tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

28 maja 2011, 14:19

Inuno kiecki fajne...ale ja to taki chlopak bardziej jestem (wiecznie jeansy -rurki obszarpane kochane najbardziej)i nawet przed ciaza bym ich n ie zalozyla...ale fakt !!!motywacja niezla ...tez sobie jakies super obcisle jeansy musze upatrezec i do nich chudnac....
że jak miała cesarkę to po 2 latach dopiero odzyskała figurę a teraz po naturalnym porodzie mówi że 2 miechy i już się wciągnęło :ico_olaboga:
mojej mamie np nigdy sie tak dokladnie po cc nie wciagnelo...ale to bylo 30 lat temu i zupelnie inne ciecie mai ja bylam od poczatku z butli karmiona...wiec pewnie dlatego
ja jak na 2 miesiace po czuje sie okey-nie rewelacyjnioe ale w miare przyzwoicie...tak posrodku jestem miedzy kumpela ktora naturalnie rodzila na poczatku lutego i schudla chyba bardziej niz przed ciaza juz...a taka patykowata raczej byla...a druga mamuska tez naturalnie rodzaca ale 13 miesiecy temu ...ktora nigdy tak naprawde ie schudla i brzusio ma takie jak ja teraz.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
kurcze znow mnie cyco pobolewa ...i sie twrdy robi ...musze jednak malego przykladac do cyca na ta pilke do rugby od czasu do czasu bo inaczej nie ciagnie z gory i mi sie blokuje :ico_placzek:

[ Dodano: 28-05-2011, 20:36 ]
uuuuu...a tu pusto ...kurcze usiluje zlozyc karuzelke dla malego...ale nie idzie ...co za palant to wymyslil???!!!facet napewno...zadna kobieta nie skomplikowalaby niepotrzebnie tak porostej rzezcy... :ico_puknij:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

28 maja 2011, 21:46

Co do wagi to ja waze juz tyle co przed ciaza i mieszcze sie spokojnie we wszystkie rzeczy oprocz obcislych bluzek bo teraz nosze stanik w rozmiarze D a przed ciaza mialam B.No ale z tego akurat sie ciesze :-)
Ale na brzuszku tez mam jeszcze troszke faldke.

Moja Roksanka 2 tygodnie temu wazyla 5,5 kilo.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 maja 2011, 11:57

wazyla 5,5 kilo.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super waga!!!


A tu widze w weekend nikogo...
oj wiecie dziwne to zycie ....i chyba ciagle mi hormony szaleja...bo tak jak sie nie moglam doczekac kiedy juz mama pojedzie tak teraz jak odjechala to sie poryczalam... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

teraz 2 dni spokoju i M. siosytra z dziecmi...
troche sie obawiam tej wizyty...bo po pierwsze sie nie znamy ...po drugie to jednak spore zamieszanie ona i 2 chlopcow- 6 i 2 latka...a po trzecie to nie wiadomo na jak dlugo.... :ico_noniewiem:
chociaz jest szansa ze wogole nie przyjedzie...bo nie odzywa sie wcale do M. i nie odpowiada na jego wiadomosci...a jest z niej lepszy numer ...poza tym ostatnio nie uklada sie jej z ojcem malego i mysle ze bedzie chcial ja zatrzymac w PL bo cos podejrzewa...
no nic zobaczymy jak to bedzie...ale ja chyba poprostu potrzebuje odpoczac...chora jestem dalej i wcale mi nie lepiej a jeszcez M. zarazilam... :ico_olaboga:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

29 maja 2011, 13:04

mam malutko czasu dzisiaj...
wpadlam tylko pochwalic sie porannymi fotkami
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Milego dnia mamuski, bede jutro :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 maja 2011, 17:30

Sejana piekna cala trojka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jaka rozowa :-D

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

29 maja 2011, 19:41

Witam weekendowo :-D

NowaSejana, fotki super :ico_brawa_01: Śliczne dziewczynki :-D
A jak tam nosidełko się sprawdza ? Marcelinka lubi być noszona ?

tabogucka, tak to bywa z tymi mamami... Tak źle i tak nie dobrze :ico_pocieszyciel:
A jeśli siostra M. faktycznie przyjedzie to współczuję bardzo... :ico_noniewiem:
Waga Szymusia też super :-D Fajnie,że tak ładnie przybiera :ico_brawa_01:

agusia22, super,że waga wróciła do normy :ico_brawa_01: Ja też na szczęście na wagę nie mogę narzekać,bo ważę 9 kg mniej niż przed ciążą i wszystko za duże :ico_haha_02:
Moja Roksanka 2 tygodnie temu wazyla 5,5 kilo.
piękna waga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Martynka 2 tygodnie temu miała 5kg :-D
7 czerwca idziemy na następne szczepienie i ciekawa jestem ile będzie teraz ważyć :-)

Kurcze,a ja nie byłam jeszcze u gina na kontroli :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Już 2 razy chciałam iść i raz zapomniałam,a za drugim razem Martynka miała problemy z brzuszkiem i tylko u mnie była spokojna, więc bałam się ją zostawić z dziadkiem.
Musze koniecznie iść teraz we wtorek,bo mam jakieś bóle brzucha co jakiś czas jak na okres i od czasu do czasu bardzo mnie z jednego boku boli... :ico_olaboga: :ico_placzek:

Inuno sukieneczki super. Oby Ci się udało szybciutko schudnąć i będziemy wyczekiwać Twojej fotki w nowej sukience :-D :-D
Dla Mikołajka też :ico_brawa_01: za ładną wagę :-D

Fintifluszka to Pola pewnie teraz będzie wyrównywać i jak była króciutka i grubiutka przy porodzie to teraz będzie długa i szczuplutka :ico_brawa_01:

aga216 super,że z bioderkami Paulinki wszystko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobrusia tak jak pisały dziewczyny nie ma się czym przejmować,że już nie karmisz piersią. Najważniejsze,żebyście byli szczęśliwi z Witusiem :-D
Nie ma sensu się męczyć i robić coś na siłę :-)

Blanka26 super waga Mateuszka :ico_brawa_01:
A zdjęcia prześliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super mamuśka jesteś,a nie jakiś grubas :ico_nienie: :ico_nienie:

A u nas wszystko dobrze :-)
Wczoraj Martynka miała kiepski dzień i spać nie mogła ale za to dziś nadrabia i jak usnęła o 11:45 tak tylko postękiwała jak była głodna, karmiłam ją i spała dalej :-D wstała dopiero teraz :ico_szoking: :ico_haha_01:
Muszę ją ze 2 godzinki pomęczyć,żeby na nockę ładnie zasnęła :ico_noniewiem:

Lecę,bo się cyca dopomina :-)

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

30 maja 2011, 08:28

hej, czemu moje linki zostały usunięte? Przecież z allegro można wrzucać.. :/
ale to bylo 30 lat temu i zupelnie inne ciecie mai ja bylam od poczatku z butli karmiona...wiec pewnie dlatego
ja miesiąc karmiłam piersią, niestety Mikołaj nie chciał jeść, więc zostało mi stosować dietę.. dzisiaj dzień I i jak na razie żyję :P Zaraz będzie pora na jogurcik :P
wpadlam tylko pochwalic sie porannymi fotkami
śliczne córunie :)

Kupiłam dzisiaj Mikołajkowi bujaczek, bo wczoraj u rodziców mu się podobało :D O taki:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1635927845

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

30 maja 2011, 09:00

hej nie bylam tu przez weekend bo mialam 3 dni pod rzad szkole :ico_sorki:
masakra taka sie czulam wymeczona do tego w piatek mala dostala poraz pierwszy koleczki jak mnie nie bylo ;/ :ico_olaboga: a chcielismy jechac po szkole z K na zakupy i dzwonie do tesciowej a mala krzyczy jak nie wiem i tesciowa mowi ze mala nie chce pic z butelki i ze placze no to ja ze jedziemy juz a tu pól godz drogi do domu :ico_sorki: i dzwonie za troszke a ona nadal placze myslalam ze umre w tym samochodzie na poczatku nie pomyslalam ze to kolka dopiero za troche zadzwonilam i mowie ze maja jej podac kropelki mam te niemeickie sab simplex i naszczescie pomogly mala sie uspokoila :ico_sorki: ale jak dojechalam to takie oczka miala czerwone od plakania biedna moja kruszynka :ico_placzek:
teraz naszczescie nie miala przez te 2 dni oby sie juz nie powtorzyło najgorsze ze mnie przy niej nie bylo ;/
w sobote bylismy jeszcze na roczku mojej chrzesnicy tyle pysznosci torcik sałateczki a ja tylko moglam parowki zjesc ;/ ehh ostatnio jak bylam u mamy tez placuszki z truskawkami i co nie tylko a ja tylko patrzylam ;( tak troszke przykro ale co zrobic
jesli chodzi o wage to ja juz wrocilam do swojej z przed ciazy i mieszcze sie w swoje rzeczy tylko wlasnie w biuscie czasem za obcisłe ;) ale o to sie nie martwie no i skora na brzuchu tez sie ostala :ico_noniewiem: ale to mysle sie jeszcze da zrobic ;)
ide bo mala sie obudzila
a no i nowa sejano przesliczne masz dziewczeta słodziaki ;))

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

30 maja 2011, 09:24

nie bylam tu przez weekend bo mialam 3 dni pod rzad szkole
znam ten ból, tydzień temu miałam zjazd, a od tego weekendu zaliczenia się zaczynają :ico_sorki:
te niemeickie sab simplex i naszczescie pomogly mala sie uspokoila
No to dobrze, u nas tylko nasilały objawy, ale na szczęście Mały już nie ma kolek :ico_sorki: Czasami tylko bączki go meczą :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

30 maja 2011, 14:36

czesc....

dziewczyny jestem tak chora jak nigdy w zyciu...a gardlo mnie tak boli ze az sie boje co bedzie dzis w nocy...skoro juz teraz kazde przelkniecie sliny sprawia mi bol...nos mam czerwony ,zapchany a chusteczki bola jak zyletki...kurcze nie wiem co robic... :ico_olaboga: biore paracetamol na zmiane z nurofenem i 3 rozne homeopatyczne leki...i nic...zero poprawy...a wrecz gorzej bo taka oslabiona jestem...ze az mi sie kreci w glowie jak wstaje. i nawet czosnek w tabletkach wyciagnelam......
lykam acerole...mam spray do gardla i drazetki a poprawy zero... co robic???

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości