wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

20 mar 2011, 21:53

hejka!!!
mam pytanie 3 kwietnia zuzka ma roczek i sie zastanawiam co zrobic do jedzienia. macie jakies pomysly. chcialabym cos takiego innego

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

17 maja 2011, 10:49

Gabi, hejka!!!
tez sie zastanawiam co tu taka cisza
roczek sie udał zuzka wybrała rozaniec a potem kase wiec bedzie bogata zakonica
gratulacje ciazy i w jakim szpitału bedziesz rodzic?

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

02 cze 2011, 08:40

Witam
Coś nam ten łódzki wątek zamiera. :ico_olaboga:

Gabi, jak się miewa nasza ciężaróweczka :-D Dokuczają mdłości czy raczej na spokojnie ciąża przebiega?

U mnie nic ciekawego.Wczoraj na Dzień dziecka sprezentowałam od rana córce.....szczepienie na pneumokoki.Ależ ona histeryzowała i to już podczas badania przez lekarkę.Aż jej sie nóżki ze stresu trzęsły.A ja z gabinetu wyszłam cała mokra,nie wiem czemu ale też mnie szczepienia małej strasznie stresują.
roczek sie udał zuzka wybrała rozaniec a potem kase wiec bedzie bogata zakonica
To moja tylko kasę.Potem rączkę przesunęła w stronę różańca ale w ostatniej chwili wycofała i bawiła się banknotem.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

03 cze 2011, 15:16

No to współczuje w tymi mdłościami.Ja pamiętam że męczyłam się do 15tygodnia.Rano jak czegoś szybko nie zjadłam to był koszmar.Takze trzymam kciuki żebyś jakoś przetrwała ten jutrzejszy poranek,bo pewnie troszkę może zemdlić.

A z tą wróżbą,to zrobiliśmy ją tylko dlatego że moi rodzice chcieli.Ja o tym nawet nie słyszałam wcześniej.Dla mnie to takie troszkę cudowanie,ale w sumie to nawet śmiesznie wyszło. :-D

Matko jaki dzisiaj skwar.Natalkę położyłam koło 13 spać i troszkę poopalałam się na balkonie.Nawet godziny nie wytrzymałam przy tej temperaturze więc efekt mizerny.Muszę jednak codziennie po troszku poleżeć i placy wyrównać,bo z przodu jestem opalona,a z tyłu biała i to śmiesznie wygląda :ico_haha_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 cze 2011, 09:35

zgadzam sie strasznie tu cisza sie zrobila

ja przedwczoraj szczepilam zuzke na pneumo ale nie wiem czy znow dostala jakas jelitowke czy to po tej szczepionce kilka razy zrobi pryk i jej poleci kupka

a co do mdlosci to ja mialam cala ciaze od poczatku do dnia porodu, boje sie ze przy 2 dziecku to samo by bylo

a jutro egz na prawko:)

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

09 cze 2011, 13:24

W sprawie pneumo to nie doradzę,bo moja córcia po szczepieniu nie miała żadnych niepokojących objawów.Nawet temperatura się nie podniosła,nic zupełnie.
a co do mdlosci to ja mialam cala ciaze od poczatku do dnia porodu, boje sie ze przy 2 dziecku to samo by bylo
Nie koniecznie.Każda ciąża jest inna,więc może przy drugim dzidziusiu lepiej byś się czuła :ico_sorki:
a jutro egz na prawko:)
No to trzymam kciuki ze wszystkich sił.Oby się udało :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

11 cze 2011, 08:07

Witam!!!
a wiec tak testy zaliczone a za tydz w pon mam jazdy.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

11 cze 2011, 08:57

Gabi, terorie zdaje sie na smutnej a jazdy moge sobie wybrac i zapisalam sie na maratonskiej tam jest chyba latwiej nie ma az takiego wielkiego ruchu, rond i mam blizej bo mieszkam na teofilowie

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

11 cze 2011, 21:43

Również gratuluję zdanej teorii.
Ja to się zupełnie nie odnajduję na terenie retkini czy teofilowie.Z resztą ja wyboru nie miałam,zdawałam na smutnej.oprócz ronda solidarności to niewiele tam utrudnień.tzn nie wymyślali za dużo jak zdawałam 5lat temu. :ico_szoking: właśnie szoku doznałam,ze od tak dawna mam prawko ale nie jeżdzę wcale i g.... umiem w tej chwili. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

12 cze 2011, 08:39

Gabi, ano właśnie,a mnie się przydarzyła mało przyjemna historia raz na rondzie na dąbrowie (samochód mi się całkiem rozkraczył i nikt nie był chętny do pomocy,az akumulator rozładowałam) i od tej pory praktycznie ani razu nie wsiadłam.no i teraz lipa totalna z tym jeżdzeniem.boje się jak nie wiem. :ico_olaboga: czasem wsiądę i pojeżdzę po parkingach,poćwiczę parkowanie,ale to nie to samo.w międzyczasie zmieniliśmy auto i w tym mam zerowe wyczucie :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość