Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 maja 2011, 22:59

a jak tam u ciebie rybko ???????
- ja dzis robilam,bo wiesz,ze nigdy nie moge doczekac do dnia spodziewanej i tez jedna czerwona :ico_noniewiem:
chyba niedługo polece do gina tak jak wcześniej pisałam...
- chyba powinnas isc :ico_sorki:

jenny1983, nie swiruj,ja w tym miesiacu jak mialam owulacje bralam antybiotyk,tez nie chcialam podejmowac staranek ale maz zdecydowal za mnie i teraz nie zaluje...moze sie udalo???

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

30 maja 2011, 23:01

zytać pech to nie zdziwię się jak za 2 tyg okaże się,że zobaczę 2 kreski.
ale to już raczej nie pech :ico_oczko: :-D przykro mi z powodu następnych twoich problemów....i szybkiego powrotu do zdrówka życzę!!!

ide spac papapa :ico_spanko:

[ Dodano: 30-05-2011, 23:03 ]
ja dzis robilam,bo wiesz,ze nigdy nie moge doczekac do dnia spodziewanej i tez jedna czerwona :ico_noniewiem:
hihih...ty to masz tempo...jak dobrze pamiętam pod koniec tygodnia masz dostac @???wiec jeszcze wszystko możliwe :ico_haha_01: czemu usunęłaś suwaczek z cyklem???

moze sie udalo???
:ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

30 maja 2011, 23:14

Oj wiem ,że świruje ale raczej szanse małe, staraniami nie nazwałabym tego.
Pytanie chyba nie było do mnie, ale mój suwaczek zniknął, aby nie stresować się i nie liczyć dni, jak wyjdą kiedyś 2 kreski to pewnie drugie dowiecie się:)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

31 maja 2011, 07:40

no nie wyprę się wogóle nic wygląda jak mój młodszy braciszek!!!!!!!!!!!!!!!!
i bardzo dobrze- ;Dmoja to znowu wykapany tatus ;p
szkieletorek nie rozumie Ciebie i Twojego podejścia, pewnie jest wszystko dobrze, ale później możesz zadręczać siebie,że nie pojechałaś wcześniej do lekarza. Piszesz,że ruchów nie czujesz, ale w końcu chyba tych pierwszych jeszcze nie czułaś ruchów,jeśli dobrze zrozumiałam.
Mam nadzieję,że to tylko twoje ciążowe humory, więc aby tylko mała szybko zaczęła kopać i Ty będziesz spokojna.
Stres nie jest wskazany w ciąży,więc ja dla świętego spokoju skontaktowałam się z
lekarzem.
mam te same zdanie

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 maja 2011, 08:47

witam gorąco :ico_kawa:

szkieletorek w pierwszej ciąży ruchy mogą być wyczuwalne nawet w 22 tc,więc jeszcze trochę czasu masz ;-) ale jeśli się nie pokoisz to zawsze do szpitala możesz pojechać i oni wszystko sprawdzą :ico_sorki:

jenny1983 czy się udało to się jeszcze okaże :ico_oczko:

a co dalej miało być to zapomniałam :ico_wstydzioch:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

31 maja 2011, 09:28

szkieletorek nie rozumie Ciebie i Twojego podejścia, pewnie jest wszystko dobrze, ale później możesz zadręczać siebie,że nie pojechałaś wcześniej do lekarza. Piszesz,że ruchów nie czujesz, ale w końcu chyba tych pierwszych jeszcze nie czułaś ruchów,jeśli dobrze zrozumiałam.
Mam nadzieję,że to tylko twoje ciążowe humory, więc aby tylko mała szybko zaczęła kopać i Ty będziesz spokojna.
Stres nie jest wskazany w ciąży,więc ja dla świętego spokoju skontaktowałam się z
lekarzem.
mam te same zdanie
No to mi się dostało ;)
Za chwile jedziemy na giełdę więc może podjedziemy tam gdzie gin przyjmuje , jak będzie to pójdę do niego. A jak nie to spróbuję potem do niego zadzwonić i powiedzieć o moich obawach.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

31 maja 2011, 09:32

szkieletorek, jeju takie obawy masz :ico_olaboga: Kochana lec do lekarza,masz prawo panikowac i bac sie,takie prawi ciezarnych :ico_ciezarowka:

majka2183
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1066
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:47

31 maja 2011, 09:57

szkieletorek musisz iść do lekarza, bo tak to będziesz się zadręczać i może nie potrzebnie, pamiętaj że tu chodzi o twoje maleństwo, Lepiej być pewnym niż potem się zastanawiać i obwiniać w najgorszym wypadku że jednak mogłam iść nic mi nie szkodziło.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

31 maja 2011, 10:01

Witam w piękny słoneczny dzionek ;))))

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

31 maja 2011, 10:05

szkieletorek musisz iść do lekarza, bo tak to będziesz się zadręczać i może nie potrzebnie, pamiętaj że tu chodzi o twoje maleństwo, Lepiej być pewnym niż potem się zastanawiać i obwiniać w najgorszym wypadku że jednak mogłam iść nic mi nie szkodziło.
Podjedziemy do niego .Jak go nie bedzie to zadzwonie i zobaczymy co kaze robic.

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość