ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

30 maja 2011, 12:12

Malinka ja pierdziele mama rodzina zastepcza dla twojego dziecka :ico_puknij: powiedzialas ze P. dobrze zarabia teraz i co nie bedziecie miec co jesc? jak wynajmujecie mieszkanie mozecie sie starac o dodatek mieszkaniowy, ktory jak nie w calosci to choc w czesci pokryje koszty czynszu, a z opieki dostaniecie pieniadze na dziecko, moze nie jakies kokosy, ale zawsze cos..przeciez on ma 20 lat jaki ma zawod?uczy sie? z UP bedziecie miec ubezpieczenie jakby nie znalazl nic na stale..tylu doradcow a zaden nie umi konkretnie pomoc, tylko szuka polsrodkow, dla mnie rodzina zastepcza to poroniony pomysl, ucieczka od odpowiedzialnosci i w tym wypadku kombinatorstwo :ico_noniewiem: takie moje zdanie..

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

30 maja 2011, 12:17

hej kobitki, ja tylko meldunkowo bo nie mamy jeszcze netu w nowym domku więc weszłam że tak powiem okazyjnie :ico_sorki: U nas super. Kuba już drugą noc zasypia sam w swoim łóżku w swoim pokoju i spi tam przez całą noc bez problemów. Jeszcze ani razu nie przyszedł do nas do sypialni a ja do niego zachodzę tylko kontrolnie jak idę na siusiu :ico_sorki: :ico_brawa_01:
Co do seksu- coż jakby to powiedziec u mnie niestety z seksem tez nie jest rewelacyjnie- ja mogę tego nie robic wcale :ico_olaboga: :ico_sorki: Nie mówie że nie jest mi dobrze ale ochoty jako takiej sama z siebie nie mam. Tak mniej więcej raz na tydzień kochamy się ale to bardziej dla mojego mężusia niż z mojej ochoty :-)
Pampersy- pierwsze opakowanie mielismy Pampersa a potem zaraz przeszłam na Haggisy- tak jakoś bardziej mi odpowiadały :ico_sorki: A od mniej - wiecej ół roku jak używamy tylko na noc to zakładam Dada z Biedronki i mysle ze tez sa ok :ico_sorki:
Zirafko- miłego leniuchowania na wolnym :ico_brawa_01:
Malinko- zrobisz jak uważasz ale myślę że skoro teraz wywinął Ci taki numer i naraził Cie na taki stres to niestety będzie się to powtarzało i nie raz jeszcze będziesz przez niego płakała . A co znaczy że Ty żle zrozumiałaś tą całą sytuację. Sorry ale jak miałaś zrozumieć skoro nawet nie stać go było na rozmowę w cztery oczy i posiłkował się smsami :ico_zly: Wasza sytuacja nie jest różowa ale bez przesady, to on jest facetem i to on ma Cię podtrzymywać na duchu. Z sytuacją materialną też uważam że sobie poradzice- przed chwilą wynajmował dla Was mieszkanie a teraz nagle martwi się że nie będziecie co mieli jeść? Teściowa powinna go upewnieć że dacie radę a nie jeszcze podjudzać :ico_zly: Co do rodziny zastepczej tez nie myślę żeby był to dobry pomysł ale to już Twoja indywidualna decyzja :ico_sorki: Mam nadzieje że jokoś to wszystko sobie poukładacie :ico_sorki:
Zdróweczka dla dzieciaczków i dla Was mamuśki :ico_sorki: My dziś z Kubusiem i moja siostrą jedziemy nad morze i będziemy tam do środy :-) Tak więc kolejny meldunek po powrocie. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

30 maja 2011, 14:14

Widzę, że dużo sie u was zadziało w osatnim czasie.
Zirafka nareszcie należyty odpoczynek :ico_brawa_01:
Tosia gartuluję nowego mieszkanka :ico_brawa_01:
Malinka wszytsko się ułoży kochana,a rodzina zastepcza to mim zdaniem też niezbyt dobry pomysł

u mnie jak narazie nie za ciekawie,cały czas leżeć,jutro kontrola i pewnie mnie zapuszkują w szpitalu :< a jeszcze chemia mi została do zaliczenia,nie może mi babsko odpusić ani trochę,i nawet dobrego słowa nie powie,słyszę tylko że podłogi w supermakcie będe zmywać a mój umysł zatrzymał się na podstawówce,no cóż.Pewnie mąż nerwowo z nią nie może to się musi na mnie wydrzeć.
narazie zastanawiamy się nad opcją jak to wszytsko ułożyć,niby pieniądze od mamy będą sporo,ale głupio mi brać tylko od niej,nie orientujecie jak to jest z zasiłakmi z mopsu,będzie się coś należało jak ja będe uczyć się zaocznie,a mój chłopak (w sumie to już narzeczony :ico_brawa_01: ) będzie studiował/pracował? to zależy od matury,najwyżej jak będzie źle to poprawi i studia za rok

trzymajcie się ciepło :*

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

30 maja 2011, 16:44

sorry za bluźnierstwa :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Według mojej " tesciowej " nic nam sie nie należy żadna kasa nawet po ślubie, żaden dodatek a Patryk nie pa czasu się z PUPie zarejestrować :( a musi ...
I tak moja mama była by tą rodziną zastępczą :(
nie wiem juz co robić :( mysle o tym dziecku.. zostało mi 2 tyg...
i zero jakich kolwiek pomysłów :((( :ico_sorki:
in.your.mouths, kochana a ta baba od chemii to pewnie stara bezdzietna panna :D
dasz rade :* zdolniacha jestes wiem wiem ;*

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

30 maja 2011, 17:00

Malinka ( sory za szczerość ) to co opisujesz to mi się w głowie nie mieści i czasami to nawet czytac mi się tego niechce... wszystko to chore jest i poronione... ja juz się gubię w tym wszystkim i wiesz co bym zrobiła? Kopnęła go w zadek!!! i tyle na ten temat!
Zaraz idę do gina po zwolnienie i na badanie, no i pewnie czeka mnie siedzenie w kolejce a tu taki upał, chyba poczekam do 19 jak sie przeludni.. teraz mam chwilke oddechu bo mały u mojej mamy urzęduje ...
Zirafko- miłego leniuchowania na wolnym

no fajowo jest :-D z tym, ze wiesz jak to jest z tym leniuchowaniem w domu przy dziecku :ico_haha_02: ... zreszta ja to jestem taka , ze odpoczywac nie umię i cały czas myślę co by tu jeszcze zrobic :ico_puknij: i tak np dzisiaj przebrałam pościel.
Kuba już drugą noc zasypia sam w swoim łóżku w swoim pokoju i spi tam przez całą noc bez problemów
rewelcja to nawet mój teraz nie prześpi całej nocy, bo zjada duzo ostatnio truskawek i w nocy chodzi sikac ze 2,3 razy- to więcej jak ja :ico_szoking: ale cieszę się, ze je te truskawki bo zniknęły problemy z kupą, teraz robi 2 razy dziennie. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

30 maja 2011, 19:05

Malinko napewno Wam sie cos nalezy, lepiej idz gdzies, gdzie doradzi Ci ktos kto sie na tym zna a nie Twoja 'wspaniala' tesciowa.. Nie wiem dokladnie gdzie bo niestety ja nie mieszkam w Polsce, ale napewno znajdziesz gdzies jakas instytucje ktora moze Ci po prostu doradzic o jakie zasilki mozecie sie starac..
A co do Twojego P to powiem Ci tak - ludzie sie rozstaja i wybaczaja, nieraz duzo gorsze rzeczy wiec jesli uwazasz ze masz sile dac mu szanse to zrob to.. Ale moim zdaniem on zachowuje sie bardzo niedojrzale nawet tym, ze pozwala Ci sie denerwowac w takim stanie, a pamietaj ze on nie dorosnie w ciagu kilku dni ani tygodni.. Bedziesz musiala dac mu wiecej czasu wiec pomysl czy bedzie Ci teraz potrzebna dwojka dzieci zeby sie zajmowac.. Mam nadzieje ze wszystko Ci sie ulozy.. Buziaki :*

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

30 maja 2011, 21:25

Agus, dzieki kochana :*
dałam mu szanse dla Liwki, moze po jej narodzinach sie zmieni :(
jeżeli nie to bede samotną matką, wiele takich... wiem ,że sobie poradze.
Jestem zdania ,że kazdemu nalezy sie druga szansa, moze cos zrozumie,, zrozumiał...
zobaczymy, trzymajcie kciuki <3

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

30 maja 2011, 21:46

ha witam po rwaniu 6 ... jeszcze nie boli .. chyba znieczulenie jescze działa... aaaa
gips u straszegi zdjety ... co za dzien :ico_noniewiem:
Malinka - szansa dana - temat zamkniety - twoje zycie - nie daj sie tylko - co do rodziny zastepczej .. dla pieniedzy .. hmmmm ... rozwaz to sama ...
in.your.mouths, - to co jakas poprawa? ktos sie zareczył :ico_brawa_01: pokazuj pierscionek :-D
Zirafka - no odpoczywaj , nie szarzuj - ja tez odpoczywam - hyhyhyyh z mlodym w domu
Tosia - no nowe mieszkanko - fajowo!! :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

31 maja 2011, 08:44

Cześc laski. No i tak: Kuba w żłobku bo sam chciał iśc , ja to nawet dzisiaj bym goi nie dawała bo chciałam z nim iśc na działkę, żeby sobie trochę pobiegal i popodlewał mamusi kwiatki, ale skoro chciał iśc do dzieci nie zatrzymywałam go... przynajmniej obiad mam z głowy, bo my to bądź co z mężem zjemy.
A upał dziś u nas będzie okropeczny bo juz teraz jest 21 stopni :ico_szoking: w cieniu :ico_szoking: tak więc zaraz wybieramy się na działkę i będe leniuchowac bo w domu się nie da :ico_oczko: bo zawsze cos przydałoby się zrobic.
A i dzisiaj idziemy po 15 do przedszkola na jakieś spotkanie razem z dziecmi hm niewiem po co to, bo juz jedno spotkanie było i trwało ponad 2 godziny :ico_puknij: i w sumie takie gadanie o niczym było, a one wzięły za to kasę bo była pani psycholog, logopeda i pedagog i pewnie miały za te wykłady zapłacone, ale pomijając to najgorsze było dla mnie siedzenie na tych malutkich krzesełkach ponad 2 godziny :ico_olaboga:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

31 maja 2011, 09:02

witam
dzis znow piekny dzien u nas..wiec :ico_duzepranko: juz wstawiona i dzis koniecznie musze odwalic pierwsza ture :ico_prasowanko: bo juz mi sie z szafy samo wywala :ico_wstydzioch:
Milcia w pzredszkolu wiec troche czasu mam :-)

zirafka widzisz moze jego organizm potrzebuje wiecej cukru z owockow, albo witaminek ze teraz nie ma problemu z kupka :ico_brawa_01:
in your mouths gratulacje zareczyn :-) na pewno sa zasilki rodzinne, dodatki wychowawcze i dla samotnych matek, trzeba isc i sie popytac, ale to dopiero jak sie dzidzius urodzi, np przy okazji zalatwiania jednorazowego zasilku dla biedniejszych rodzin i becikowego :ico_noniewiem:
moze na necie poszukaj jakichs info..ja mam super express czwartkowy z 26.05.2011 i tam jest rozpiska nawet o wszelkich mozliwych zasilkach dla matek, moze tez bedzie na necie nr 121 (6100) :ico_noniewiem:
malinka co do zasilkow j.w...na reszte na prawde brak slow..jak nie ma czasu isc do UP, do zarejestrowania sie nie potrzeba niewiadomo ilu godzin wolnego, moze juz o 7 tam byc i zalatwi wszystko, potem tylko musi sie zglaszac w odp terminie, ale to bedzie z gory wiedzial kiedy to sobie jakos czas ustawi..no sory ale teraz sa rzeczy wazne i wazniejsze :ico_noniewiem:
i szczerze nie popieram zakladania i utrzymywania rodziny bazujac na panstwie, rozumie jakas pomoc na poczatku, w waszym wieku nie jest latwo zaczac zycie jakby od nowa, ale zeby od razu stawiac tylko na to, ze albo kasa od panstwa albo koniec z "zabawa w rodzine" :ico_noniewiem: ja wam zycze jak najlepiej :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość