Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

28 maja 2011, 12:19

pinko, dziekuje ;) Ona dosyc czesto tak chichocze ;D
dziewczyny ja też mam pytanie. Mateusz ma cżesto zimne i mokre stopki, czy u Waszych dzieci zauważyłyście coś takiego??
u ;nie ma zawsze geste - zapewne od sztucznego karmienia

no z ta @ to mnie zkurzylo- w sumie nie raz mialam z nia takie jazdy - na dniach powinna byc cholernica !!! ;p
ja to sobie zawsze duzo rzeczy wmawiam :ico_olaboga: i teraz do czasu @ bede chodzila jak duren :ico_zly:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

28 maja 2011, 13:11

u ;nie ma zawsze geste - zapewne od sztucznego karmienia
coś ci się pokićkało z tym pytaniem hi hi ,ale rzeczywiście kupki są gęste po sztucznym karmieniu.

A o @ to nawet nie mam zamiaru mysleć ,a ty jeszcze masz czas by się uregulowało no chyba ,że się nie zabezpieczałaś i Julcia będzie miała rodzeństwo :-D :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

28 maja 2011, 13:14

coś ci się pokićkało z tym pytaniem hi hi ,ale rzeczywiście kupki są gęste po sztucznym karmieniu.
nie nie bo pinko napisala czy u nas maja maluchy takie kupki jak Ona napisala w swoim pytaniu to odpisalam ze moja ma geste ;)
,a ty jeszcze masz czas by się uregulowało no chyba ,że się nie zabezpieczałaś i Julcia będzie miała rodzeństwo :-D :ico_brawa_01:
raczej takiego prawdopodobienstwa nie ma- zawsze uwazamy ;) a i do stosunkow czesto nie dochodzi- M jak przyjezdza z pracy to je i idzie spac wiec racze nie mozliwe ;) ale i tak musze sie zapisac na wizyte bo kiedys juz na regulacje dostawalam tabletki i na wywolania ..

[ Dodano: 28-05-2011, 13:52 ]
pokickalam masz racje 1@ mialam 1 kwietnia a druga 20 kwietnia :ico_zly:

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 maja 2011, 14:09

witam!!
ja niestety chora angina biorę antybiotyk mała lakcid no bo karmię.dziś już super a 3 dni miała temp 40 i 39 non stop...dobrze że Kornela spokojniutka bo jak by mi sie trafiła taka gorączka przy Mikołaju to tragedia....Miki był bardzo wymagający...płakał chciał być non stop noszony,nudziło mu sie wszystko szybko,Kornela potrafi w bujaku leżeć np.godzinę tak leżała w czwartek jak ja miałam 40stopni ja pod dwoma kołdrami a T z Mikołajem i małą w bujaku w kuchni obiad robili
.A młody niestety musiałam z nim robić obiaad na rękach siku z nim wszystko.. :ico_olaboga: teraz przynajmniej miła odmiana... :ico_brawa_01:

ale sie mówi że chłopcy daja popalić jak są malutcy a corcie jak podrosna...
Dziewczyny, jak wygląda u was dzień??
wstajemy o 7 T zawozi Mikołaj do przedszkola a my z Kornelą leżymy w łóżu ona pożniej idzie spać tak ok.9 śpi czasem do 10 a czasem do 11.30 tak ok.13 idziemy na spacer czasem zaśnie a czasem sie rozgląda--musiałam jej zacząc dwie pouszki podkładać pod plecki i głowę bo z gondoli jak leży nic nie widzi i się złości--Mikołaja odbieramy z przedszkola i młoda idzie spać tak o 15-16(czasem zaśnie na dwoży to jak ją wniosę w gondoli to jeszcze śpi)a potem gdzieś tak o 19.30 śpi juz na noc.kilka razy jej się zdarzyło zasnąc o 17.30 i już spała na noc musiałam ją tylko na śpiocha przebrać. :ico_oczko: tak wygląda nasz system tygodniowy ale jak jest weekend to zawsze coś tam ulegnie zmianie...bo albo gdzieś jedziemy albo u kogoś jesteśmy.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

28 maja 2011, 20:06

nie bo pinko napisala czy u nas maja maluchy takie kupki jak Ona napisala w swoim pytaniu to odpisalam ze moja ma geste ;)
A mnie się wydawało ,że pisała o stopkach hihi czyli nóżkach :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 maja 2011, 21:04

Tynusz1 napisał/a:
nie bo pinko napisala czy u nas maja maluchy takie kupki jak Ona napisala w swoim pytaniu to odpisalam ze moja ma geste ;)
A mnie się wydawało ,że pisała o stopkach hihi czyli nóżkach :-D
hehehe, no aż się cofnęłam na poprzednią stronę poczytać swoje posty i o kupkach nic nie pisałam :-D hehehhe
My dzisiaj na festynie z okazji dnia sąsiada byliśmy, dużo darmowych atrakcji dla maluchów było i ogólnie nam się podobało.
anijka, zdrowiej kochana :ico_sorki: dobrze, że mężuś pomaga a Kornelka słodka i grzeczna :ico_brawa_01:
Planujemy za około tydzień półtora nad morze do Rowów wyskoczyć. Mężulo wykorzysta chyba tacierzyński w tym czasie :-) Nie mogę sie doczekać, oby tylko pogoda nam dopisała.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

28 maja 2011, 22:29

hej!
Wojtusia stopki też wiecznie zimne i mokre.
Anijka dużo zdrówka.
Planujemy za około tydzień półtora nad morze do Rowów wyskoczyć.
jak to dobrze że jedziecie. My mamy wczasy od 12 czerwca i im bliżej wyjazdu tym więcej wątpliwości w mojej głowie się rodzi. A co jeśli Wojtek się nie zaktlimatyzuje i będzie dwa tygodnie płakał? Nie masz takich obaw?

Dziewczyny a jak u Was z dietą? Jecie już wszystko?

[ Dodano: 28-05-2011, 22:35 ]
ja się ostatnio ze Stasiem ważyłam i wyszło mi, że on już waży 6800g Kawał chlopa z niego.
ja zrobiłam to samo i mi wyszło 7,200

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 maja 2011, 10:22

A co jeśli Wojtek się nie zaktlimatyzuje i będzie dwa tygodnie płakał? Nie masz takich obaw?
wcale o tym nie myślę :-) hehehe. Czemu miałby się nie zaaklimatyzować? Myślę, że nie będzie problemu :-) Jedziemy tam zresztą tylko na około 4 dni, więc jakby co to wrócimy ;-)
Dziewczyny a jak u Was z dietą? Jecie już wszystko?
nie jem czekolady, ani jagód ani malin, bo to uczula Stasia. poza tym raczej wszystko już jadam :-)
ja zrobiłam to samo i mi wyszło 7,200
też kawał chłopa z Wojtusia :ico_brawa_01:

Uciekam zbierać się do kościoła, mąż z córą pojechali do tesco jeszcze na zakupy, zaraz powinni wrócić.

[ Dodano: 2011-05-29, 10:24 ]
Aj i zapomniałam dopisać, śliczne zdjęcie córci w podpisie.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 maja 2011, 17:24

pewnie cos pokrecilam hehehe ;)

[ Dodano: 29-05-2011, 18:24 ]
zrobilam dziewczyny test i jest jedna kreska- czyli tak jak myslalam to nie ciaza- ale znowu cos z hormonami- w sumie po porodzie @ mialam wywolana czopkami i moze przez to mi sie tak dzieje :/ jutro jade do gin ktora przyjmuje od razu i niech zobaczy co jest grane !

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

30 maja 2011, 09:12

jutro jade do gin ktora przyjmuje od razu i niech zobaczy co jest grane !
Nic się nie przejmuj to normalne żadna kobieta po porodzie nie ma regularnego okresu jeszcze o takiej nie słyszałam organizm musi mieć czas by się zregenerować poród to nie pójście do toalety z macicy robi się jedna wielka rana ,która musi dojść do siebie i zregenerować się ustabilizować hormony itd.zatem nie zadręczaj się a wizyta u gin zobaczysz tylko cię uspokoi mam nadzieję :-)

My też planujemy wyjazd na początku lipca do Polski na wakacje na działeczkę i wcale się nie martwię ,że synek będzie płakał -trzeba mu tylko zapewnić maximum tego co ma w domku czyli ten sam proszek do prania ulubiona maskotka kołderka czy inne drobiazgi wtedy nie powinien odczuć zmiany przecież mamusia będzia cały czas ta sama :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość