Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 cze 2011, 20:50

Ciekawe jak tam Motylek, mam nadzieję że już na porodówce.
Oj niestety nie u mnie dalej cisza. Dziś wysprzatałam mieszkanko, pomyłam, szorowałam potem zrobiłam obiadek teraz wróciłam z cerrefoura, wypuściłam się sama z synkiem :-D Wróciłam z torbą pełną zakupów :ico_szoking: I nadal nic.

aniawlkp86, cieszę się że diagnoza postawiona, przynajmniej wiadomo co robić. No ale współczuję odstawienia mleczka, ja uwielbiam mam nadzieję że tym razem będę mogła jeść.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

04 cze 2011, 21:36

hej

Ja na chwilę, bo padnięta jestem, wstałam po 5, mała nie chciala spać, mąż wprawdzie się nia zajął, ale ja juz nie zasnęłam, potem wstała Pola i po spaniu.

Poza tym ukrop męczy, jeszcze dziś wzięłam Polę i pojechałyśmy na zakupy, chciałam jej kupić buty, ale żadne mi się nie podobały, dla siebie tez nic ciekawego nie wypatrzyłam.
Ale fajnie bylo sie wyrwać z domu :ico_oczko:

Jutro mąż zabiera Polę do zoo, a ja z małą mam zamiar jechać do moich rodziców, mam nadzieję, ze Liwia będzie grzeczna :-)

motylek oby Cię po tym sprzątniu ruszyło :ico_sorki: , :ico_brawa_01: dla bratowej, wczoraj w nocy moja koleżanka urodzila

wiola trzymam kciuki :-)

markotka przeslij mi proszę tez te książki, z ciekawości poczytam , a nóż coś się przyda :ico_sorki: , fajnie, ze Krzysiu grzeczny i :ico_brawa_01: dla dzielnego męza. Mój niestety nie mógł byc tym razem przy mnie :ico_placzek:

ania szkoda, ze nabiał musisz odstawić, no ale dla maleństwa wszystko, a czemu dokarmiasz sztucznym, masz mało pokarmu, czy jak? (chyba przeoczyłam jak o tym pisalaś)

murchinson no to bardzo przykra sytuacja :ico_pocieszyciel:
A mleczko sciagałaś regularnie??Mojej kolezance udało się karmić ściagając mleko 6 miesięcy.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

05 cze 2011, 07:10

Melduję się tylko że nadal jestem w dwupaku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 cze 2011, 09:04

cześć kobietki :-D

wczoraj mieliśmy gości i nie udało mi się zajrzeć, Krzysia też trochę gazy męczyły. Teraz moje chłopaki pięknie śpią, ja mieszkanie już garnęłam, to mam chwilkę na kompa :-D dzisiaj znowu goście, ale tym razem do mnie, bo mam urodziny, więc stawiam :ico_tort: i :ico_kawusia: z tej okazji :-D

Patrycja książki wysłane, mam nadzieję, że jakieś informacje się przydadzą.

NOWA podaj mi swojego maila, to wyślę :-D

Motylek normalnie twarda sztuka z Ciebie :ico_oczko: trzymam kciuki, żeby coś się ruszyło, w końcu dzisiaj masz termin :-D co do mojej diety, to nie jest jakaś rygorystyczna, ale też nie jem ciężkich rzeczy. Ja myślę, że to przez to, że za często przystawiam małego do piersi w ciągu dnia i on nie daje rady tego strawić, dzisiaj spróbuję przystawiać go co 2,5-3h, a jak będzie marudził, to podam mu wodę, bo w nocy jak karmię go co 2,5-3h to problemów żadnych z brzuszkiem nie ma.

Wiola ale aparatka z tej Twojej szwagierki :ico_haha_01: powodzenia na chrzcinach :ico_brawa_01:

Murchinson a czemu ciężarne mają zakaz wstępu? :ico_noniewiem: a z tą kąpielą, to spróbuję tak jak piszesz jeszcze więcej wody wlać. Wczoraj Krzysia nie kąpaliśmy, bo goście siedzieli i siedzieli, a później mały poszedł spać, to nie chciałam go już rozbudzić.

Aniu szkoda, że Milenka ma skazę, ale teraz już przynajmniej wiesz w czym problem i jak maleńkiej pomóc :ico_sorki:

Dziewczyny czy któraś z Was stosowała może muszle laktacyjne? Z tymi wkładkami już nie wyrabiam, przyklejam sobie nawet po 2szt., a i tak mam przecieki, bo ciurkiem mi normalnie leci :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

05 cze 2011, 09:14

markotka, wiesz zastanawiam się czy nie jesz nic wzdymającego lub uczulajacego bo dlatego Krzyś może mieć wzdęcia. Mojemu Filipkowi pomagał espumisan.

Dzisiaj z męzulkiem troche podrepczemy to może coś pomoże, cały czas po trochu ten czop brunatny mi odchodzi.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

05 cze 2011, 09:16

hej !!!
motylek pewnie sie juz niecierpliwisz.....biedactwo....oby wreszcie Cie ruszyło :ico_sorki: :ico_sorki:

u nas nocka spokojna , młody karmiony o 12.00 i o 5 rano.....przerwy jedzeniowe ma co 4 a nawet 5 godzin.....na szczescie opanowany juz mama nawal pokarmu .chociaz powiem ze wykarmiłabym jeszcze z troje dzieci :-D :-D

ja narzaie trzymam diete.....scisłą ...po malutku wprowadzam produkty......mały zadnych problemów poki co z brzuszkiem nie ma....

jak myslicie spacer mozemy juz dzis zaliczyc ????
mody spi cały czas przy otwartych oknach...tak mysle ze dzis juz sie wybiezemy...

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 cze 2011, 09:33

Hejo,
moje chłopaki śpią choć mały zaczyna powoli kwękać więc pewnie długo nie pośpi.
Nowa mleko ściągałam regularnie-nawet w nocy, w sumie tyle razy ile jadł mały. Ja od początku miałam mało pokarmu więc może to dlatego. Wczoraj rozmawiałam z koleżanką, u której było podobnie i stwierdziła że jak przystawiła małego po 2,5 miesiąca laktacja wróciła i mały chciał ssać. Zobaczymy.
Motylku to może jeszcze poćwicz albo trochę potańcz.A spacerek z mężem też dobry.
Zoola pewnie, że możesz iść na spacer.
Markotka spełnienia marzeń, zdrówka i wszystkiego czego pragniesz :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Czemu u mnie jest ten zakaz-nie wiem ale wszędzie wisiały kartki z tą informacją i bardzo tego pilnowali. Mnie też to trochę zdziwiło ale nie pytałam dlaczego tak jest.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 cze 2011, 09:34

Motylek a ten espumisan już teraz mogłabym mu dać? w kropelkach pewnie?

Zoola my dzisiaj idziemy na pierwszy spacer :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 cze 2011, 09:43

Markotka my tez podajemy espumisan (2x po 10 kropli w niewielkiej ilości wody lub mleka). Teoretycznie to lek od pierwszego miesiąca ale nam lekarz dało go w 3 tygodniu. Może spróbuj najpierw podać Krzysiowi tę herbatkę i poćwicz z nim-rowerki albo przyciąganie nóżek do brzuszka. Układaj go na brzuszku, masuj (zgodnie z ruchem wskazówek zegara). Jak to nie pomoże to wtedy lek. A kiedy będzie pediatra? bo najlepiej zapytać o to lekarza.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

05 cze 2011, 09:49

Markotka 1oo lat :-) to sobie zrobiłaś prezent na urodzinki i urodziłaś :-)
espumisan możesz mu dać są specjalne kropelki dl niemowląt
jedna kropelka dwa razy dziennie ale ciężko podać :-D ja mojemu małemu daję bo też go wzdyma a nic nie jem takiego :ico_placzek: już nie mogę nawet gotowanej piersi z kurczaka ani innego mięsa bo mnie po nim brzuch boli :ico_zly: już mogę tylko warzywa jeść a na tym długo nie pociągnę :cry:
chyba zacznę jeść normalnie bo na tej diecie tylko mnie albo małego coś uczula albo nam coś szkodzi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość