siłe trzymać

Zapomniałam z tego wszystkiego napisać ,że Stefan rośnie jak na drożdżach ma już 58cm i waży 6100g
ślicznie rośnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 kwie 2011, 20:40

Ja na chwilkę na razie...
Mam prośbę do Agi, pisałaś o czyszczeniu noska solą fizjologiczna... napisz mi prosze do której dziurki wlac ta sol i co to znaczy karszer z buteleczki... :ico_noniewiem:

Dzięki za żyzenia zdrowia, coś mi Stasia katarek lapie i nosek ma zawalony :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-04-28, 07:59 ]
Stefan rośnie jak na drożdżach ma już 58cm i waży 6100g
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Witam z :ico_kawa:
Idę ze Stasiem do lekarza dzisiaj, wprawdzie nie gorączkuje, ale ten nosek taki zawalony i kaszle i kicha często. Wolę dmuchać na zimne, zwłaszcza, że teraz będzie dużo wolnego i jakby coś się działo, to nie będzie jak zareagować...

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

28 kwie 2011, 08:14

Pinko już Ci piszę poprostu w malutkiej buteleczce masz sól fizjologiczną kładziesz główkę Stasia na bok i do tej górnej dziórki wlewasz sól przyciskając buteleczkę na ful (karszer to duże ciśnienie poprostu) i dolną dziórką powinno wypłynąć wszystko co zalega trzeba to powtarzać ze 4 razy na dzień bo na początku może być tego dużo .Powtórz to samo z drugą dziórką obracając główkę na drugi bok .Mi buteleczka ta malutka szła na raz na dwie dziórki.

Wiem ,że to brzmi drastycznie ,ale nie wygląda strasznie bo synek ci się nie zakrztusi bo ma główkę na boku .

[ Dodano: 2011-04-28, 08:17 ]
A synek zobaczysz jaką ulgę poczuje będzie miał czym oddychać mojemu po takich zabiegach po 2 dniach katar się skończył tak skutecznie się czyści .Powodzenia i w razie czego daj znać

Ja na 13h idę na kontrole by dostać te 2 miesiące więcej macierzyńskiego na poczet karmienia chyba nie będzie problemów hm tak myślę :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość