Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

31 maja 2011, 16:50

No gina nie było .Tel nie odbiera .Ale bede próbować dalej.Popołudniu zadzwonię na rejestracje i sie dowiem kiedy przyjmuje i wtedy pojadę jak najszybciej.
pewnie ze tak ;)

ja mam wizyte na 30stego dopiero- pewnie juz do tego czasu bedzie @ / chcialam isc do babki (z deka stukniettej ale co tam) ktora przyjmuje od razu ale od 10tego nie moge znalezc dowodu - i nie mam z ZUSU papierku o ubezpieczeniu z zasilku macierzynskiego :/ w piatek jade robic zdj do dowodu a w poniedzialek zloze papiery ehhh jak nie urok to sr*czka :/

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

31 maja 2011, 17:39

Więc tak , jutro przyjmuje od 8 rano więc jutro jedziemy z mężem .Dziś też przyjmuje wieczorem ale nie chce jechać sama a mąż ma 2 zmianę.
Ale dziś już w miarę samopoczucie mam ok bo nie jestem cały dzień sama , siostra dziś wcześniej skończyła i ciągle cos tam gadamy jemy itp więc czas mi miło leci.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

31 maja 2011, 17:57

ehhh jak nie urok to sr*czka :/

takie uroki zycia :/ nie jestes sama :ico_haha_02:

majka2183
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1066
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:47

31 maja 2011, 18:20

kingoza az się boję tej wizyty ale cóż grunt to pozytywne nastawienie głęboki wdech i wydech

[ Dodano: 31-05-2011, 18:22 ]
kingoza czyli jest jakaś maludka szansa tak jak u mnie bo u mnie @ też tak tylko była bo była rewelacji niezrobiła

[ Dodano: 31-05-2011, 18:26 ]
szkieletorek widzisz jak humor poprawia się jak masz wokół siebie kogoś. Rozmowa zawsze czyni cuda.

[ Dodano: 31-05-2011, 18:28 ]
i myślałam że Szymuś pojedzie ze mną ale niestety ma ważne spotkanie w pracy i sama będę musiała pojechać.
:ico_placzek:

[ Dodano: 31-05-2011, 18:29 ]
Dzisiaj mój 6-letni aniołek stwierdził że chce mieć braciszka bo będzie mógł z nim grać w piłkę nawet nie wiem skąd mu się to wzięło może słyszał jak rozmawialiśmy o tym

[ Dodano: 31-05-2011, 18:31 ]
a zapomniałam wam pisać w piątek czeka mnie jeszcze bardziej dramatyczny dzień, otóż w piątek będę miała sprawę w Sądzie o pozbawienie praw rodzicielskich ojcu mikołaja

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

31 maja 2011, 18:48

O jej majka współczuje sprawy bo to raczej do miłych nie należy .
A jeśli mogę zapytac to dlaczego chcesz go pozbawić praw rodzicielskich ?
Jest jakis agresywny co do syna.
Szkoda że nie może pojechać z toba na wizytę ale bedzie dobrze, na pewno .

majka2183
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1066
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:47

31 maja 2011, 19:39

szkieletorek jeśli chodzi o kwestię jego zachowania to tak jest agresywny.

więc ja rozeszłam się z nim po prawie 3 latach, bo dowiedziałam się że mnie zdradził i ma córkę w dodatku, a trochę wcześniej zaczął zaglądać do kieliszka potem wychowywałam mikołaja sama moja babcia mi pomagała i do dzisiaj to robi "BABCIU KOCHANA WIELKIE DZIĘKI". Przez ten czas co go zostawiłam złożyłam pozew o rozwód to wogóle się nie odzywał nie interesował się nim na sprawie robił wielkie pretensje jako że niby to ja mu uniemożliwiam kontakt, a właśnie tak nie było tylko nie chciałam wozić dziecka do jego miejscowości i zostawić bo nie wiem co będzie napije się i co zostawi go bez opieki, chciałam żeby widywał go u mojej mamy ale on nie chciał, poza tym sąd też tak zdecydował, ale on się do tego nie zmotywował.
Jak się dowiedział że mam kogoś to zaczął nas nachodzić i straszyć że mi zabierze mikiego, wywiezie gdzieś, i takie tam. Wiec się przez straszyłam, i już wtedy chciałam zrobić sprawę, ale się dowiedziałam od mojego adwokata że on już przebywa we więzieniu na 6 miesięcy za jakoś tam kradzież. Więc wtedy to olałam i nie robiłam nic. Ale wyszedł po 6 miesiącach i akurat ja wtedy byłam w ciąży i byłam sama w domu z mikim a on przyszedł lekko pochmielony i wyszło jak wyszło. Dostał za to wyrok ale 3 lat ale wyszedł po 1,5 za dobre sprawowanie. I teraz jest na wolności więc muszę to zrobić dla swojego i mikołaja dobra.

[ Dodano: 31-05-2011, 19:40 ]
Szkoda że nie może pojechać z toba na wizytę ale bedzie dobrze, na pewno .

tak szkoda ale praca jest ważna bo bez tego to możemy mieć kłopot jak faktycznie to maleństwo się urodzi o ile tam jest.

[ Dodano: 31-05-2011, 19:42 ]
O jej majka współczuje sprawy bo to raczej do miłych nie należy .
do miłych nie należy ale robię to dla dobra swojego i mikiego.
A nie chcę żeby Szymon miał zrobić coś głupiego bo on jak się dowiedział co się stało to poprostu by chyba go :ico_zly:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

31 maja 2011, 20:48

kingoza czyli jest jakaś maludka szansa tak jak u mnie bo u mnie @ też tak tylko była bo była rewelacji niezrobiła

sama nie wiem ... @ trawala 2.5 dnia, zaczela sie w sobote wieczorem i dzis jest wt i od rana nic nie mam ....

[ Dodano: 31-05-2011, 20:53 ]
Jak się dowiedział że mam kogoś to zaczął nas nachodzić i straszyć że mi zabierze mikiego, wywiezie gdzieś, i takie tam.
to straszne ... :ico_szoking:
Ale wyszedł po 6 miesiącach i akurat ja wtedy byłam w ciąży i byłam sama w domu z mikim a on przyszedł lekko pochmielony i wyszło jak wyszło. Dostał za to wyrok ale 3 lat ale wyszedł po 1,5 za dobre sprawowanie. I teraz jest na wolności więc muszę to zrobić dla swojego i mikołaja dobra.
.. co za historia :ico_szoking: ... wspolczucia majeczko ... na szczescie poznalas odpowiedzialnego mezczyzne dla siebie i jako ojca dla mikolajka :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

31 maja 2011, 21:01

Majka rety co za typ.
Bardzo dobrze robisz.Trzeba chronić dziecko.Jeśli ma mieć takiego ojca lepiej by go nie miał niż patrzył jak krzywdzi ciebie i jego.
Kurcze taki dorosły człowiek a nic nie potrafi zrozumieć i zmienić sie , ale co ja wymagam jak sama mam teścia alkoholika z rozumem dziecka 2 letniego a może nie powinnam obrażać dzieci 2 letnich bo one wiele rozumieją a on nic kompletnie.

A syn nie tęskni za ojcem ? Nie chce sie z nim widywać?
I jakie mają relacje z obecnym partnerem ?

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

31 maja 2011, 21:31

Cześć dziewczyny.

kingoza ta twoja @ dziwna, ja zrobiłabym dla świętego spokoju test ciążowy.

szkieletorek to czekamy na wieści od lekarza :-D .


majka2183 a Ty z tego co pamiętam w czwartek idziesz do ginka, już nie mogę doczekać się :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

31 maja 2011, 21:36

kingoza ta twoja @ dziwna, ja zrobiłabym dla świętego spokoju test ciążowy.
No mnie też sie to dziwne wydaje .
Zrób teścik .


Jutro dam znać jak będę po wizycie .

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości