Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

10 maja 2011, 16:38

Markotka chciała bym :-D ale u nas w rodzinie brzuszek raczej za wiele nie opada... moja mama miała wysoko brzuszek jak szła rodzić i się wszyscy dziwili że to już a urodziłam się dzień po terminie :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

10 maja 2011, 17:07

Zoola mój Filip by chyba oszalał ze szczęścia jakby taki dostał :ico_brawa_01: Niestety nie mielibyśmy gdzie tego trzymać :ico_noniewiem: Nie mamy piwnicy ani garażu a w domu miejsca i tak już prawie nie ma. Napewno córcia się strasznie ucieszy :ico_brawa_01: Też chciałabym zobaczyć jej reakcję :-)

My wróciliśmy z parku uprażeni :-D Najedzeni pysznymi upragnionymi lodami :ico_haha_02: Wczesniej zjedliśmy obiadek a na kolację chcę zrobić makaron z serem i truskawkami :ico_haha_02: Filip leży i ogląda bajki, pewnie zaraz zaśnie ale co zrobić jest wykończony :ico_sorki:

[ Dodano: 10-05-2011, 17:12 ]
Koroneczka opis porodu cudowny :ico_brawa_01:

[ Dodano: 10-05-2011, 17:14 ]
Emilko sliczne fotki :ico_brawa_01: Witamy w domku :ico_brawa_01: Marcel opiekuńczy braciszek i widać że szczęśliwy jak narazie :ico_oczko:

Do mnie dziś przyszedł leżaczek :ico_brawa_01: Jest cudny!!! Aż chce się rodzić :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 maja 2011, 17:49

Emilia witamy w domu. Pierwsze zdjęcie rewelacyjne, cudowne dwa skarby :-D
te emerytki są nie do przebicia, mają pretensje, że młodzież niewychowana, a one jak się zachowują :ico_olaboga:
Zgadza się.Przed świętami jechałam tramwajem, pełno ludzi, miejsca wszystkie zajęte.Za miejscem oznaczonym dla ciężarnych siedział chłopiec (na oko jakieś 7-8 lat) wstał i powiedział bym usiadła skoro miejsce dla mnie przeznaczone jest zajęte. Byłam :ico_szoking: a emerytka, która siedziała na moim miejscu" odwróciła się i parsknęła"też mi coś".

zoola prezent super, mała pewnie oszaleje z radości tym bardziej że lubi samochody.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

10 maja 2011, 18:16

Murchinson jak bym ją kopła w d... :-D no szok co się dzieje... ja jestem strasznie nerwowa i pewnie pare miłych słów by usłyszała...

Markotka mnie to szokuje jak ludzie widzą że kobieta w ciąży stoi wiadomo że jej ciężko i jeszcze się pchają jak świnie no kultura na poziomie dna i 10 metrów mułu :ico_zly: mam nadzieję że usłyszała kilka miłych słów, ja rozumiem jak babcia o lasce stać nie może ledwo doszła do kasy ok niech idzie ale te babki co gadają jak ich wszystko boli jak strzyka tu czy tam a zawalają jak małe samolociki to przegięcie pały :ico_zly:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

10 maja 2011, 18:29

A mi dla odmiany dziś starsza kobieta ustapiła miejsca w tramwaju :-) I to już nie pierwszy raz, więc nie wszystkie są takie. Fakt w tej ciąży żadziej mi się to zdarzało ale to dla tego że przez większą część ciąży chodziłam w kurtce i nie było tak widać brzuszka. Z Filipkiem jak chodziłąm całą wiosnę i lato to zawsze ktoś się poderwał jak tylko wchodziłam do tramwaju. Ostatnio też na poczcie i w sklepie ustępowano mi kolejki :-) To bardzo miłe :-)

Ja włąśnie powiesiłam pranko i składam uprane.

[ Dodano: 10-05-2011, 18:30 ]
A to mój Filipek wczoraj w piaskownicy :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 maja 2011, 18:46

Markotka wózeczek dzisiaj przyszedł- akurat zdążyli :-) Kurcze szkoda, że takiego tego męża zajętego masz, no ale teraz sezon jest to pracy dużo. Też kupiłam śpiochy i półśpiochy z pepco- jedyne które mu były dobre, więc kupiłam więcej :-)

Emilka witaj w domu :-) zdjęcia cudowne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jaki opiekuńczy starszy brat- pewnie zachwycony :-)

Zoola toż to samochód moich marzeń :ico_haha_01: gdybym wiedziała, że w mniejszej wersji też występuje już bym go miała :-) Super prezent!

My właśnie wykąpaliśmy naszego Skarba, mój K wyruszył gdzieś na chwilę, więc ja korzystam. Maksik oczywiście zaraz po kąpieli usnął- aż mi go brakuje, ciągle śpi. Muszę go i tak niedługo obudzić, bo już czuję, że cycuszki mam twarde.
Kurcze dziewczyny mam tyle pokarmu, że bez problemu dwójkę bym wykarmiła, a mój Maksio pociągnie 5-10 minut i koniec- widocznie tyle mu starcza. Za to staram się go karmić częściej!

[ Dodano: 10-05-2011, 18:50 ]
Motylek22, Filipek jest przesłodki :-) :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

10 maja 2011, 19:03

Koroneczka, pewnie masz nawał pokarmu, jak cycuszki zobacza że Maksio tyle nie zjada to przychamują produkcję :ico_oczko: A 5, 10 min to wystarczająco dla takiego maluszka. Ja też tak miałam. A potem się unormowało i miałam tyle mleczka ile Filip potrzebował :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 maja 2011, 19:32

Motylek22, oby tak było, bo teraz mam go zbyt dużo jak go karmie leci mi ciurkiem po brzuchu :ico_szoking:

Dziewczyny jak długo bolało Was krocze po porodzie? Ja mam co prawda tylko 3 szewki w środku na szyjce- ale jeden z nich bardzo mi doskwiera, przy każdej zmianie pozycji go czuje. Ile czasu one się rozpuszczają?

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

10 maja 2011, 19:34

Koroneczka, mnie przestało boleć po zdjęciu szwów :-) Czułam się cudownie odrazu po zdjęciu.

A mleczko po brzuchu leci ci z drugiej piersi jak karmisz?

[ Dodano: 10-05-2011, 19:36 ]
aaa Ty masz tylko te rozpuszczalne, to pamietam że dość długo mi wychodziły ale dokładnie nie pamiętam :ico_noniewiem: Tylko mi one nie przeszkadzały.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 maja 2011, 19:40

Motylek22, mi przeszkadza tylko ten jeden- widocznie w jakimś niefortunnym miejscu jest, ale jest już to denerwujące, bo mam problem ze zmianą pozycji z siedzącej na stojącą :ico_sorki:
A co do mleczka to leci tak z tej piersi z której pije- wystarczy, że na chwilę puści, a już idzie fontanna po brzuchu, muszę pieluchę podkładać :ico_sorki: Oby się to unormowało :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość